Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hoş geldin canım şans diliyorum🍀

Canım benim de dün öyleydi bugün yine pik çıktı pazartesiye kalabilir yani hala şans var

Canım ben bu ay ilk kez ovü teste başladım pik olduğu gün baya ağrım vardı bikaç gündür de alt karnım dolu gibi bi his var ilk kez farkediyorum, sanırım yumurta büyüdüğünde bu durumlar oluyor, çatlama kısmını henüz takip etmediğim için bilemiyorum ağrı oluyo mu
Yine test yaptım, akşam T Cden çok daha koyuydu, şu anda ikisi aynı koyulukta.
Sırayla dün öğlen, dün akşam ve bugün (az önce) yaptığım testleri ekliyorum. Sizce çatlamış mıdır?
Uzayan akıntı devam ediyor bu arada (afedersiniz)

Papatyamveben-Mavi Papatyamveben-Mavi

Eklentiler

• Screenshot_20220123_151307_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20220123_151307_com.android.gallery3d.jpg
    20,6 KB · Görüntüleme: 43
  • Screenshot_20220123_151300_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20220123_151300_com.android.gallery3d.jpg
    36,1 KB · Görüntüleme: 33
  • Screenshot_20220123_151254_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20220123_151254_com.android.gallery3d.jpg
    28,7 KB · Görüntüleme: 46
Yine test yaptım, akşam T Cden çok daha koyuydu, şu anda ikisi aynı koyulukta.
Sırayla dün öğlen, dün akşam ve bugün (az önce) yaptığım testleri ekliyorum. Sizce çatlamış mıdır?
Uzayan akıntı devam ediyor bu arada (afedersiniz)

Papatyamveben-Mavi Papatyamveben-Mavi
Çatlamamış canım hala çatladığında t biraz daha silik olması gerekiyo benim bildiğim bak ben de az önce yaptım test çatladı diye düşünüyorum atıyım kızlar yorumlasın

Kızlar biraz önce yaptım ovü test, 2 gündür pikti ilk pik değerlendirdim dün değerlendiremedim bugün böyle çıktı sanırım çatladı dimi? Umarım değerlendirebilirim çünkü misafirlerim kar nedeyle dönemedi ev müsait değil :KK43:

Eklentiler

• 23385EFC-ED62-4254-830C-BCC063ABE1F1.jpeg
    23385EFC-ED62-4254-830C-BCC063ABE1F1.jpeg
    135,9 KB · Görüntüleme: 45
Ay hemde nasıl umuutt inşallaahh olmuşturr rabbim kimsenin kucağını bos bırakmasın
Amin amin hepimize versin rabbm.. Annelik sıfatı taşıyan ruhu taşıyan merhameti taşıyan herkese versin. Aslında eşim keşke istesede evlatlık alsam ama istemiyor.

Canım benim test ayrı stres yapmamak ayrı stres iste çatlama olunca da durumu haberdar eder misin inşallah güzel güzel döllenir yumoşlar
Canım bak test yaptım attım az önce, bence çatladı kızlar da bakıp yorumlasın da farklarını söyleyim yumurtlamayla

Bu rahim filmini doktora siz mi söylüyorsunuz ben 6 ay yumurtlama testiyle takip yapıp hamile kalamadım gittigimde sadece ultrasonla bakıp herseyin normal oldugunu söyleyip gönderdi ama simdi esimin durumundan dolayı bi arkadas mutlaka rahim filmi de cektir kendinden emin ol dedi Balıkesir deyim ve doktorlara dert anlatmak inanılmaz zor
Doktora abartirsan çeker rahim film mini çoktandır istiyoruz olmuyor hiç bir sorunum yok gibi gibi. 1 seneden aşağı deme canm

Elenatal 1 kullanıp hamile kalan var mı kızlar iceriği baya zengin alsam mı diye dusunuyorum

Benimde temiz canım bissy çıkmadı çok sukuur. İns bu ay tutar artik
Biz bu ay bişey yapabilir miyiz bilmiyorum eşimin abisi eşi 2 çocukları var ev cümbüş yani.Aramız da pek iyi değil bi de yabancılık çekiyorum zaten hiç iyi hissetmiyorum açıkçası.O zamana durum,şartlar ne olur bilemem tabi ama şuan için bu aya dair heyecanlı ve hevesli değilim pek.Kısmetse olur diyelim :)

Kızlar biraz önce yaptım ovü test, 2 gündür pikti ilk pik değerlendirdim dün değerlendiremedim bugün böyle çıktı sanırım çatladı dimi? Umarım değerlendirebilirim çünkü misafirlerim kar nedeyle dönemedi ev müsait değil :KK43:
24 saat süresi var canim ne zaman donecekler

Yinede değerlendirmeye çalış canım.. sanki tam çatlamamış gibi ama baya silik oluyor catlayinca ama.olabilird tabi stress yok bak ilk önce stressi bırak.. bı ara belki fırsat bulursun.. yarın sabaha olabilir ama nebiliyim odanizdada.mi kalıyorlar canım aynı odaya girip kapatabilyorsnaiz sessiz sedasız bitir isi

Yinede değerlendirmeye çalış canım.. sanki tam çatlamamış gibi ama baya silik oluyor catlayinca ama.olabilird tabi ne yap ne et bugün değerlendir
Ya çıplak gözle aşırı bi silik değil ama diğer testlere göre silikleşti ya çatladı ya çatlamak üzere anladığım kadarıyla
24 saat süresi var canim ne zaman donecekler
24 saatten önce değil canım bişeyler yapmaya çalışcam bakalım, çatlamış mı bu peki? Ben ilk kez yapıyorum bu işleri bilgisizim kızlar yönlendiriyo

X