Erkek İnfertilitesi Sperm ileri hareketininde sorun olup ilaç tedavisi ile hamile kalan var mı?

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Evet canım bende o yüzden burdan bilgim aldım, denize düşen yılana sarılır derler garibim onlarda 9yıllık evli bir umut diye aldılar olmadı
insanların umutlarıyla oynuyorlar resmen 2 ay 400 er küsür lira para verdik sonuç yok artış bile yok sperm değerlerinde eşimin, hala bir kür daha gönderelim diyorlar aldırmadm eşime

ben almadm ama almayı düşünüodum vazgeçtim.. burda herkes olumsuz..
onların sayfasında herkes olumlu...
ben hala evde kendi imkanlarımla yapıyorum kızlar..
her sabah 2 haşlanmış yumurta... bol domates... keçiboynuzu kürü kendim yapıom.. bitter çikolata.. fındık fıstık..
bu ay nar suyunada başlayacam

kızlar benimde eşimin ml de sayı 53 milyon total 159 milyon +4 +3 toplam 18 +2 55 hareketsiz olan 27
yani total hareketli 73 ama ileri hareketliler düşük..morfoljimizde 1 ama doktr morfolojiyi önemsemedi hareketlilik birz düşk dedi...
bizde l carnitin günlük ( 250-500 mg) hareket için
sayı ve kalite için çakşır suyu
birde günlük multivitamin(içerisinde çinko e vitamini selenyum ve koenzim q var)
morfoloji içinde koenzim q iyiymiş...
1 ay önce test vermiştik
bu hafta yada önümzdeki hafta perhiz süresne dikkat ederek yine test vericez

insanların umutlarıyla oynuyorlar resmen 2 ay 400 er küsür lira para verdik sonuç yok artış bile yok sperm değerlerinde eşimin, hala bir kür daha gönderelim diyorlar aldırmadm eşime
bende kendi gözünle görüp alıp yapmaktan yanayım canmm herşeyi kendm görerek seçerek araştırarak aldım

bende kendi gözünle görüp alıp yapmaktan yanayım canmm herşeyi kendm görerek seçerek araştırarak aldım
kuzum bizde çok araştırıyoruz ev aktara döndü resmen aynı zmanda doktorun verdiği ilacı kullanıyor ama yok en sonki kontrolde doktor aylardır bu ilacı kullanıyosun değerlerinin2 ye 3 ekatlaması lazım ama hiçbirşey farketmiyor demiş eşime.

Zerdem2016
ya kan sonuçlarım çıktı fibrinojen yüksek çıktı 408 çıktı
kansızlıkta var napicam ben böyle
kıyamam kuzum sana.. ama geçer.. ilaçla düzelir.. en azından artık sorunları biliyorsun..
bak gördünmü... senin bu yaşadıkların aslında hepimize örnek olmalı... aslında hepimiz güzel bir tedavi sürecinden geçmeli herşeyimizi kontrol ettirmeliyiz ama malesef doktorlar bu işlemleri adım adım ve bizi resmen yaşarken öldürerek yapıyorlar..
ben hep diyorum sebebsiz hiç bişi yoktur

tabiki de canım bende hep eşimden kaynaklı olduğunu düşünüyorum ama tek sorun o değilmiş detaylı baktırıyoruz
bende de sorunlar çıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…