Erkek İnfertilitesi Sperm ileri hareketininde sorun olup ilaç tedavisi ile hamile kalan var mı?

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Merhaba kızlar. Benim eşimde şuan ilaç tedavisinde. Sayımız 10binin altında. Morfoloji 0 ileri hız yuzde10. Dr ovitrelle ve proxeed verdi. Kullanıyoruz. Ilk ayımız daha. Inşallah hepimiz kavusuruz bebislerimize biranonce

Buarada 5 yıl önce yaklaşık 6-7aylik bir ilaç tedavisiyle normal yolla bir oğlumuz oldu 5 yaşında simdi. O zamanda sperm değerleri böyle yerlerdeydi. Hatta bir ara sıfırı gördük.
O yüzden umutsuzluğa kapilmayin

Bizimde sayımız düşük, o süreçte ne kullandınız kür falan yaptınız mı ? Sayı ne kadar artmıştı ?

Peki

Bizimde sayımız düşük, o süreçte ne kullandınız kür falan yaptınız mı ? Sayı ne kadar artmıştı ?

Peki
Bizim o zamanki değerler yine 10 binin altındaydı. Pregnyl iğne proxeed ve arginin kullanmıştık. Ari sutu birde. Sayı 6 milyona yükseldi ve normal yolla gebe kalmıştım.

Bunları ne kadar süre kullandiniz acaba ? Bir de arısütünü günlük mü tüketti eşiniz yoksa balla mi karisimdi
6_7ay kullanmıştık. Sperm sayısını kalitesini artırıp tüp bebeğe geçecektik. Normal yolla oluverdi. Dr da mucize demişti zaten. Ama oluyormuş demekki. Olmaz diyenlerle çok umutsuzluğa kapılmayın derim

Buarada 5 yıl önce yaklaşık 6-7aylik bir ilaç tedavisiyle normal yolla bir oğlumuz oldu 5 yaşında simdi. O zamanda sperm değerleri böyle yerlerdeydi. Hatta bir ara sıfırı gördük.
O yüzden umutsuzluğa kapilmayin
Ne kadar umut verici bir yazı olmuş Allah razı olsun deneyiminizi paylaştığınız için bizede umut oluyor

Merhaba arkadaşlar benim eşimin sperm sayısı iyi yanlizca sperm ileri hareketinde sorun mevcut yüzde 20 ileri hareketi opstravent diye bir ilaç verdi doktor bu ilacı kullanıp sonuç alan var mı bu şekilde hamile kalan var mı
Benimde eşimde hareketlilik sorunu vardı 2 sene sonunda oldu

Merhaba arkadaşlar konuyu görünce bende tecrübemi paylaşmak isterim 2013 yılında evlendim ve doktor bende rahim duvarı inceliği sebebi ile anne olamıyacagimi soyledi taşıyıcı annelik düşün dedi şok oldum.sonra bir arkadaş tavsiyesi ile her sabah akşam taze sıkılmış nar suyu içtim. 2 ay sonra doktorum bile sol oldu 3 milim olan rahim duvarım 12 milim olmuştu nar suyu deyince defterine kendisi de not aldı. Fakat buna rağmen yine hamile olamayınca doktor bu sefer sende bir sıkıntı görünmüyor dedi eşime sperm testi yaptı 2 milyon cıktı hareket yüzde 4 du bu şekilde imkansıza yakın dedi aşılama önerdi onda bend OHSS oluştu ölümden dondum 1 hafta asm hastanesinde tedavi gördüm tabimden şu çektiler yoğun bakım riski var dendi . Çok korktum sonra tüp bebek dediler ama korktuğumdan denemek bile istemedim. O ara bir arkadaşın annesi bir kadın önerdi kadın eski bir ebe imis babası fitoterapist mis. Kadina gittik bizden sperm testi istedi bana bunun kopyasını vereceksin. Sana bir ilaç yapicam icinde tam 41 çeşit bitki var bunu esin 1.5 ay içecek sonra yeni test yaptır. Eğer artmaz ise ben verdiğin parayı geri vericem dedi . Zaten bu ilaç masrafı ama ben o kadar güveniyorum ki garanti veriyorum dedi artma varsa 2. Kavanoz dan sonra sende bir sorun yoksa hamile kalırsın dedi . Ve ben kavanoz bitmeden hamile kaldım. Kizim şimdi 3 yaşında. 2. Yi istedik ben 2 kez ilaçsız hamile kaldım ama 8 haftayı geçemeden kalbi durdu. Doktor Sperm testi istedi yine düşük çıktı bu sebep olabilir sperm kalitesiz dedi. Şimdi yine o kadına gittim abla biz 2. Yi istiyoruz diye tekrar ilaç yaptırdık ve ben yine olacağından eminim. Sizlere de tavsiye ederim isteyen olursa özelden nosunu paylaşırım
Bana özelden atarmisiniz numarasini

X