Erkek İnfertilitesi Sperm ileri hareketininde sorun olup ilaç tedavisi ile hamile kalan var mı?

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Ne kadar süre kullandınız, sanırım birde çok pahalı 😔
1 ay kullandik instagramda 1 ayda bile cok iddialilardi 🙄 evet cok pahali maalesef 2. Ay alamadm iki tanesi 15 gunde bitti 1 tanesi 1 ay anca yetti 15 gnde bir o kdr parayi nasil.verecegim ??? Degil mi zaten varikosel seti adi altinda satiyorlar

1 ay kullandik instagramda 1 ayda bile cok iddialilardi 🙄 evet cok pahali maalesef 2. Ay alamadm iki tanesi 15 gunde bitti 1 tanesi 1 ay anca yetti 15 gnde bir o kdr parayi nasil.verecegim ??? Degil mi zaten varikosel seti adi altinda satiyorlar
Faceden takip ediyorum çok iddialılar, komşum da 9yıllık evli o da ürün alıp kullandı fakat faydasını görmedi belki onda etki etmemiştir diye düşündüm o yüzden sizede sordum olumlu cvp alsaydım eşim için bende alıcaktım, Rabbim yardımcımız olsun ne diyeyim 😔

Faceden takip ediyorum çok iddialılar, komşum da 9yıllık evli o da ürün alıp kullandı fakat faydasını görmedi belki onda etki etmemiştir diye düşündüm o yüzden sizede sordum olumlu cvp alsaydım eşim için bende alıcaktım, Rabbim yardımcımız olsun ne diyeyim 😔
Ben de ig de gordum alaym dedim cok yazan eden var ama hem pahali hem hemen bitiyor. Aşilamadayim smdi carsamba asilama olacak insallah rabbim yardimcimiz olsun ❤

çok merak ettim.. ne kadar mal oldu size o set ?

Biraz pahali 280 de olablr ama 20 telenin bu fiyat yaninda pek onemi yok yaradi yaramadi bilemiyorum olcturmedik ama yinede fzla geldi fiyat bana
kız yarıyacaksa tmm ama sayfada okuduğm kadarıyla adamın paylaştkları olumlu.. ama bu sitede kullanan kimse olumlu sonuıç almamış

Kızlar merhaba bende de ultrasonda muayenesi oldum adetin 3 günü rahim inceymis
Nar suyu iyi gelir dediler doğru mjdjr
bacım bacım bacım bacım... kızzzz yoksa sebeb bumuymuşş aylardır o kadar emek ediosn ? :KK17:
evet kuzum nar suyu hem spermler için hemde rahim için çok iyiymiş.. nar sezonuda açıldı.. bol bol iç... evde katı meve sıkacağı varsa sen sık.. hazır alma.. yada elinle sık

bacım bacım bacım bacım... kızzzz yoksa sebeb bumuymuşş aylardır o kadar emek ediosn ? :KK17:
evet kuzum nar suyu hem spermler için hemde rahim için çok iyiymiş.. nar sezonuda açıldı.. bol bol iç... evde katı meve sıkacağı varsa sen sık.. hazır alma.. yada elinle sık
Oyle yapacağım şimdi orada kızlarda artık bilgisi varmış belkide o kdr uğraşıyorum rahim inceliginden tutmuyor

Nar suyu sık sık iç mutlaka her sabah dediler birde bende kansızlıkta var

Kızlar merhaba bende de ultrasonda muayenesi oldum adetin 3 günü rahim inceymis
Nar suyu iyi gelir dediler doğru mjdjr
Evet ben tüp bebeğe başlamadan 2 ay önce hergün nar suyu içtim normalde ilk tüp bebekte 7 8 civari iken bunda 12 mm oldu tüp bebek tutmadı o ayrı mesele ama nar suyu baya kalnlastrdi doktor bile şaşırdı tavsiye ederm

X