Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnş işe yarar bende takviye bişeyler yapayım dedim ama benim durumuma hiç bişey fayda etmediğinden laparoskopi düşünüyorum
neden peki canım ? problem ne ? bende de 2 cm lik bi miyom var ama rahmin dış katmanında yukarı boşluğa doğru büyüme göstermiş birde sağ tüpte galiba tıkanıklık ya da yapışıklık mı var bilmiyorum rahim filminde sağ tüpden sıvı akışı olmadı

valla bi bu kaldı denemediğim artık eşimle beraber deniyoruz bi kimyasal geçirdim inşllah bu 2022 yılı tüm bekleyenlerin duasının kabul olduğu bir yıl olur

Himmm bakalm hayirlisi artk hersey kismet guzel hberlerini beklioruz insallah

Herkese merhaba
Az önce bir ayı daha geride bıraktım. BAT 12 Şubat. Çok uzun ve karışık bir tedavi sürecim var o yüzden hiç girmeyeyim oralara 1,5 yılda 2 kaybım var. 5 aydır tedaviyi bırakmıştım. Bu ay tekrar gidicem doktora. Hepimiz için güzel, mutluluklarla dolu bir ay olsun inşallah

Olabilir cnm bnmde oleydi yumrtlamam baslamis ovulasyn yaptm silik cikti ama asiri silik degil yahminen 3-4 gune flan catlar gibi bence degerlendir
olur canım aynısı bende de var reglim biteli 3 gün oldu bugun kasık ağrısı ile uyandım sankı akıntılarda başlıyor gibi değerlendirmekte fayda var

çikolata kisti endometriosis için bir çare çözüm yokki ameliyat olmak çözüm değil sürekli büyüyo bebeğede engel oluyo daha ne olsun

olur canım aynısı bende de var reglim biteli 3 gün oldu bugun kasık ağrısı ile uyandım sankı akıntılarda başlıyor gibi değerlendirmekte fayda var
Evet bnmde adet biteli ucuncu gun oyle olunca baktm zamanm gelmis hemde ben hep gec yumrtlarm bazn oluyor demekki bakalm takip etcm ama degerlendirin mtlaka

aynen engelleri kaldırmak lazım ortadan bende bekleyeceğim nisan mayısa kadar yoksa yine doktor yolu görünecek gibi inşallah tez zamanda bebeğine kavuşursun canım

Merhaba, bu ilk ovülasyon testim yardımcı olursanız sevinirim. Beklenen adet tarihi 31 ocak, uygulama ovülasyon tarihimi cuma gösteriyordu ama testte silik çıktı, ben de devam ettim. Bu son iki günün testi dün gördüğüm en koyu haliydi. Dün sorduğumda daha olmamış dediler ben de bugün olur diyordum ama bugün daha da silik çıktı. Tarihi mi kaçırdım niye böyle oldu anlamadım. Bugün en yüksek akıntım oldu çok kremsi şekildi yumurta beyazı gibi değil de. Yardımcı olabilecek olan var mı

aynı zaman aralığında mı yaptınız 2 saat önceden sıvı alımını kesip sanki silikleşmiş gibi diğer güne göre

aynı zaman aralığında mı yaptınız 2 saat önceden sıvı alımını kesip sanki silikleşmiş gibi diğer güne göre
2 saat erken yaptım bu sefer 3 saattir sıvı almıyorum diye ondan mı böyle çıktı acaba? Ama bu kadar fark eder mi bilmiyorum

Cnm muhtemelen oncesinde yumurtan catlamis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…