Erkek İnfertilitesi Sperm ileri hareketininde sorun olup ilaç tedavisi ile hamile kalan var mı?

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Öncelikle hayırlı olsun acaba sizin şuan kaç ileri hareketlilik duzeltikten ne kadar sonra hamile kaldınız
Teşekkürler ederim şuan %20 lerdr falan o ay hemen hamile kaldım hsg de çektirmiştim o da işe yaradı ama sonra kimyasal olduğunu öğrendim sonra üstüne geri kaldım hamile

Teşekkürler ederim şuan %20 lerdr falan o ay hemen hamile kaldım hsg de çektirmiştim o da işe yaradı ama sonra kimyasal olduğunu öğrendim sonra üstüne geri kaldım hamile
Bizim ileri hareket yüzde 30 ama olmadı hala sigarayoda bıraktı dahada yükselmiştir nasıl olacak bende bilmiyorum bizim

Teşekkürler ederim ❤ şuan %20 lerdr falan o ay hemen hamile kaldım hsg de çektirmiştim o da işe yaradı ama sonra kimyasal olduğunu öğrendim sonra üstüne geri kaldım hamile
hacamat ve vitamin yapmşsınız başkada birşey yapmamışsıız... MAŞALLAH diyelim nazar değmesin.. hastanedemi yaptırdınız acaba ?

Hsg çektim tupelrim açıkti hormanlari falan hepsi düzenli bı kerede hamile kaldım ama kalp atışı olmadığından kürtaj oldum kürtajdan sonra 1 yıllı geçti hala olmadı
Nasip canım Rabbim en kısa zamanda nasip eder inşAllah ben hamile kalana kadar çok çektim çok zor Allah kimseyi böyle sınamasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…