Sizce eşime sabretmeli, unutmalımıyım.?

Yani ben anlamadım siz şimdi 2 yıldır düşündüğünüz boşanmaktan 1 günde vaz mı geçtiniz?:uhm:
vaz geçmek değilde deneme kararı aldım diyelim. çünkü eşimin yüzüne bakamıyorum bazen o zamanlar gelince. tekrar sevebilirmiyim bilmiyorum. belki içimde zaten deneme isteği vardıda sizlerden de bu deneme fikri gelince ---neden olmasın----dedim belkide. evet hala kafam karışık ama kızım için denemem lazım diyorum. en azından kızım bunu hak ediyor galiba.

birde bu foruma sorunlarını yazan başka arkadaşların yazdıklarını okudumda şaşkına döndüm.

ya kusura bakma vallahi şimdi ne demem lazım anlamadım kafam karıştı. yani beni oyuna getirdin öylemi. ama ne yapmam lazım arkadaşım. yaşadığım olayı en azından en açık şekilde yazdım ben buraya. gerçekten ben şimdiye kadar belki utandığımdan belki yaptığım planın başkaları tarafından tepki alacağından kimseye bahsetmedim. of of gerçekten sen bana kasıtlı yazmışsan özür dilerim ne diyeyim başka.

asla kusura bakmam alışkınım :))) sen hazırsın korkuların var aynı duruma düşmekten ya da onurun zeledenmiş küçülmüş hissetmekten korkuyorsun.ama anne yanın kıznın babasız büyümesine el vermiyor.eşini bence seviyorsun ama bunu itiraf etmeye korkuyorsun.denemekten bişey kaybedilmez.siz kendinize itiraf edemediğinizi insanlardan destek alarak onlar dedi ben yaptım benim böyle bir niyetim yoktu deyip iç dünyanızı rahtlatmak.deneyin ilerde keşkeniz olmasın.sizin bu derdinizin yanında ben nelerini dinliyorum.bi çiçeğe affeden kadınlar var siz çoktan onurunuzu kurtarmışınız.

asla kusura bakmam alışkınım :))) sen hazırsın korkuların var aynı duruma düşmekten ya da onurun zeledenmiş küçülmüş hissetmekten korkuyorsun.ama anne yanın kıznın babasız büyümesine el vermiyor.eşini bence seviyorsun ama bunu itiraf etmeye korkuyorsun.denemekten bişey kaybedilmez.siz kendinize itiraf edemediğinizi insanlardan destek alarak onlar dedi ben yaptım benim böyle bir niyetim yoktu deyip iç dünyanızı rahtlatmak.deneyin ilerde keşkeniz olmasın.sizin bu derdinizin yanında ben nelerini dinliyorum.bi çiçeğe affeden kadınlar var siz çoktan onurunuzu kurtarmışınız.
rahatladım biraz sağol. evet gerçekten ben kızımın babasız yada parçalanmış bir ailede büyümesini istemiyorum. eşimi çok severken özellikle lohusayken bu olayı yaşamak beni çok üzdü. ama kendimi hiçte küçük düşürülmüş hissetmedim. kendime güvenirim kendime bakarım giyinmesini oturmasını kalkmasını bilirim, ama kendime en çok kızdığım nokta eşime vurmak galiba bir tek burada kendime kızıyorum. dayak yiyen kadınlar geliyor aklıma. ama kendisinin tek tek parçalarını topladığı pc sini kırdığıma hiç pişman değilim. aylarca uğraşmıştı o pc yi bir araya getirmek için. tek eğlencesi o pcyi toplamak ve akvaryumuydu. akvaryuma zarar vermedim ama içinde balıklar olduğu için.

acaba ilk adım olarak ne yapsam diye düşünüyorum. netten pc parçası satın aldığı adreslerden bir monitörmü sipariş versem acaba.

işte bu kısım çok zor. nasıl bir ilk adım atabilirim.

Son düzenleme:
rahatladım biraz sağol. evet gerçekten ben kızımın babasız yada parçalanmış bir ailede büyümesini istemiyorum. eşimi çok severken özellikle lohusayken bu olayı yaşamak beni çok üzdü. ama kendimi hiçte küçük düşürülmüş hissetmedim. kendime güvenirim kendime bakarım giyinmesini oturmasını kalkmasını bilirim, ama kendime en çok kızdığım nokta eşime vurmak galiba bir tek burada kendime kızıyorum. dayak yiyen kadınlar geliyor aklıma. ama kendisinin tek tek parçalarını topladığı pc sini kırdığına hiç pişman değilim. aylarca uğraşmıştı o pc yi bir araya getirmek için. tek eğlencesi o pcyi toplamak ve akvaryumuydu. akvaryuma zarar vermedim ama içinde balıklar olduğu için.

