Sizce eşime sabretmeli, unutmalımıyım.?

hepinizin yazdığında haklılık payı var. doğru söylüyorsunuz. ben bu son 2 sene zarfında çok düşündüm.

acaba alkollüyken bana söylediği sözlerle daha sonra onunla olan konuşması arasında bocalamışmıdır. diye. çünkü eşim 10 yıl bekar yaşamış 1 kez arakdaşıyla içmişler tayin döneminde veda yemeğinde o gece eşimi eve bırakan taksici 10milyarlık senet imzalatmış. eşim imzaladığını bile hatırlamıyormuş. o senedi bizim tanışmamızın 1 .yılında eşimin alay komutanı o gün sarhoş olduğuna dair şahitler bularak senedi taksicinin elinden aldılar. buna şahidim. aslında lohusalığımda yaşadığım bu sorunla karşılaşmamış olsaydık hayatımız gayet güzel gidiyordu. biz eşimle o olay yaşanana kadar hiç kavga etmedik eşimin ağzından bana 1 kötü söz çıkmadı. anne babası olmadığından hep anneme canım annem diye sarılır annemin dizine yatıp uyur kalırdı. 1 tane kızkardeşi var kendi kardeşim nasılsa onuda öyle görüyorum çok iyi geçiniriz annem onlara nişanlandığımızdan beri annelik yaptı. kızkardeşini yemin ediyorum canım gibi kardeşim gibi severim korurum. eşim öyle hediye almak için ya da bir çiçek vermek için özel günleri falan bekleyen biride değil. aslında şu kullandığım ilacı bırakabilsem belki daha mantıklı kararlar verebilirim.

benim babam ben likokul 1. sınıftayken vefat etti. babam çok severdi bizi gittiği her yere götürürdü babamla kahvehaneye bile gitmişliğim vardır kahvehane dediysem yurtdışında yaşayanlar bilirler kahvehanelerin orada nasıl olduğunu. babam vefat ettikten sonra bir babaya ihtiyaç duyduğum çok zamanlar oldu. aslında ne kadar ev araba desemde bir yanım kızımın babasız büyümesini istemiyor. evet eşim bana hiç şiddet uygulamadı ama ben sinirlerime hakim olamayıp vurdum ona. psikolog arkadaşım eşimide yakından tanır ----eşime benim bu dönemleri atlatabilmem için hep alttan alması gerektiğini lohusa olduğumu çok farklı sonuçlar olabileceğini söylemiş-----

keşke bazı şeyler yaşanmasaydı diyorum zaman zaman ama işte insan kafasından atamıyor. ama yinede buraya yazınca biraz rahatladım hepinize bana kıssanızda destek versenizde çok teşekkür ediyorum. hiç böyle birşey yapmamıştım. gerçekten sağolun.

arkadaşım söylemişti nelere kızmışsan hepsini aklına geldikçe yaz ve yırt at diye. en güzel günlerinizi hatırla onlarıda yaz ve ara sıra bak ve oku demişti. belki gerçeklik payı vardır ondan böyle az da olsa rahatladım.

evet doğru söylüyorsunuz biraz daha sabretmek kızım için denemem lazım.

balkonda oturdum az önce eşim yanıma geldi.

---yeni tanışmış gibi yapalım mı? dedi. önce sinirlendim --beni yalnız bırak dedim.

sonra ---acaba kızım için denemeye değer mi diye düşündüm. ben babama çok bağlıydım kızıma bakınca kendimi görüyorum henüz küçük ama babasının iş saatini o küçük vücudunda ki kocaman aklıyla anlar ve kapının oraya gider gelir ---baba gelecek salıncağa götürecek --- diye söylenip durur kendi kendine.

of offf ki ne of. ya ben bu adamla ne yapsam bilmiyorum ki. kızımı öncelik sırasına koymam daha doğru gibi geliyor aslında. ama bir süre daha eşime yüz vermemem lazım.

