Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
.e
Belki de soğuk aldım ayaklarımı üşüttüm ondan olabilir mi acaba

Miss gibi pik olmuş mutlaka değerlendir. Mümkünse de havuç suyu iç, havuç ye
Havuç suyunun ilgisi ne hiç bilmiyorum merak ettim

Bu yumurtlama olayı nasıl istiyorsak o şekilde olmuyor sanırım ben de birkaç gün geç olsa istiyorum şu an
[/QUOTE]
Keşke ya ben de yumurtlama zamanı şehir dışında olacağım gitmeden bir atış yapsak mi diye düşündüm ama bir kızım var. Allah ne verirse kabulumuz elbet ama yumurtlama öncesi yapılan çalışmaların kız bebekle sonuçlanma ihtimali daha fazla içimden bir kızım daha olsa diye de geçiyor ama belli ki eşimin bir kızım var bir de oğlum olsun diye içinden geçiyor...normal şartlarda Allah ne verdiyse deyip gelişine vurmak makul olurdu ama tam yumurtlama zamanı olmayacağından erkek spermlere şans vermemiş olacağız.. adil bir yarış olsun istiyorum
Doktorun ilk etapta bu sorunlara rağmen normal denemek istemiş bence bu güzel bir şey doktorla ilgili iyi bir intiba bıraktı bende...çünkü bu sorunlara rağmen hamile kalabilirsin kalmazsan o zaman farklı tedaviler düşünürüz demek istemiş

Kızlar vallahiAllahin adını verdim şu özel günleri nasıl belirliyoruz. 33 gün 35 gün arası regli oluyorum eskiden 30 gündü ama sanırım insülin seviyem yükseldi. Çünkü kilo aldım biraz. Bana da anlatirmisiniz..
Eger 30 günde olursam 29 ocakta regli olucam yada 3 4 gün sonrası olucam. Kasiklarim az ama belim çok ağrıyor

Eşine neden verdi? Bende eşime alsam mı diye düşünüyorum test falan yapılmadı ama takviye amaçlı
Bizimkinde hız ve morfoloji problemi var. Ama kardeşimin eşinde yok, yine de takviye olması kaliteli sağlıklı spermler üretmesi için onlara da verdi. Sonuçta dna nın yarısı da babadan geliyor onların da takviye almaları bu süreci kesin hızlandırır.

Aynen çok pahalı alırken daha zam geldi bende bir daha alamam yeter içtiğim inşallah kendiliğinden oluverir ya daha ne yapacağımı şaşırdım
İnşallah canım kolaylıkla oluverse valla harcadığımız paralarla çocugu buyuturduk yaa

Canım benim tarihlerin dediğin gibiyse şu an yumurtlama sancısı çekiyorsun

Benim dün t daha koyuydu değerlendirdim bugün aynı koyulukta c ile değerlendiremicem. Yarın yine test yapcam bakalım ama büyük ihtimal değerlendirebilirim
Canım patladı benim test..pazartesiye kalmaz sanırım. Keşke bugün ya da yarın gidebilseydim ama nasip
Papatyamveben-Mavi
BurcuAD

Eklentiler

• IMG_20220122_201716.jpg
    28,1 KB · Görüntüleme: 32
Kizlaaarrr 197678957. Kez soruyorum bunu her ay her girdiğim topikte
ovulasyon testi kullanmıyorum kullandığım zamanlarda belirtilerimi hatırlamıyorum, yumurtalıklarda ağrı yumurta büyüyünce mi olur catladiginda mii??
Bana bir el atin dun ağrım yoktu ilişki oldu, bugün hafif akıntı ve ağrım başladı çatlama mıdır pik midir bu ağrının sebebi? dongum su şekilde normalde 26-27 günde bir adet olurum gectigiz dönem kimyasaldan gecikti neyi baz alicam bilemedim

Eklentiler

• Screenshot_20220122-201908.jpg
    97,2 KB · Görüntüleme: 36
Canım benim tarihlerin dediğin gibiyse şu an yumurtlama sancısı çekiyorsun
Hmmm yumurtlama tarihlerime göre 1 gün sonra yumurtlama bitiyor artık
ovulasyon günü neyse artık o ayın 18 indeydi en önemli gün diye isaretliydi. Bence çatlama falan olmuştur artık. Flo programını kullanıyorum. Onun demesine göre oyle

Bende de ağrı var özellikle bel ağrısı çok. Bendeki de umut işte pik dediğin ovulasyon günü sanırım. Bende hiç ovulasyon testi almadım eşim aceleci değil bu konuda. Ama şu flo uygulamasında 2 arkadaşım hamile kaldı ilk aydan

İnşallah canım kolaylıkla oluverse valla harcadığımız paralarla çocugu buyuturduk yaa
Ne kadar doğru bir deyiş çocuk bahanesiyle ilk defa kendime baktım bu kadar yoksa hayatta aklıma gelmez propolis folik asit d vitamini coenzim q10 o ne laa yenir mi

Haklısın canım peki ilaç değil de doğal olarak ne kullanabiliriz? O pek sevmiyor böyle takviyeleri çaktırmadan veririm ben

Ay benim de eşim hic sevmiyor ya test yaptigimda o benden çok strese giriyor akışına bırakıyoruz ama bizin kafa da hep orda valla floyu ben de beğeniyorum benim de bir gebeligim ovulasyon takibi yaparken olmuştu floda da yumurtlama gozukuyordu tutmuştu ama sağlıklı değildi malesef, ama onda ilişki işaretleyemiyoruz o yüzden bu uygulamayı kullanıyorum canım bu da güzel geçen ay yine tuttu ama kimyasal oldu

Haklısın canım peki ilaç değil de doğal olarak ne kullanabiliriz? O pek sevmiyor böyle takviyeleri çaktırmadan veririm ben
Keçiboynuzu özü, pekmezinden daha faydalıymış. Ve de nohut suyu.. nohıt suyu erkeklerde acayip faydalıymış. Nohutu önceden kaynatıp suyunu da çaktırmadan yemeğine çorbasına ekleyebilirsin farketmez

Ne kadar doğru bir deyiş çocuk bahanesiyle ilk defa kendime baktım bu kadar yoksa hayatta aklıma gelmez propolis folik asit d vitamini coenzim q10 o ne laa yenir mi
Ahahaha kesinlikle ben de aynı ne çok mızmızlanırdım ari sütü yiyecem ha zehir gibi propolis içecem mümkün değil şimdi her sabah tıpış tıpış alıyorum hepsini oooff sigarayı bıraktım bebiş sevdasina kocam diyor ki gözlerim yaşariyor seni boyle görünce ikili hamburger menulerinden avokadolu yaşama yolculuk

Evet keisnlikle buna inanıyorum böyle çok hikaye var.. evlat edindikten sonra hamile klan çok var.. Rabbimin hikmetinden sual olunmaz.. bizim köylü bir nine varmış yaşlı olmasın rağmen bir çocuğu öyle benimsemiski olmayan sütü gelmiş.. herkesde saklanmış nazar değmesin diye..

Adetin bitiyormus zaten .. devam et sen dahabpik değil o. Anca olacak demekki

Polipler bilemem ama ters rahim için ters pozisyonu öneriyorlar.. değerlendirilen aklinda bulunsun çoğu kadın böyle gebe kalmış..

Kizlaaar bu arada sadece ters rahimaliler için değil genelde sorunu olan veya olmayan herkes için geçerli sırf bu şekilde hamile kalanlar var deneyinnn...

Eklentiler

• Screenshot_2022-01-11-17-48-23-762_com.instagram.android.jpg
    68,5 KB · Görüntüleme: 189
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…