acaba ilk adım olarak ne yapsam diye düşünüyorum. netten pc parçası satın aldığı adreslerden bir monitörmü sipariş versem acaba.

işte bu kısım çok zor. nasıl bir ilk adım atabilirim.
onun için bir adım at sizin ilişkinizn o kadar yalandan olmadığının mesajı ver

Canım araları okuyamadım ama benim sana sözüm "Yeni bir kurtla evleneceğine , kuzuya çevirdiğin adamı bırakma" .kaydirigubbakcemile5

Canım araları okuyamadım ama benim sana sözüm "Yeni bir kurtla evleneceğine , kuzuya çevirdiğin adamı bırakma" .kaydirigubbakcemile5

yaaa buna çok güldüm ben. Allah ta seni güldürsün. iyiki buraya yazmışım. meğer benim içten içe karar verdiğim bir konuda desteğe ihtiyacım varmış.

Canım olayda eşinin pek bi kabati yok gibi zaten ya, kadın adama kancayı takmış, kendi yuvası yıkılmış seninki de yıkılsa umrunda değil.
Eşinde yola gelmiş zaten çocuğunu babasız bırakma, bi şans daha ver bakalım. Yatağı falan ayırmışsın ama böyle evlilikte olmazki, adam iki gün sonra başka işler çevirse haklı olur bu sefer. Cezasını çektiği yeter bence. ınşallah eski mutlu günlerinize dönersiniz bir an önce.

bencede kararın bu yönde olmalıydı 15 sayfanın hepsini okudum genel anlamda haklısın ama eşin gerçekten çok çok iyi niyetli bir insanmış başkası olsa 2 yıl mümkün değil katlanmazdı maddi açıdan düşüncelerinede katılıyorum evet her şey maddiyat değil ama darda kalıncada gurur yenmiyo veya kiraydı faturalardı gururla ödenmiyo sadece kafama takılan bişey var bu adamcağız tek bir laf etmiş bu bayan kaşarda evir çevir aynı şeyi mi dinletiyordu tekrarı ve fazlası olsaydı onlarıda dinletirdi bunu hiç düşünmedinmi demekki tekrarı olmamış bi bunalımla alkolle vırtla zırtla söylenmiş bir söz ki ona söylenip söylenmediğide belli değil affetme kararını çok daha önce vermeliydin bence yazık etmişsin geçen 2 senenize sanada eşinede yazık

Canım olayda eşinin pek bi kabati yok gibi zaten ya, kadın adama kancayı takmış, kendi yuvası yıkılmış seninki de yıkılsa umrunda değil.
Eşinde yola gelmiş zaten çocuğunu babasız bırakma, bi şans daha ver bakalım. Yatağı falan ayırmışsın ama böyle evlilikte olmazki, adam iki gün sonra başka işler çevirse haklı olur bu sefer. Cezasını çektiği yeter bence. İnşallah eski mutlu günlerinize dönersiniz bir an önce.
ya ben kadına kızmıyorum zaten o tür kadınların yapacağı hiçbirşey şaşırtmaz beni. zaten babasıda benim kızım yoldan çıkmış dağıtma yuvanı ddemişti.

kızmıyorum derken yanlış anlamayın kızmaya bile değmez demek istiyorum. babasının dediği gibi yoldan çıkmış zaten. ama galiba bu tiplerin kontrol altına alınmaya ihtiyacı var. sanki iplerinden kurtulmuş kudurmuş köpek gibi nereye saldıracaklarını şaşırıyorlar. eşim bizim apartmana taşındığında nişanlıymış o kadınla. sonra eski baldızı eşimi uyarmış ablam başka biriyle görüşüyor diye ve nişan bozulmuş. neyse ahlaksızı boşverelim.

kızım zaten olayların farkında bile değil ama aynı odadayken eşimin elinden ve benim elimden tutup elimizi üst üste koyar öper. sonra battaniyesi var onu yere koyar 3 tane kırlent getirir babasını sağına beni soluna yatırıp ikimizin elinden tutup uyur. zaten en büyük deneme sebebim de kızım. daha öncede yazmıştım benim babam ben ilkokuldayken vefat etti. babasız büyümek bir kız çocuğu için çok zor. kendi yaşadıklarımdan biliyorum. mesela benim annem ve babam tarafında boşanan bayan akrabam çok az. ve ayrılanlarda başkasıyla evlenmediler çocuklarını büyüttüler. annemde öyle babam vefat etti sonrasında annemle evlenmek isteyenlerde çok oldu araya akrabalarımızı falan koydular ama annemde 2 kız çocuğum varken evlenmem bana bir daha böyle birşeyle gelirseniz sizi akrabalıktan silerim derdi. bende öyle boşanmış olsam bende evlenmem üstelik bir de kız çocuğum var ne sapıklar görüyoruz üvey kızına taciz edenler var.