Eşiniz belli ki çoooook pişman.... Affetmek, unutmak büyük bir erdem....Kararınızı verirken, bencil olmayıp, çocuklarınızın gelecek psikoljisini de hesaba katın...

En büyük ayıp, bence evli bir erkeği arayan eski nişanlısı olan bayankötükedihüso....Bir yuvayı yıkma günahını nasıl ödeyecek acaba?kötükedihüsokötükedihüso

Diğer ayıp da sizin eşinize vermeye devam ettiğiniz maddi ceza ve kurnazlık....kötükedihüso

Kötülüğe kötülükle karşılık vermek size birşey kazandırmayacaktır... Siz çok sabredin, Allah'a dua edin sizin için en hayırlısını kalplerinize hissettirsin.... Allah adildir, siz kendiniz eşinize ceza vermek yerine, bırakın Allah'a... SABREDİN. SABREDİN. SABREDİN...VE DUA:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:...

ya maddiyat konusu sadece kızım için düşündüğüm birşey. ben eşimden ayrılsam ben babamdan miras kalanlarla rahat geçinebilirim ama bir tanede kızım var benim. ve hazıra dağ dayanmaz derler. ama ayrılma durumunda birşey almadan kızımıda alıp çıksam bu kapıdan eşim biraz saftır ona buna kefil olur kızının hakkını kefil olduğu insanların borcunu ödeyerek geçirir. her önüne gelip ağlayana inanır. eski nişanlısı ve nişanlısının annesi çok cadı bir şeyler. babası çok aradı beni. kızım sakın yuvanı yıkma benim kızım yoldan çıkmış diye. görümcem daha iyi tanıyor onu. ----o boşandı aslında derdi abimden intikam almak değil sizi ayırıp abime duygu sömürüsü yapıp kaapağı atmak rezil oldu memlekette yamanacak yer arıyor. abla ne olur yeğenimi bu kadın için anne babası ayrı çocuk olarak büyütmeyin----diyor.

ya bende aslında kararımı vermişimde sanki buraya destek toplamak için yazmışım gibi oldu kusura bakmayın olur mu?

iki yıldır aynı evdesiniz zaten yeterincede burnu sürtmüşş gibi..daha şimdiden sorgularınız var boşanıp daha çok sorgulucaksınız kendinizi bence denemeye değer ortada bir çocuk var ve kız çocuğu babasız büyütmek hiçte kolay değil...bencede bebeğinizi ön planda tutmanız lazım...

iki yıldır aynı evdesiniz zaten yeterincede burnu sürtmüşş gibi..daha şimdiden sorgularınız var boşanıp daha çok sorgulucaksınız kendinizi bence denemeye değer ortada bir çocuk var ve kız çocuğu babasız büyütmek hiçte kolay değil...bencede bebeğinizi ön planda tutmanız lazım...
işin en ilginç yanıda bu zaten o olaydan sonra 2 yıldır aynı evde kızımın yanında bribirini seven anne baba gibi kızım uyuduğunda 2 arkadaş gibi davranmamız. kesinlikle kızımın yanında tartışmadım tartışmamda kızımın psikolojisi herşeyden önce gelir benim için.

ben babam vefat ettikten sonra çok babab özlemi çektim. okula kızını almaya gelen babaları görünce oturup ağlardım benim babam öldü artık yok beni kim sevecek güzel kızım diyen babam yok artık öldü diye tepinirdim sonra. kızımın böyle şeyler yaşamasını istemiyorum aslında

benim annem babamda hiç kavga etmezlerdi. kavgalı gürültülü bir ailede büyümedim. eşimde sakin biri olunca böyle 2 yıl arkadaş gibi geçti galiba. mesela geçen yaz tatile gittik güzel bir tatildi . galiba kızımın eve neşe vermesi kavgaya fırsat vermiyor.

