Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Pardon adet bittikten sonra 7 gün içinde başlanması gerekiyor ben başka bir şey ile karıştırdım ama gebelik öğrenilmesi durumunda hemen bırakılması gerekiyor.
zaten 4-5 gun yapar bırakırım dıye dusunuyorum sagol canım

Telefondan alıntıları karıştırmışim hep inşallah anladınız arkadaşlar

Kuzum regli oldum şubata taşındım şimdi bir yandan ev topluyorum bir yandan şiddetli regli sancısıyla mücadele ediyorum sen ne yaptın varmı gelişme
ALLAH kolaylık versin canım.. benim durum ayni bir değişiklik yok

1.8 engel olmaz ama yapışıklık yoksa tabi. Evet ilk çocuk olacak, ben ennson gittiğimde 4-5 cm dedi ondan sonrada gitmedim cok fazla takıp stres olmakta etkiliyor doktorum 6 Ay dene olmazsa gel dedi
Doktorum da direkt engel değil çok daha fazla cm olanlar da hamilelik elde ettik demişti. Rahim filmimde temiz çıktı. İnşallah bizler de kavuşuruz stres gerçekten çok etkiliyor. Büyük stres var üzerimzde

Doktorum da direkt engel değil çok daha fazla cm olanlar da hamilelik elde ettik demişti. Rahim filmimde temiz çıktı. İnşallah bizler de kavuşuruz stres gerçekten çok etkiliyor. Büyük stres var üzerimzde
Bu yüzden stres yapmak yok kimler kimler hamile kalıyor her şey güzel olacak. :)

kızlaaaar C-life duyan gören kullanan tecrübe eden var mı acaba ben bu ay alayım diyorum ben endometriosis yani çikolata kisti hastasıym

kızlaaaar C-life duyan gören kullanan tecrübe eden var mı acaba ben bu ay alayım diyorum ben endometriosis yani çikolata kisti hastasıym
canım ben onuda kullandım 2ay, gebelık ıcın bı etkısını gormedım ama goren cok var kıst vs olaylarında sanırım

canım ben onuda kullandım 2ay, gebelık ıcın bı etkısını gormedım ama goren cok var kıst vs olaylarında sanırım
ama sonuçta sosyal medyada herkese çok iyi gelmiş gibi gösteriyorlar ya ameliyatla bile kurtulamadığımız kistten macunlamı kurtulcaz diyorum kendi kendime bilemedim işte tecrübelilerden duymak daha önemli

seninde kistin varmıydı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…