Erkek İnfertilitesi Sperm ileri hareketininde sorun olup ilaç tedavisi ile hamile kalan var mı?

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Bizim sayı 60 mn morfolojiye bakilmadi henüz. Tüp bebek denediniz mi peki
hayır hiç denemedik ama bu süre zarfında hamile bile kalamadım normal gelmemişti ilk baştan beri
o sonra bir kaç sene biraz daha sonra bakalım hep erteledik en son sene eşim varikosel ameliyatı oldu artık ama baktık iyileşme süreci var bir sene bekledik ilaçlar iğneler ama fayda etmedi hiç bişey

Tüp bebek düşünün bence o zaman geç kalmak iyi olmuyor yaş ilerledikçe dahada zorlaşıyor her şey

Benim eşimin de ileri hareketlilik %5 toplam %25 üroloji doktoru sorun olmaz demiş androlojiye test verdi şimdi tüp bebek mi derler sizce?
Bizimde ileri hareketlilik %10 a yukseldi bu ay toplami da %20 bence artma varsa uzulme vitaminlerle keciboynuzuyla dahada artar insallah zaten %25 ve uzeri normal sayiliyo ileri hareketlide o degerede geliriz insallah siz ne kadardir deniyorsunuz ilac kullaniyo musunuz?

Doğal mı yükseldi bir şeyler mi kullandınız canım?

Varikosel veya herhangi bir sağlık sorunu yok ileri hareketlilik ye şuan yüzde 30 belki şuan daha yüksektir çünkü ilaç kullanıyor hala doktorumuz şuan iyi ama ileri hareketi yüzde 40 a çıkaralim demiş

Varikosel veya herhangi bir sağlık sorunu yok ileri hareketlilik ye şuan yüzde 30 belki şuan daha yüksektir çünkü ilaç kullanıyor hala doktorumuz şuan iyi ama ileri hareketi yüzde 40 a çıkaralim demiş
Canım siz keçiboynuzunu pekmezi mi. Yapıyorsunuz vitamin mi. Kullanıyorsunuz yaninda

Bizim toplam hareketli %25 sayı 60 ml ilaç kullanmadık henüz ürolojiye gitmişti değerler normal demiş antibiyotik yazmış sadece onu kullandi şimdi araştırma Hastanesi'ne gidiyor o yüzden ileri gün attılar haftaya cuma ikinci testini verecek ona göre tedavi uygularlar heralde. Şubat ayından beri deniyoruz bende de pko var

Anladim sizinki iyi o zaman Allah yardimcimiz olsun

bizde sperm sayımız çok az ileri hareketlilikte %20 falan doktor bize şuanda işe yarayan hiç sperm yok dedi. 14 ay denedik olmayınca gittik ben hep sorun bende diye düşünmüştüm meğer eşimdeymiş sorun.
Ah ah şu kadınlar, bende seninle aynı kafadayım canım ve ne yazıkki benim eşimde de sıkıntı çıktı mesajların hepsini daha okumadım Kadın nerde canım banada noyu atarmısın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…