ay ben şimdi eşimle nasıl konuşurum --tamam artık deneyelim----diye nasıl derim onu düşünüyorum. amaaan zaten o ara sıra soruyor. bir daha ki sormasında ----tamam deneyelim ama hemen samimi olmaya gerek yok----derim. o da cahil değil ya anlar herhalde.

ama benim en büyük şansım iyi bir görümcem olması (( kardeşim gibi severim hatta kızımdan hiç bir farkı yok kendime ne alsam ona da almaya çalışırım oda benim gibi babasız büyümüş aynı zamanda annesiz abi kardeş bir şekilde bu zaman gelmişler)) eşimin arkadaş çevresinin evli insanlardan olması bekar arkadaşlarıyla evlendikten sonra görüşmeyi kesmişti zaten-----ve arkadaş çevresinde eşini aldatan yok çoğu evden işe işten eve gelip giderler. zaten bilen bilir askeriyede aile düzenine çok önem verilir eşini aldatan dışlanır ve çok büyük tepki alır. hatta ailesine maddi sıkıntı yaşatan biri varsa ve kadın bunu eşinin amirlerine bildirmişse-amir pozisyonundaki kişi personelin maaşının yarısını direk kadına verir.

tamam arkadaşlar hepinize tekrar teşekkür ediyorum. inşallah başka bir olayla karşınıza çıkmam. inşallah verdiğim karar beni hayal kırıklığına uğratmaz. eşim kızım ve kendim için hayırlı şeyler olsun. hepinize ailenizle mutluklar dilerim.

Canım sen ayrımısın şu an eşinden ben orayı kaçırdım galiba.
Niye çekiniyorsun ki, gurur yapma. Çocuğumuzun hatrı için dersin olur biter.
Bence bu deneme şansını verirken de tam anlamıyla ver. Yani evde iki yabancı gibi sadece çocuk için olmasın bişeyler. O zaman eşin iki gün sonra bi boşluğa düştüğünde yine aynı şeyler yaşanabilir. Ne kadar zor olsada bunu kafandan atıp seninde eşine dört elle sarılman lazım. Bir hata olmuş bitmiş, sen dışlamaya devam edersen bu adamda sende göremediği ilgiyi (ki gösterecek adayda var hazırda) dışarda bulursa yine başa döneceksin. Sende fedakarlığını yap onu affettiğini kabul ettiğini ama tekrarlanması halindede neler olacağını güzelce konuş bence.

bencede kararın bu yönde olmalıydı 15 sayfanın hepsini okudum genel anlamda haklısın ama eşin gerçekten çok çok iyi niyetli bir insanmış başkası olsa 2 yıl mümkün değil katlanmazdı maddi açıdan düşüncelerinede katılıyorum evet her şey maddiyat değil ama darda kalıncada gurur yenmiyo veya kiraydı faturalardı gururla ödenmiyo sadece kafama takılan bişey var bu adamcağız tek bir laf etmiş bu bayan kaşarda evir çevir aynı şeyi mi dinletiyordu tekrarı ve fazlası olsaydı onlarıda dinletirdi bunu hiç düşünmedinmi demekki tekrarı olmamış bi bunalımla alkolle vırtla zırtla söylenmiş bir söz ki ona söylenip söylenmediğide belli değil affetme kararını çok daha önce vermeliydin bence yazık etmişsin geçen 2 senenize sanada eşinede yazık
evet tek bu bayan kaşar her aradığında ---bak o çok sevdiğin eşin bana neler söyledi. ben senin yerinde olsam 5 dk durmazdım o evde ben ahlaksızsam sende onursuzsun gurursuzsun vb şeyler söyleyip eşimin ------seni seviyorum bebeğim----sesini dinletip ohhhhhh içim soğudu deyip kapatırdı. zaten bana o sesi dinlettikten, ben eşimle tartıştıktan sonra eşimi 1kez aramış ----nasılsın , eşin doğum yaptımı bu taraflara ne zaman geliyorsunuz falan diye sormuş eşim kızıp küfredip kapatıncada bir daha aramamış. aklına estiği zaman beni arar dinletir kapatır. evet ya işte aklıma gelmediki yazayım. bu kadının beni aramaları zaten beni hep sinir etti. yani hep bu olayı hatırladım ben. unutmama mantıklı düşünmeme fırsat olmadı ki. ben hep dönüp dolaşıp o günlere döndüm. eşim bu hattı kullanma başka hat alalım der bende ---o kadın için niye numaramı değiştireyim ilk önce sen konuşmasaydın onunla , bilmiyormuydun ne ahlaksız olduğunu deyip konuyu kapatmaya çalışıyordum.

mesela eminim 2-3 hafta içinde yine arar pislik yeni laflar bulur onları söyler ve kapatır.
ama bende inadı bırakıp yeni bir hat alacağım kendi adıma. kadın numarasını gizlemese açmam ama bazen eşim göreve gittiğinde eşime ulaşamayanlar beni arıyor biz ulaşamıyoruz sizi aradımı şimdi nerede biliyormusunuz-- eğer sizi ararsa bizi hemen arasın diyorlar.