Bana kalırsa kocanın boşanacak kadar suçu yok.Hatta iyi birisi,sadece içmek yaramıyo adamcağıza.O yüzden sen yanında yokken içmesine izin verme.
Yazdıklarından eşinin iyi biri olduğu belli.Bu forumlarda ne kocalar var okumuşsundur sende.Tamam yapmış bir hata özrünü dilemiş.Dersini aldı fazlasıyla bence
artısına eksisine bak kocanın hangisi ağır basıyosa öyle yap .Zaten yeterince cezavermişsin .Çoğu erkekde senin kocan kadar dayanmazdı bunu da bil.
Bence kocan iyi bir insan fazla uzatma,ben bir daha ypacağını sanmıyorum.Barışın en kötü şey evdeki huzursuzluk değilmi.

işin en ilginç yanıda bu zaten o olaydan sonra 2 yıldır aynı evde kızımın yanında bribirini seven anne baba gibi kızım uyuduğunda 2 arkadaş gibi davranmamız. kesinlikle kızımın yanında tartışmadım tartışmamda kızımın psikolojisi herşeyden önce gelir benim için.

ben babam vefat ettikten sonra çok babab özlemi çektim. okula kızını almaya gelen babaları görünce oturup ağlardım benim babam öldü artık yok beni kim sevecek güzel kızım diyen babam yok artık öldü diye tepinirdim sonra. kızımın böyle şeyler yaşamasını istemiyorum aslında

benim annem babamda hiç kavga etmezlerdi. kavgalı gürültülü bir ailede büyümedim. eşimde sakin biri olunca böyle 2 yıl arkadaş gibi geçti galiba. mesela geçen yaz tatile gittik güzel bir tatildi . galiba kızımın eve neşe vermesi kavgaya fırsat vermiyor.

sende de pişmanlılar başlamış zaten.Sende seviyosun kocanı.Boşuna yuvanı yıkma daha iyisini bulamazsın.

Bana kalırsa kocanın boşanacak kadar suçu yok.Hatta iyi birisi,sadece içmek yaramıyo adamcağıza.O yüzden sen yanında yokken içmesine izin verme.
Yazdıklarından eşinin iyi biri olduğu belli.Bu forumlarda ne kocalar var okumuşsundur sende.Tamam yapmış bir hata özrünü dilemiş.Dersini aldı fazlasıyla bence
artısına eksisine bak kocanın hangisi ağır basıyosa öyle yap .Zaten yeterince cezavermişsin .Çoğu erkekde senin kocan kadar dayanmazdı bunu da bil.
Bence kocan iyi bir insan fazla uzatma,ben bir daha ypacağını sanmıyorum.Barışın en kötü şey evdeki huzursuzluk değilmi.
evet bende okudum forumdaki diğer bayanların sorunlarını. benden daha zor durumda olanlar var evdeki şiddete ve huzursuzluğa rağmen aynı evipaylaşmak zorunda olanlar var. belki benim bu kadar dayanıklı olmam annemin bana destek olması aynı zamanda eşime ve görümceme olan sevgisinin bitmemesi. 4 yıldır evliyim. 1 yıl nişanlı kaldık 3 yılda komşuluk ve arkadaşlık yaptık. toplamda 8 yıl tanışmışlığımız var. eşim bekarkende işten eve evden işe gidip gelen biriydi görümcem evlendikten sonra evine ne bir kız arkadaşı gelirdi ne de erkek arkadaşı. annemin oturduğu apartman da genelde eşi vefat etmiş yaşlı teyzeler vardı ve eşim onlardan birine ---teyzeciğim evime gelmek isteyen arkadaşlarım var ama apartman da pek erkek olmadığı için getiremiyorum yanlış bir anlaşılma olur yanlış davranışlar olur diye konuşmuş.

