Erkek İnfertilitesi Sperm ileri hareketininde sorun olup ilaç tedavisi ile hamile kalan var mı?

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Nisanipek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2019
120
82
30
Merhaba arkadaşlar benim eşimin sperm sayısı iyi yanlizca sperm ileri hareketinde sorun mevcut yüzde 20 ileri hareketi opstravent diye bir ilaç verdi doktor bu ilacı kullanıp sonuç alan var mı bu şekilde hamile kalan var mı

öncelikle geçmiş olsun benim eşimdede aynı sorun var 3 aydır emodex kullanıyoruz bizde henüz hamile kalamadım bu ay kontrolu var yine umarım güzel sonuçlar alırız.

öncelikle geçmiş olsun benim eşimdede aynı sorun var 3 aydır emodex kullanıyoruz bizde henüz hamile kalamadım bu ay kontrolu var yine umarım güzel sonuçlar alırız.
Teşekkür ederim sizede geçmiş olsun ben bir kere gebelik yaşadım ama kalp atışı olmadığından alındı sizin ileri hız kaç

Teşekkür ederim sizede geçmiş olsun ben bir kere gebelik yaşadım ama kalp atışı olmadığından alındı sizin ileri hız kaç
bizde sperm sayımız çok az ileri hareketlilikte %20 falan doktor bize şuanda işe yarayan hiç sperm yok dedi. 14 ay denedik olmayınca gittik ben hep sorun bende diye düşünmüştüm meğer eşimdeymiş sorun.

bizde sperm sayımız çok az ileri hareketlilikte %20 falan doktor bize şuanda işe yarayan hiç sperm yok dedi. 14 ay denedik olmayınca gittik ben hep sorun bende diye düşünmüştüm meğer eşimdeymiş sorun.
Aynen bende sorunu hep kendimde aradım bizim sperm sayımız 170 milyon morfoloji iyi ileri hareket yüzde 20 bu ay çakşır suyu da sipariş ettim onuda yanında ek olarak içsin diye bende sonuç alır hamile kalırsam size yazicam mutlaka Allah'tan ümit kesilmez Rabbim tez zamanda sizede bizede nasip etsin muhakkak namazdan sonra size dua edicem sizde lütfen bana dua edin

Allah razı olsun canım özelden ismini yaz istersen ismini vererek katayım duama, biz 3 aydır kullanıyoruz çakşır suyu kendimiz demliyoruz aynı zamanda keçiboynuzu özü kullanıyor sabah akşam 1 kaşık onuda dene istersen, Rabbim kucağımızı doldursun inşallah.

sizin sayınız iyiymiş umarım çabuk onuç alırsınız, bizim sayımızda çok az

Önemli olan hareketlilikmiş canım özelikle ileri hareket asıl o işe yariyormis sayınız artar emin ol horman testleri normal varikosel de yok ama yinede hareketi az
bizimde öyle canım hormonlarda sıkıntı yok varikoselde yok ama sperm az ve olanlarda hareketsiz zaten.

Merhaba hamile kalabildiniz mi acaba birebir aynı sorunu yaşıyoruz da

Merhaba maalesef henüz hamile kalamadim siz kaç aydır deniyorsunuz
Bnm yaklaşık 2senedir olmuyo ama eşim sebebiyle olduğunu öğreneli yaklaşk 1sene oldu şimdi proxdeed plusa başlıyoruz bugün itibariyle inş hamile kalabilirim bu ilaç için çok iyi diyorlar ama pahalı baya bir ay kullanmak 460tlye gelio

Biz istedikten 3 ay SONRA hamile kaldım ama kalp atışı yoktu sonrasında 7 ay denedik olmadı eşim doktora gitti ileri harekete sorun olduğu çıktı bize opstravent verdi proxedplus la aynı hatta birkaç fazla vitamin daha var bu daha iyi dedi doktor bir aylık kullanım 150 lira netten sipariş veriyorz sizin sayı kaç ileri hareket kaç bizim sayı 175 milyon yerinde hareketli yüzde 35 yerinde yavaş hareketli yüzde 35 ileri hareket yüzde 20 toplam hareketlimiz yüzde 75 ama yeterli gelmiyor ön önemlisi ileri hareket oda düşük biraz maalesef ilacida iki aydır kullanıyoruz ikinci kutu bitmedi daha yanında bu ay da çakşır suyu kullanıyoruz inşallah fayda etmiştir doktor 3 ay kullanın olmazsa yine gelin dedi

Bizimde sorun hızda yüzde 7 sperm yumurtaya ulaşmadığı için hamile kalamıyorum sayıda sorun yok morfoloji de düzelmesi gerk inş faydası olur bize proxdeedin

Canım bir gelişme var mı sizde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…