Erkek İnfertilitesi Sperm ileri hareketininde sorun olup ilaç tedavisi ile hamile kalan var mı?

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Merhaba kızlar. Benim eşimde şuan ilaç tedavisinde. Sayımız 10binin altında. Morfoloji 0 ileri hız yuzde10. Dr ovitrelle ve proxeed verdi. Kullanıyoruz. Ilk ayımız daha. Inşallah hepimiz kavusuruz bebislerimize biranonce

Bizimde sayımız düşük, o süreçte ne kullandınız kür falan yaptınız mı ? Sayı ne kadar artmıştı ?

Peki

Bizimde sayımız düşük, o süreçte ne kullandınız kür falan yaptınız mı ? Sayı ne kadar artmıştı ?

Peki
Bizim o zamanki değerler yine 10 binin altındaydı. Pregnyl iğne proxeed ve arginin kullanmıştık. Ari sutu birde. Sayı 6 milyona yükseldi ve normal yolla gebe kalmıştım.

Bunları ne kadar süre kullandiniz acaba ? Bir de arısütünü günlük mü tüketti eşiniz yoksa balla mi karisimdi
6_7ay kullanmıştık. Sperm sayısını kalitesini artırıp tüp bebeğe geçecektik. Normal yolla oluverdi. Dr da mucize demişti zaten. Ama oluyormuş demekki. Olmaz diyenlerle çok umutsuzluğa kapılmayın derim

Ne kadar umut verici bir yazı olmuş Allah razı olsun deneyiminizi paylaştığınız için bizede umut oluyor

Benimde eşimde hareketlilik sorunu vardı 2 sene sonunda oldu

Bana özelden atarmisiniz numarasini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…