Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hadi inşallah İyice yerleşsin zigotumuz bekleriz bi kaç gün daha nolcak
Sabah ola hayrola

Hadi bakalım haber ver bana da canım ya inşallah rabbim yardımcımız olsun herkese evlat nasip etsin bende inanmıyorum çünkü beş altı aydır hep negatif belki daha fazla ondan ama bilmiyorum nasip Allah büyük

Sürekli mi ağrı canım nasıl şişlik gibi mi yoksa sizi gibi birde yumurtalıkların da mi yoksa tam göbek altında mı

Aynen öyle oldu sanırım testle bakmadığım için bilmiyorum ama belirtiler yumurtlama günü belirtisiydi görüp anlayacağız bakalım
Aynen insan öyle olunca da bilemiyor ne zaman oldugunu, her zaman takvime de uymuyor. İnşallah tutunmustur bebis

Bendede oluyor canm
Daha once dış gebelik geçirdiğim için endişeli bi bekleyiş içerisindeyim korkuyorum aynı şey olacak diye yarın tekrar kan vericem ne oldugu salı günü belli olacak inş sağlıklı bi gebelik olur

Bekle şekerim az daha sabır (geçen ay 8gün kala test yapmaya başladım).Sabrın sonu selamet erken test olsa yap da kasette zor heralde çıkması ziyan etme boşuna.1 gün aramız bekle beni
ay ben çok sabırlıyımdır normalde buraya katıldıktan sonra huyum suyu oynadı ne verdiniz bana bilmem çıkmayacak o zaman seni bekleyeyim bari BurcuAD

Daha once dış gebelik geçirdiğim için endişeli bi bekleyiş içerisindeyim korkuyorum aynı şey olacak diye yarın tekrar kan vericem ne oldugu salı günü belli olacak inş sağlıklı bi gebelik olur
İçini ferah tut internete çok bakınma Doktorum en son gittiğimde buraya her araştırıp gelen kanser zaten dedi karnındakiyle bağ kurmaya çalış seni ne rahatlatıyorsa onu yap endişe güzel sonuçlanmıyor

ay ben çok sabırlıyımdır normalde buraya katıldıktan sonra huyum suyu oynadı ne verdiniz bana bilmem çıkmayacak o zaman seni bekleyeyim bari BurcuAD
Ben asla sabırlı değilim de geçen ay işte her test sonucunda deliler gibi ağladığım için bu ay kendime eziyet etmemeye karar verdim bi de zaten gün kaçırdık galiba onun da büyük etkisi var.İnsan kendi kendini beklentiye sokuyo.İçindeki o umut aslında seni delirten

Ya oldum sanıyorum ama benim normalde adet olduğum zaman ilk kırmızı kan gelirdi bu sefer kahverengi geldi pedimi doldurmayacak şekilde ve kesildi anlamadım ve inanırmısımız ağrım dan bayılır derecesine gelirdim tık yok sol kasık ağrım var o kadar acaba yerleşme kanaması olabilir mi nasıl oluyor bilmiyorum ama

Kız bat aşırı geçip sesi çıkmayanlara koydum kırmızı hatta bazıları sağolsun buraya yazmamış marta yazmış takip edip koydum günü bir hafta geçenler var ama aktif yazıyolar buraya onları bekliyorum
Yooo ben orda deilim orayadami almislar beni abioowwww tamam tamam bukadari tesaduf olamaz demekki yolumuz belli kalsin oyle
Ay olur mu öyle şey hemen kaldırdım inşallah bebiş koyarız belki de yanlış görmüşümdür canım ordan bikaç kişiye emoji koydum da yanlışlıkla sana da kırmızıyı basmış olabilirim

Bizim yoğun çalışmalı geçti kavga dövüş bazı günler dediğin gibi evlilik sorunlar seni biliyorum zaten ama biz sıkı çalıştık bakalım

Öyle oluyo kuzum yerleşme kanaması da leke leke 3 gün yada 1 gün sürer kahve rengi şeklinde bi yarın da bak bakalım duruma göre nasıl olacak ama inşallah yerleşme kanamasıdır allahım dualarım hepimizle

teşekkür ederim çiçeğim.ilk bu konuya hayırlı olsun mesajını ben açmışım bu arada sende durumlar nedir

Son düzenleme:
Olabilir gerçekten de.. biraz geçince test yap yine canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…