Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende nedense hamile hissediyorum seni canım bizim kocalar göre reglimiz bir gün bile gecse kesin hamile olduğumuzu düşünüyorlar zaten ama bende senin hamile olduğunu düşünüyorum inşallah öyledir
Ahh keşke tatlım hissin doğru olsa ama mucize olması lazım (iğne olunca o yüzden diyorum)
Sakin ol cnm ya, belki de olabilir neden olmasin. Iyi bir aile hekimin varsa kan ver, ben hic gitmedim bilmiyorum. Ya da kendi doktoruna git hem de muayene olursun.
Valla sabah kaset test mi yapsam, gidip kan mı versem bilemedim doktorum adetin 1 gün bile geçse direkt kanda baktır demişti ama varsa idrarda da çıkar diyorum boşuna o kadar saat sonuç beklemeye değmez bence

Merhaba, ayni durum bende de soz konusu. 1 bucuk yildir deniyoruz hep sonuc negatifti. Bu ay doktor kontrolunde sureci ilerlettik. 29 ocakta catlatma ignesi yaptik catlama oldu da. Bat 15 erken gebelik testi yaptim negatif ama yine de umudu tuketmedim bekliyorum bakalim insallah hayirli haberler aliriz hepimiz.

Olabilir demekki beta miktarı etkiliyor

Ikisini de yap fistigim, doktoru dinle. Sabah kaset test, sonra dogruca kan testine. Bebis olmussa buna mi usenecegiz. Bekleriz aksama kadar sonucu

Kizlar son iki gündür midem bulantı gibi değilde sürekli mide suyu ağzıma geliyor aksirip tiksiran biri oldum çıktım belirti mi bu
Canım seninle cuma günü konuşmuştuk bat aynıydı ben cuma akşamı yanlışlıkla tekrar test yaptım ovülasyon yapıyorum diye silik çizgi çıktı ertesi sabah ta erken testlerden yaptım yine çizgi çıktı sende yap istersen

Ayy birden mide bulantısı tuttu ahha şaka şaka yaa ben baya regl olcam canım, dün test de yaptım ace beyazı, bu ay inşallaaaah hep beraber
Belli olmaz ki, neler neler okudu bu gozler R Random3 la sen de var biseyler, cikar yakinda ortaya. Benim bu ay hsg var, boş gecerim herhalde. Okudum sayfalari, korunmak gerekiyormus herhalde. Neden korunacagiz anlamadim, olmuyoo ki zaten

Yoo hiç de korunma valla, benim doktor korunmaya hiç gerek yok demişti, hatta benim tüpümü açtıkları için 6-7 gün ağrım oldu ama yumurtlama zamanı tak diye kesildi ağrılar..

Ikisini de yap fistigim, doktoru dinle. Sabah kaset test, sonra dogruca kan testine. Bebis olmussa buna mi usenecegiz. Bekleriz aksama kadar sonucu
Ayy çok yoruldum negatif görmek istemiyorum kuzum yaa o yüzden kendimi hep kötüsüne alıştırıyorum. Sağol canım benim, güzel şeyler hisseden yüreğini seveyim
Ayy birden mide bulantısı tuttu ahha şaka şaka yaa ben baya regl olcam canım, dün test de yaptım ace beyazı, bu ay inşallaaaah hep beraber
Bebeğim o gerçekten yerleşme kanamasıysa eğer, o zaman 2 gün sonra falan anca yükselir HCG. Tabii inşallah öyledir, amin

Ya regl günü olmazki yerleşme kanaması 4-5 gün önce olur diye biliyorum bi de benim her ay hep böyle ya, klasik.. sabaha sökülürüm.. sen bizi bi şaşırtsana ya bi şok et bi havalara uçur

Kişiye göre değişir tabi doktoruna sor sen yine de benim doktorum bu bikaç ay yüksek olasılık demişti yani korunmayın dedi.Aralık sonu çektirmiştim ben de.Akıntı oluyo bikaç gün kan gibi ama değil gibi de.O akıntı kesilince yumurtlama başlıyo zaten sonra ver coşkuyu

Hamile olan kızlar 5+2 günlük hamileyim ama hala adet olacakmış gibi karnım ağrıyo sizde de böyle oluyor mu geçen hafta aynı ağrı vardı geçmişti 4 gündür olmuyodu bu akşam yine başladı

Yoo hiç de korunma valla, benim doktor korunmaya hiç gerek yok demişti, hatta benim tüpümü açtıkları için 6-7 gün ağrım oldu ama yumurtlama zamanı tak diye kesildi ağrılar..
Dr. Hadi bisey yapmamis olmayayim gelmissin bari bi film cekelim aksiyon olsun mu dedi, bilmiyorum. Onceki dr. Ilk basta gerek yok demisti, sonra %5 ihtimal bakalim dedi. Bu dr. da ilk tuplere bakalim 9 yil olmus dogum yapali dedi. Aç gel dediler sadece baska bisey demediler bakalim sonrasi nasil olacak. Acayip tirsiyorum da el mahkum. Sayfalari okudum biraz, Reglim gecikti diyen var, duzenim bozuldu diyen var, yogun sancili oluyor diyen var, yumurtlamiyorum kustuler diyen var

Donem de basladi artik, gecen ay gibi cok calisamayiz

Ben de hep kotusunu dusunurum ama gec de olsa hep iyisi olur aslinda. Sonra da uzuldugumle kalirim. Uzulmesem iyi olan sey gerceklesmeyecek gibi geliyor, hakkiyla uzuldum de ondan oldu gibi gelir bana da Ama sadece kendimizi yipratiyoruz bence. Siyrilmamiz lazim su histen. Hadi guzel bi uyku cek, sabah guzel haberler veririsin insallah bize

17si bat yarın test yapayım diyorum gelirse sürpriz olur 14 şubat çok mu erken olur kızlar ??

Tsk ederim cnm, yuz milyon kere yazildi cizildi bu film olayi ama yine de cok korkuyorum ya. Regl duzenin ayni devam etti mi, agri sanci filan oluyor mu sonrasinda. Anestezi vereceklermis Allahtan.

Ya benim hiççç bi sorunum yoktu, garanti olsun diye doktor daha bakmadan hsg istedi, bir tüp tıkalıymış.. belli olmaz ultrasonda görülmüyor çünkü.. anestezi vermediler, biraz rahatsız hissettim, ama valla o gün kaşlarımı aldırdım 10 kat daha çok acıdı
yani doğum yapmaya niyetli bi kadının bu işlemin ağrısından korkmaması gerekiyor bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…