Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım 2 aylık belirti +ovulasyon testi gözlemim, yumurta büyürken ağrı oluyor ve akıntı başlıyor, yumurta en büyükken yani test Pik durumdayken en çok akıntı oluyor. Çatlama sırasında da keskin bir ağrı olup sonra ağrı ve akıntı geçiyor
Şu an testim böyle ve uzayan yumurtlama akıntım var fazla
Ama malesef ki değerlendiremicem eşimin yanında değilim..

Eklentiler

• IMG_20220122_201716.jpg
    28,1 KB · Görüntüleme: 48
.e

Havuç suyunun ilgisi ne hiç bilmiyorum merak ettim

Bu yumurtlama olayı nasıl istiyorsak o şekilde olmuyor sanırım ben de birkaç gün geç olsa istiyorum şu an
Havuç suyu yumurtanın çatlamasına yardımcı oluyor ama daha çok kaynatıp da suyunu içmek.

Bacılar duyun sesimi ne ola ki bu ağrı çatlama mıdır yumurtlama mi
Kendimden yola çıkarak, pik olduğu günler kasıklarımda hassasiyet olur dokunamam. Ama çatladığında sancı gibi ağrı olur. Sıvı rahimde birikince sancı ağrı yapıyormuş

Bu bilgiyi hiç bilmiyordum ilaç gibi geldi şuan

Kanamam kesildi gibi oldu Ya akıntısı kaldı sadece hava değişiminden heraldeBi zararı olur mu Ya tam rahatlayamadan bitti böyle.İlk 2 gün iyiydi de bugün 3.gün daha bugün yarın devam etmesi lazımdı normalde

Hiç böyle oldumu canım daha önce?

Beni uzun uçak yolculuğu çok etkiliyor, basınçtan olabilir.. heyecandan olabilir..
Olabilir de bana bu ay için bi sıkıntısı olur mu acaba.Ovulasyon testi pek yapamam belki diye az aldım yanıma takvimdeki riskli tarihlerde yaparım diyodum takvimim kayar mı acaba ya da tam temizlenmemiş olabilir mi o bi problem yaratabilir mi ?

Yok olmadı Fransa’ya geldik sabah ona bağlıyorum bukadar hava değiştirmedim daha önce o yüzden kıyaslayamıyorum canım
Ha olabilir canım evet.. ozaman şimdilik düşünme sebebini.. ama gebelik şüphen yok dmei kesinlikle kan testi falan vermiştin sanırım

Merhaba biz de multivitamin kullanıyoruz proxeed plus ayrıca keçiboynuzu ve arı sütü karışımı kullanıyoruz. Bu vitaminler aşağı yukarı benzer içerikte zaten bakmıştım baya. Sizde işe yaramış ne güzel yükselmeye başlamış. Ne zamandır deniyorsunuz aşılama düşünüyor musunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…