bir huyu daha var -- küçük bir konuda suçlu olduğunda ne diyeceğini bilemez herşeyi karıştırır. belki mesleğinden ileri gelen birşey. eve telefon açsa ya da işten eve geldiğinde tekmil verir. ilk evlendiğimiz zamanlarda sohbet ederken komutanım dediği bile olurdu. şimdi kızım için bez istesem koşa koşa gider evin içinde bezi getirmeye sonra verirken al aşkım der sonra ne diyeceğini bilemez tamam aşkım demedim bitanem al der.

aman ne bileyim işte arkadaşın ısrarıyla üye oldum açtım bir başlık içinden çıkamadım. hemen su koyverdim galiba.

eski günlere dönmek için ne yapsam onu bilmiyorum 2yıl önce canım gibi sevdiğim eşime 2 yıldır evde resmen psikolojik işkence yapıyorum sanki. onunda bir bakımdan hoşuna gidiyor aslında hala evi terketmemiş olmam. belki bir ümit bekliyor. inşallah Allahım bana yardım ederde yeniden deneyebilirim ama çok soğudum onu bir eş değilde ev arkadaşı gibi görmeye başladım sanki.

çok terbiyeliydi. belkide o da kızkardeşien hem anne hem baba hem abilik yaptığı içindir.

bakın böyle yazdıkça rahatladım ben ya. iyi taraflarını yazıp okumak iyi geldi. burada yazan arkadaşları okudukça neler varmış dedim.

Son düzenleme:
Bence de eşin iyi biri, yoksa şu iki yılda, taşkınlıklar yapar, ne kadar suçlu olsada evi üzerine yapmazdı. Belkide gerçekten alkollüyken o kadın aradı ve onun duygusal anına geldi de eşin o talihsiz konuşmayı yaptı, anlattığın şeyleri birleştirince bunun doğruluğuna sende inanacaksın, eğer aralarında ciddi bişeyler geçseydi sen ona yüz vermedikçe o kadına daha da yaklaşırdı demekki aralarında sadece telefon konuşması geçmiş ve dediğim gibi eşin o an alkollüydü, kadında bundan istifade etti, yuvanı yıkma arkadaşım gerçekten pişman olursun, zaman öyle kötü ki ortalıkta bu gibi kadınlar çok maalesef, kadının düşmanı yine bir kadın oluyor.

Bence de eşin iyi biri, yoksa şu iki yılda, taşkınlıklar yapar, ne kadar suçlu olsada evi üzerine yapmazdı. Belkide gerçekten alkollüyken o kadın aradı ve onun duygusal anına geldi de eşin o talihsiz konuşmayı yaptı, anlattığın şeyleri birleştirince bunun doğruluğuna sende inanacaksın, eğer aralarında ciddi bişeyler geçseydi sen ona yüz vermedikçe o kadına daha da yaklaşırdı demekki aralarında sadece telefon konuşması geçmiş ve dediğim gibi eşin o an alkollüydü, kadında bundan istifade etti, yuvanı yıkma arkadaşım gerçekten pişman olursun, zaman öyle kötü ki ortalıkta bu gibi kadınlar çok maalesef, kadının düşmanı yine bir kadın oluyor.

telefon dökümünü incelemeden önce eşim bana------bak tam hatırlamıyorum ama önce seni aradım konuştuk sonra o beni aradı birşeyler dedi anlamadım o an zaten ağlamaklıydım 1-2 saat sonra 1 arama daha yaptım ama senimi aradım onumu aradım bilmiyorum ama ağladığım doğru o gün gece yatana kadar ağladım zaten dedi. birde eşim severek ayrılmış ondan eşimi başka erkekle aldatmış ama. eşim belki o an duygularım karıştı kime ne dediğimi bilemedim bira içtiğim için gibi birşeyler söyledi. şimdi sorsam yine hatırlamaz oturur 1-2 saat düşünür acaba ben onumu aradım senimi aradım ağlamış olsam niye ona ağladım, der ve bir daha içmeyeceğim diye yemin eder. alkole alışık değil. bekarken arkadaşlık yaptığı erkeklerin hepside evli ve mesai arkadaşlarıydı. 1-2 bekar arkadaşı vardı evlenince onlarla da görüşmeyi kesti evlendim artık onlara ayak uyduramam diye.

