Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Olsun canım eşler arasında olur öyle şeyler o güne kadar duzelirsniz

Bende ilk yapmıştım inşallah sonun benim gibi mükemmel olur kuzum diğeri tam pik miydi biraz koyu ama pik değil o sebeple siliklesmis diye dusundum

Selam kızlar bu ay ovulasyon testi ile gebe kalmaya çalışıyorum Ancak ovulasyon testinde pik göremedim çizgiler silikti hep
Adet bitiminde başladım ve hep bu şekilde silik çizgiler gördüm
Bu testlerde ben 22 ocak ı değerlendirdim ilişkiden 5 saat sonra sol alt karında batma ağrı gibi belirtiler görünce bir tane daha test yaptım bir öncekinden daha silikti ve bugün de yaptığım son test silinmeye başladı
Bu silik çizgilere istinaden acaba zayıf bir yumurtlama mi yaşadım ya da yumurtlama olmadi mi ne dersiniz ?

Eklentiler

• 20220123_171835.jpg
    55,4 KB · Görüntüleme: 42
Bende ilk yapmıştım inşallah sonun benim gibi mükemmel olur kuzum diğeri tam pik miydi biraz koyu ama pik değil o sebeple siliklesmis diye dusundum
Ay inşallahhh kuzumm ya şöyle iki gün pik gördüm, önceki gün t cden baya koyuydu dün de t ve c aşağı yukarı aynı koyuluktaydı ama t hafif daha koyuydu. Bugün de t silikleşmeye başlamış belirgin şekilde önceki koyuluğu yoktu c daha koyuydu. Çatlamış mı oluyo yani? Yumurtlama oldu çünkü 2 gün, çatlaması lazım artık diye düşündüm

Pik olmamış bat ne zaman canım

O xaman çatlama olmuştur canim senin mümkün olduğunca değerlendirmeye çalış gerisi nasip kısmet

Canim benim adet öncesi sağ kaşığa bacağıma vuran bı ağrım vardı adetle beraber geçti fakat şimdi yine başladı.seninde varmı böyle bişey. Agrin gectimi

Canım ne yaptın diye mesaja sayfandan baktım. Hala çatlama mış. 2 3 tane havuç tüket çatlama ya yardımcı olur. Yarın değerlendirecektir zaten. Çatlama günü daha iyi olur değerlendirmede.

Beni de ekleyebilir misiniz bat ,15 subat bu ay o kadar cok stres yaptim ki yumurtlamam olmadi ya da ovulasyon testinde biseyler.yanlis gidiyor

Halay başınız geldi kızlar
Yumurtlamayı uygulamadan takip etmiştim. şuan adetime 8 gün var akıntım yok, göğüs hassasiyeti yok, sağ kasığımda batma var.
Yarın 21. günüm progesteron testi yaptırsam mı acaba diye düşünüyorum.

Kızlar size sorum olucak yarın aşılama yapılacak Allah izin verirse bugün sabah 7 de çatlatma iğnesini vurundum yarın aşılama akşam 5 de olucak yaklaşık 34 saat sonra olmuş oluyo saatler iyi değil mi bide ovulasyon testi yapıyordum onu da yorumlarmısınız herşey yolunda gidiyo mu diye sürekli hesap kitap yapıyorum :) doktor Pazartesi aşılama olacağı için cuma akşamı ilişki olsun sonrasında yapmıcaksınız dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…