Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ya bana bi akıl verin. Bu ovülasyon testleri her gün aynı saatlerde olmalı ya bi misafirliğe gitme yada dışarda olma müsait olamama gibi durumlarda nasıl yaptınız? yanımda bardak falan mı taşısam idrar için .Adet bitti temizlendim yarın başlıycam ovü testine

Ben bazen yeri geldi başkalarında yaptım.. ama şöyle yapabilirsin sabah saatlerini tercih edersen misafirligie gitmesin o saatte biri gelse zaten farketmez kendi evindeisn

Sabah saatlerini 8 ve 10 arası diyorlar canım .. öğleden sonra 12 den itibaren 5 e kadar yapabilirsin.. 12 de yap bence
İki saat sivi içme unutma sakın
Tamam tatlım bende 12 gbi düşündüm.Test yapayım bitsin biran önce suyumu çayımı içeyim

Olabilir cnm bnmde oleydi yumrtlamam baslamis ovulasyn yaptm silik cikti ama asiri silik degil yahminen 3-4 gune flan catlar gibi bence degerlendir
Henüz böyle canım

Eklentiler

• AF3C72A9-213F-47C9-9463-6D7DB6ABAB9D.jpeg
    62 KB · Görüntüleme: 26
Anladım hayırlısı bakalım detaylı bir tetkiklere başlamalıyım teşekkür ederim bilgiler için

Kızlar ben bu ay totem yaptım hamile pantolonu aldım Var mı böyle çılgınlıklar yapanınız
Ben geçen sene denemeye başladığımız zaman hamilelikle ilgili bir sürü kitap almıştım bir hevesle şimdi görmek bile istemiyorum kaldırdım vaktini bekliyorlar
*neyse iyi ki almışım malum her şey pahalanıyor her geçen gün

Kızlar gebelik testini yaptım Malesef negatif.. birşey çıkmadı ama hala anlamış değilim adetim olması gerektiği gibi sökülmuyor ve okadar belirtilerrrr
Bu ay adetini geciktircek bir şey kullandın mı kuzum. İnşallah hayra çıkar bu gecikme dur bakalm

Yatırım olarak düşün evet

Bu ay adetini geciktircek bir şey kullandın mı kuzum. İnşallah hayra çıkar bu gecikme dur bakalm
Hayir canım öyle birşey kullanmadım.. arada kanamam oldu ama sökülmedi pedime düşmedi bile zaten hemen durdu akıntılar başladı sonra yine aynısı,.. bugünde daha değişik kanama vardı ama yine sildikcr gördüğü m kanama ve azalıyordu sonra kahve rengi derken akıntıya döndü tekrar

Amin canım ama kendini bu kadar kasma ilaçlardan çok bu stres kist yapıyor gerçekten.sen akışa bırak bence önce sen bunu demelisin önce ben dersen daha iyi olur hormonlar bize çok oyun oynuyor sabır işi biraz bu işler ben bunu anladım bu süreçte bakalım hakkımızda hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…