Allahm Allahım ben bugünümü bekliyormuşum ne bunları hatırlamak için. keşke daha önce üye olsaydım buraya.

Bak gördünmü, sende düşününce doğruyu gördün, eşinin çok büyük günahını almışsın canım, lohusalık ve o psikoloji bambaşkadır bilirim iki kez yaşadım çünki, eşini kıskanmakta ve bu büyük tepkiyi vermekte haklısın, ancaaaak bunu nasıl 2 yıl devam ettirdin aklım almıyor, lütfen bu cezaya bu akşamdan itibaren bir son ver ve hayatında ilk kez onu tanıyormuşçasına şans ver bak yanıldığını, günahını aldığını göreceksin, hatta eşine kendini affettirmek isteyeceksin, aldatan eş 2 sene bu cefayı çekmezdi bence, hemde odayı bile ayırmışken.

Eşiniz 2 yıldır kendini affettirmek için uğraşıyor anladığım kadarıyla ama siz affetmiyorsunuz bunun farkında olduğunuz halde ve 2 yıl sonra bir şans vereyim mi diye bize soruyorsunuz.

Bence siz kararınızı çoktaaaan vermişsiniz, bir an önce ev ve araba sahibi olup "karlı" bir şekilde ayrılmak istiyorsunuz. Eşinizin yaptığını elbette savunmuyorum ama yaptığı şey çok da affedilmeyecek bir hata değil. Eşiniz 2 yıl sabırla beklemiş belli ki halen de bekliyor. Ama kendini ispatlayamamış size çünkü sizin istediğiniz ispat değil.

Özür dileyerek söylüyorum ki evliliğinizi burnu sürtsün bahanesinin ardına sığınarak mal mülk sahibi olma adına kullanmanızı yadırgadım doğrusu. Bunca zaman içinde o kinle yaşayan bir kadının affetmeyeceği belli zaten. Kendinizi de tanıyor olmalısınız. Keşke bu noktaya getirmeden zamanında bu gururunuzu, onurunuzu devreye sokup ayrılsaymışsınız.

Sizi kırdıysam üzgünüm ama ben elimi bile tuttuğunda gıcık olduğum, için için nefret ettiğim bir erkekle bir ev ve araba için 2 yıl ve hatta daha fazla süre beraber olacağıma kuru soğan ekmek yer ama yollarımı ayırırım daha iyi.

Aynen imzamı atıyorum...
Madem affetmediniz zamanında boşanacaktınız...
Boşanmayıp da 2 ssenedir bu adamla aynı evde yaşıyorsanız bunun sebebi kızınız falan değil, kendinizi kandırmayın...
Kızınızı düşünseniz zaten ya sevgi dolu bir yuvada büyümesi için kocanızı affederdiniz ya da sevgisiz bir evde yaşamaması için boşanırdınız...
Siz sizin üzerinize olan evin taksitlerinin bitmesi için, üzerinize bir de araba alınması için bekliyorsunuz...
Ama unutmayın, evliliklerde mal ayrılığı kalktı artık edinilmiş malların ortaklığı var.. Yani evlilik tarihnden itibaren edinilen mallar kimin adına olursa olsun karı koca arasında eşit bölünüyor...
Ne diye boşanacaksınız?? 2 sene önce eski nişanlısına telde seni seviyorum dedi diyemi??? Hiç bir mahkeme bu bahaneyle sizi boşamaz, ha geçimsizlikten boşar ama o zaman da nafaka vermez...
Yani boşu bşuna nafaka ve ev araba için beklemeyin...

