Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sabah yaptım çıkmamıştı sonra dışardaydım eve geldim böyle çıkmıştı bide su damlattım yine çizgi gitmedi anlamıyorum markanın adı surelab iyi yorum da görmedim zaten bu marka için
kuzum imkanın varsa te
Yarın adet günüm kuzu su tutmama rağmen pembeleşti anlamıyorum valla
Tamam yavrum yarın da bi olsun adetin gelmezse bi kan tahlili ver de içimiz rahat etsin test bozuk değil bozuk olsa böyle olmaz bildiğin var gözüküyor inşallah 🙏

Hayırlısı diyorum, sağlıksızı hiç düşünme bile.. benden de pembe bişeyler geldi gerisi yok 🤯 yarın tam sökürüm heralde.. doktor bana 2 gün ileri geri oynar merak etme demişti zaten, oldu mu olacak mı bizde heyecan bitmez 🤣
Evet gecikebiliyor. Bi de zor sökülüyor kuzum, yarına normale döner
Kuzum dayanamadım ben bugün teste gittim 133 çıktı. 2 gün önce 43tü 😍😍
Yaaa harika 😍 ne güzel bir artış kuzum sağlıkla devam etsin 🙏🥰
Test yaptın mı
Hayır yarın yaparım belki

Kocam ben hala umutluyum diyo yaaa deliricem 😣 o böyle negatif olduğuna inanmak istemeyince ben daha çok üzülüyorum.. bugün regl olmazsam yarın kan vericem, inanması için onu görmesi lazım
Bende nedense hamile hissediyorum seni canım bizim kocalar göre reglimiz bir gün bile gecse kesin hamile olduğumuzu düşünüyorlar zaten 😃 ama bende senin hamile olduğunu düşünüyorum inşallah öyledir

Kocam ben hala umutluyum diyo yaaa deliricem 😣 o böyle negatif olduğuna inanmak istemeyince ben daha çok üzülüyorum.. bugün regl olmazsam yarın kan vericem, inanması için onu görmesi lazım
Sakin ol cnm ya, belki de olabilir neden olmasin. Iyi bir aile hekimin varsa kan ver, ben hic gitmedim bilmiyorum. Ya da kendi doktoruna git hem de muayene olursun.

Hayırlısı diyorum, sağlıksızı hiç düşünme bile.. benden de pembe bişeyler geldi gerisi yok 🤯 yarın tam sökürüm heralde.. doktor bana 2 gün ileri geri oynar merak etme demişti zaten, oldu mu olacak mı bizde heyecan bitmez 🤣
Aaa yerlesme kanamasi mi yoksa. Hadi ya siz pozitif olun da, ben arkadan gelicem söz 🤣🤣🤣

kuzum imkanın varsa te

Tamam yavrum yarın da bi olsun adetin gelmezse bi kan tahlili ver de içimiz rahat etsin test bozuk değil bozuk olsa böyle olmaz bildiğin var gözüküyor inşallah 🙏
Kuzum yA karnım çok ağrıyor valla oldum olucam az kaldı bu ay da olmadı 🥺

Arkadaşlar adete 3 gün kala test yapmıştım kurima cizgisi bile çıkmamıştı erken gebelik testi yaptım yine birşey çıkmamıştı bugün adet günüm olmadım hiç bir bwlirtide yok sadece karnım sis aşırı derecede gaz geliyor

X