Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kocam ben hala umutluyum diyo yaaa deliricem 😣 o böyle negatif olduğuna inanmak istemeyince ben daha çok üzülüyorum.. bugün regl olmazsam yarın kan vericem, inanması için onu görmesi lazım

Kızlar bu kimyasal nasıl oluyor bugün reglin ikinci günü cuma günü gelen pembe lekelenmeyi saymazsak. Cok yoğun kanamam var ve pıhtı da geliyor. Cok afedersiniz ayakta dolaşırken su gibi kanama geldiğini hissediyorum acaba kimyasal mı geçiriyorum bende bilenler yazabilir mi R Random3 partalina_ partalina_ Venev Venev @Papatyamelo @esil2837 Dilos6342 Dilos6342
Ben hiç kimyasal geçirmedim ama benim genelde fazla olurdu ve pıhtılı gelirdi adetim. O yüzden kimyasal nasil oluyor bilmiyorum😐

Kocam ben hala umutluyum diyo yaaa deliricem 😣 o böyle negatif olduğuna inanmak istemeyince ben daha çok üzülüyorum.. bugün regl olmazsam yarın kan vericem, inanması için onu görmesi lazım
E kötü düşünmesi için bir sebep yok ki canım adetin de gelmedi daha yani neler duyduk bu sitede bak sen de olumlu düşün hadi açalım çakraları evren pozitiftik ister

Yaa adamlar tüm o oluşumları hissetmiyor ki uzaktan umutluyum diyor işte.. gerçi regl olana kadar da var bir ihtimal tabi.. sen acele etme bir iki gün daha bekle bakalım 🤓

E kötü düşünmesi için bir sebep yok ki canım adetin de gelmedi daha yani neler duyduk bu sitede bak sen de olumlu düşün hadi açalım çakraları evren pozitiftik ister
Yaa tatlım çatlatma iğnesi söz konusu olunca ihtimal yok benim için, bu saatten sonra pozitif olursa sağlıksız gebelik olur ondan daha çok korkuyorum zaten. Hiç pozitif olup da boşa umutlanamam valla ben böyle negatif kafayla devam 🤣🤣
Yaa adamlar tüm o oluşumları hissetmiyor ki uzaktan umutluyum diyor işte.. gerçi regl olana kadar da var bir ihtimal tabi.. sen acele etme bir iki gün daha bekle bakalım 🤓
Evet gününde gelmemişse kesin hamileyim ona göre 😁 yarın belki kan veririm

Yaa tatlım çatlatma iğnesi söz konusu olunca ihtimal yok benim için, bu saatten sonra pozitif olursa sağlıksız gebelik olur ondan daha çok korkuyorum zaten. Hiç pozitif olup da boşa umutlanamam valla ben böyle negatif kafayla devam 🤣🤣

Hayırlısı diyorum, sağlıksızı hiç düşünme bile.. benden de pembe bişeyler geldi gerisi yok 🤯 yarın tam sökürüm heralde.. doktor bana 2 gün ileri geri oynar merak etme demişti zaten, oldu mu olacak mı bizde heyecan bitmez 🤣

Test yaptın mı

Kızlar bu kimyasal nasıl oluyor bugün reglin ikinci günü cuma günü gelen pembe lekelenmeyi saymazsak. Cok yoğun kanamam var ve pıhtı da geliyor. Cok afedersiniz ayakta dolaşırken su gibi kanama geldiğini hissediyorum acaba kimyasal mı geçiriyorum bende bilenler yazabilir mi R Random3 partalina_ partalina_ Venev Venev @Papatyamelo @esil2837 Dilos6342 Dilos6342
Eğer öncelikle pozitif gördüysen testte yada kanda sonrasında kanama olduysa bu kimyasal gebelik oluyor bildiğin kopkoyu pozitif test yavaş yavaş negatif dönüyor kan İle takip edince de anlıyorsun ben her ikisinde yaptım.pıhtılaş falan değilde bende acaip sancı oldu tek seferde avuç içini dolduracak kadar birleşik bir pıhtı düştü sonra yavaş yavaş purolar ve kanama devam etti 2-3 gün kadar sürdü

İyi akşamlar kizlar adete 1 kala gebelik testimi atmıştım silik çizgi çıkmıştı. Ama bu sabah 1 gün gecikmeyle adet oldum.sanirim kimyasal geçirdim.bu ay bende elendim:KK43:

Aminnn cok tesekkur ederim. Insallah Allah nasip eder bir oglus size de 🤲 vakti geldiginde olacak elbette ama o vakit umarim cok erken gelsin. Benimde hayalim hep kiz di ama cok binlerce kez sukurler olsun oglumun varligina umarim ikinciye kiz nasip olur. Eskiden derdim kizi bulana kadar denerim, oglum Allah bagislasin saglik versin oyle yordu ki b

Adet geçtikten sonra mı oldu sende göğüslerde şişme ve acı
Evet canım, adet öncesi ve adet zamanı sadece bel ağrım ve kasık ağrım vardı o da kasiklarimi yukarı çekiyorlar gibi, birde batma şeklinde. 4. Haftanın sonuna doğru 5. Hafta da falan başladı o da değerim yükseldikçe oldu herhalde 4+6 da beta 527 cikmisti

X