Allah böyle erkekleri nasıl biliyorsa öyle yapsın:Kaç gündür bu aldatma konularından dolayı uykularım kaçıyor.ıçim şişte oooofffffff.Lohusa bir kadına bu yapılırmı?:kızgın:

Aynen imzamı atıyorum...
Madem affetmediniz zamanında boşanacaktınız...
Boşanmayıp da 2 ssenedir bu adamla aynı evde yaşıyorsanız bunun sebebi kızınız falan değil, kendinizi kandırmayın...
Kızınızı düşünseniz zaten ya sevgi dolu bir yuvada büyümesi için kocanızı affederdiniz ya da sevgisiz bir evde yaşamaması için boşanırdınız...
Siz sizin üzerinize olan evin taksitlerinin bitmesi için, üzerinize bir de araba alınması için bekliyorsunuz...
Ama unutmayın, evliliklerde mal ayrılığı kalktı artık edinilmiş malların ortaklığı var.. Yani evlilik tarihnden itibaren edinilen mallar kimin adına olursa olsun karı koca arasında eşit bölünüyor...
Ne diye boşanacaksınız?? 2 sene önce eski nişanlısına telde seni seviyorum dedi diyemi??? Hiç bir mahkeme bu bahaneyle sizi boşamaz, ha geçimsizlikten boşar ama o zaman da nafaka vermez...
Yani boşu bşuna nafaka ve ev araba için beklemeyin...

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

Allah böyle erkekleri nasıl biliyorsa öyle yapsın:Kaç gündür bu aldatma konularından dolayı uykularım kaçıyor.ıçim şişte oooofffffff.Lohusa bir kadına bu yapılırmı?:kızgın:

ben erkeklerden daha çok kadınlara kızıyorum. Evli olduğunu bile bile bir erkekten medet uman ya da gönül eğlendiren bütün kadınlara kızıyorum Çok üzgünüm çoook Ayrıca kendisini bu duruma katlanmak zorunda hisseden kadınlara daha çok kızıyorum :kızgın: hele hele ailesi destek olduğu halde bu duruma katlanan kadınlara daha çok kızıyorum yasakkelime Bence çocuklar huzursuz bir evde baba ile büyüyeceklerine huzur dolu bir evde anne ile de pek ala büyüyebilirler

ben erkeklerden daha çok kadınlara kızıyorum. Evli olduğunu bile bile bir erkekten medet uman ya da gönül eğlendiren bütün kadınlara kızıyorum Çok üzgünüm çoook Ayrıca kendisini bu duruma katlanmak zorunda hisseden kadınlara daha çok kızıyorum :kızgın: hele hele ailesi destek olduğu halde bu duruma katlanan kadınlara daha çok kızıyorum yasakkelime Bence çocuklar huzursuz bir evde baba ile büyüyeceklerine huzur dolu bir evde anne ile de pek ala büyüyebilirler

Canım genel olarak yorum yapmıycam ama konuyu açan arkadaşın durumunda evli olduğunu bile bile erkekten medet uman gönül eğlendiren bir durum yok..
Koca sarhoşken eski nişanlıyı aramış, kime söylediğini bilmeden seni seviyorum bebeğim demiş...
Eski nişanlı da adamdan intikam almak için bu konuşmayı arkadaşııza dinleterek aralarını bozmak istemiş...
Yoksa ortada bir gönül eğlendirme falan yok sadece eski nişanlının intikamı var....

Adam sarhoşken yapmış bir hata, ne yaptığıın bile farkında değil.. Ama konuyu açan arkadaşımız da bunu bahane edip ev ve araba kapma derdinde...

Kusura bakmayın ama ben beni aldattığını düşündüğüm bir adamla aynı evde 2 yıl yaşayamam... Boşarım gider.. Evin yarsını, kızın nafakasını alır bakarım yoluma...
Ha boşanmıyorsam da 2 yıl boyunca yatak ayırmak burnunu sürtmek gibi şeyler yapam, boşanmadıysam affetmişim demektir yani olay bitmiştir, unutulur gider, hayatı ne kendme ne arşımdakine zehir etmem...

