Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ya bende oyle dusunerek aldım bnde sorun yoktu canım, Faydada pek goremedım ya ne bıleyım

kızlaaaar C-life duyan gören kullanan tecrübe eden var mı acaba ben bu ay alayım diyorum ben endometriosis yani çikolata kisti hastasıym
Canımm ben de kullandım 2 ay, benim de çikolata kistim var 2 ay kullandım bir etkisi olmadı olumlu olumsuz ama. Yumurtayı kaliteleştiriyor bence

Kızlar ben de bugün adet oldum bat 18 ocak yumurtlama 29 ocak gösteriyor yumurtlama takibi yapıcam bir sonraki adetim 12 şubat beni de listeye yazar mısınız

kızlaaaar C-life duyan gören kullanan tecrübe eden var mı acaba ben bu ay alayım diyorum ben endometriosis yani çikolata kisti hastasıym
2 arkadaşım pcoluydu ikisinde de kist yaptı bende alacaktım fikrimi değiştirdim bu sebepten

Merhaba inşallah hayırlısıyla güzel haberler alırız benide ekleyin lütfen tarihim 13 şubat

Sifonella Canım elenatali sabah kahvaltı sonrası alıyordum hatta eşimin de içmesini istemişti doktor birlikte içiyorduk ek olarak dvit ve b12 aliyorduk, ben ayriyetten prowomen kullandım, o yüzden elenatalin etkisi hakında bi yorum yapamiyorum. Ama bunları 1 ay kullandiktan sonra kan değerlerim yükseldi adet gördüm takviyeleri bıraktım sonraki döngüde hamile kaldım ama kimyasal oldu. Tadı kokusu belirgin degil pharmaton gibi ayni çok benziyor yapı olarak

Canım bat belli olduktan sonra ekleyeyim seni, inşallah güzel haberler verelim şubatta

Polen nasıl kullanımı canım? Bugün çevremde aktar bulamadım da yarın tekrar bakcam önerebileceğin bir marka var mı?
benim aldığım polen susam tanesinden azcık iri ezince toz oluyor 1 tatlı kaşığı bal ekleyip tüketiyorum.
Benim aldığımın markası yok canım güvenemiyorum dışarda satılanlara yaylada bir arıcıdan aldık hatta beraber topladık petekten polenleri.

var ben kullanmaya başladım 10 gün olacak
Bende dün aldım karışımı hem eşim hem kullanacaz. Bide bende pco var bi bitki karısımı verdi aktar birde bununla birlikte çörek otu yağı ve propolis karıştırıp içecekmişim bişeyleri kompo yapacam ama bu ay bakalım insallah şifa olur

Canım beni de ekler misin bat 3 Şubat, hepimize uğurlu gelsin

kızlar yumurtlamaya yakın kasık ağrısı olur mu belirli aralıklarla aynı adet sancısı gibi ağrım var adetim biteli 3 gün oldu

Yani sadece amh ve insulin degil birsuru hormon testi vr iicr bakilmali yani adetnz duzenli ise belkide bu ay gecti ama genelde 16.17. Gunde bitiyor hersy siz yinede degerlendrin Allah buyuktur olmaz imkansiz diye birsy yk ama bir sonraki adetten snra ovulasyn tavsiye ederm

Naptin kiz gelmedi dimi testlerin ve ne durumdasn :))

Naptin kiz gelmedi dimi testlerin ve ne durumdasn :))
Eşim bugün getirdi .. bekliyorum tuvalete çıkmayı.. zorlayarak çıkmak istemiyorum..
Bu arada bugünde kanamam geldi ama adet söker gibi değil şimdi de kahverengi akıntıyla karışık az geldim. Sildikcr geliyordu zaten.. bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…