Ama arkadaş hem boşanamış, hem burnunu sürttürüyor, hem de evin borcu bitse bide araba aldırsam da boşansam diye bekliyor...

halbuki ben eşimin ---seni seviyorum bebeğim--dediğini kulaklarımla duydum. şimdi çıkmak zorundayım birazdan eşim dediğim adam gelecek. adam diyorum çünkü benim için bir yabancıdan farksız artık sevgim saygım herşey bitti-------------------------
---------------------

arkadaşlar yanlış anlamayın eşimle 2. bahar yaşadığım ya da eşimi affettiğim yok.
ben sadece aldığımız evin borcunun bitmesini sonrada bir araba almayı sonrada biraz kredi çektirip şutlamayı bile düşünüyorum.

Nasıl bir mantıktır bu arkadaşım ben gerçekten anlamadım. fisfisfisEşinin eski nişanlısına seni seviyorum bebeğim dediğini kendi kulaklarınla duyuyorsun ve sonra bütün gururunu ayaklar altına alıp ev için araba için o adam dediğin eşinle beraber yaşamaya devam ediyorsun.Boşanma davasını o an açmış olsaydın hem kadınlık gururunu kurtarmış olurdun hemde çocuğunda olduğu için eşinden alman gerekenleri alırdın.Şu an eşinin gözünde zaten herşeyi kabullenmiş birisin.Gurur için geçmiş ola...İstediğin maddiyat kısmı için de bekle madem bu kadar beklemişsin.:nazar:

ne demek serhoşmuş da o yüzden demiş...
dostlarmışdaa...
seki nişanlıdan dostmu olur kızın ne mallll olduğuda belli zaten..
ben bunun en hafif halini yaşadım ama hala kızgınım..eşimin saflığına verdim..
öyle konuşma falan olmadı sadece k...rahatsız etti telde ama ben çok zor ügnler geçirdim..
allaha havale ettim..beter olsunlar....
sende kendi hayatına bak cnm..içine sinmiyosa affedemzsin..

aman allahım arkadaşım ne kabullenmesi senin kocan kafayı yemiş o kadınında allah belasını versin seviyomuş nehalt edip evlenmiş ozaman valla ben olsam derim ne halin varsa gör seviyosan defol git bana değer varmeyene bende vermem derim ii yapmışın tepkilerini göstermekte ya evde yabancı gibi olucağınıza defolsun gitsin ya başkasını seviyosa ama yok arkadaşım falan diyosa kabul etme eğer devam ediceksen ondan emin olana kadar çek resti yosa ay hala seviyomu görüşüyomu diye kafayı yersin hakkınızda hayırlısı olsun adi karı evli adama pas ver bide karısını ara ya kocana deki böyle ahlaksız birinimi sevmiş kusura bakma çok sinirlendim arkadaşım ayrılmak istemesende güçlü ol onsuzda ayakta durabileceğini hissettir kaybetme korkusu aklını başına getirir belki çünkü öyle gözüküyo inş herşey düzelir cnm

madem ki eşinin seni aldattığına inandın al çocuğunu çek git
eksik olsun evi arabası kim aç kalmış açıkta kalmış ki:1no2:
ve eşinin burnunu sürtmek için 2 yıl çok bi zaman değil mi
adam iyi dayanmış yok tokatlar yok yatak ayırmalar ne gerek var kardesim
sen sağ ben selamet ayırırsın yolunu olur biter yani
evin borcu bitince araba aldırınca kredi çektirip kendini garantiye alınca
adama tekmeyi basınca çok mu onurlu davranmış olacaksın senin yaptığına ne denir:kızgın:
adam yapmış bi cahillik belli ki pişman ödemiş bedelini 2 yıldır
hadi onun yaptığının adı belli aldattı diyelim
senin yaptığını adı ne olacak
adamı soyulmuş hıyara çevirmek mi

X