ama hattımın değişme zamanı geldi galiba.

belki-- sen eşini bizden daha iyi tanıyorsun daha önce eşinin alkollüyken ne yaptığını bilmediğini sen biliyorsun bu olayda da aklına gelmedimi bu ---derseniz eğer

geldi de hep eşimin ağzından çıkan ----benim onunla iyi kötü günlerim oldu, onu kabullenmek zorundasın çok iyi arkadaşız artık demesi cinlerimi tepeme çıkardı. öyle kadından iyi dost arkadaş olur mu?. gördü zaten ne kadar iyi arkadaş olduğunu 2 senedir yatağındaki tek yastıkla arkadaş ettim onu işte.

yani bu evi alması da iyi oldu yoksa hiç bir şeyin sahibi olamazdık.

mesela ay sonunda maaşından ne arttıysa onun bir kısmını ailesinden az para gelen askerlere harçlık olarak verir, geri kalanınıda kızımızın hesabına yatırır(( versin kızmıyorum da 2 yıl öncesine kadar --kredi çekip bir ev alalım dediğimde ----amaan takma kafana emekli olunca alırız, bekarken milletin çektirdiği kredi borcunu ödemekten doğru düzgün ne yedim ne tatile gittim bundan sonra bari kendimi sıkmayayım, derdi. en azından şimdi mecburen her ay evin taksitini yatırıyor geriye kalanıyla evin ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Son düzenleme:
Canım sen ayrımısın şu an eşinden ben orayı kaçırdım galiba.
Niye çekiniyorsun ki, gurur yapma. Çocuğumuzun hatrı için dersin olur biter.
Bence bu deneme şansını verirken de tam anlamıyla ver. Yani evde iki yabancı gibi sadece çocuk için olmasın bişeyler. O zaman eşin iki gün sonra bi boşluğa düştüğünde yine aynı şeyler yaşanabilir. Ne kadar zor olsada bunu kafandan atıp seninde eşine dört elle sarılman lazım. Bir hata olmuş bitmiş, sen dışlamaya devam edersen bu adamda sende göremediği ilgiyi (ki gösterecek adayda var hazırda) dışarda bulursa yine başa döneceksin. Sende fedakarlığını yap onu affettiğini kabul ettiğini ama tekrarlanması halindede neler olacağını güzelce konuş bence.
ya ne olur sende tepki verme ama. aynı evdeyiz ama sadece geceleri ayrı odalarda yatıyoruz. ben kızımın odasında yatıyorum. zaten ilk önce telefon numaramı değiştireceğim. zırt pırt kadın arayıp o sesi dinletmesin diye. unutmam varsa da unutamıyorum ki. hani yurtta aynı odada kalan arkadaşlar olurya onlar gibi olduk beraber yemek yeriz kızımızla beraber oynarız ama gece oldumu ayrı odalardayız. ne yapayım zaten lohusalıkta böyle eşten soğuma olurmuş kadınlarda bir de kullandığım ilaçla da alakalı birde o olay olunca çok soğudum kendimi intikam almaya adamışım ve 2yıl 1 psiliğin yüzünden böyle geçmiş işte. keşke daha önce buraya yazsaymışım.

Sana hak veriyorum canım şu an böyle olması çok normal yaşadıklarından dolayı. Ama bundan sonrası için diyorum ben. Anladım durumu ben oda arkadaşı olmuşsunuz siz ama bi evlilikte bazı şeylerde lazım dimi canım. Adamada yazık. Yavaş yavaş toparlan numaranı değiştir, o ... bi daha huzursuz edemesin seni, hatta eşinde değiştirsin numarasını kafan rahat etsin. Kendinize temiz bi sayfa açın, bu hiç olmamış gibi. Sende eşinede biraz ilgili davran ki tekrar eski sıcaklık oluşsun. Zamanla herşey yoluna girecektir eminim.

Sana hak veriyorum canım şu an böyle olması çok normal yaşadıklarından dolayı. Ama bundan sonrası için diyorum ben. Anladım durumu ben oda arkadaşı olmuşsunuz siz ama bi evlilikte bazı şeylerde lazım dimi canım. Adamada yazık. Yavaş yavaş toparlan numaranı değiştir, o ... bi daha huzursuz edemesin seni, hatta eşinde değiştirsin numarasını kafan rahat etsin. Kendinize temiz bi sayfa açın, bu hiç olmamış gibi. Sende eşinede biraz ilgili davran ki tekrar eski sıcaklık oluşsun. Zamanla herşey yoluna girecektir eminim.
sağol ya sen kızmadın.

ama var ya öyle sinir olmuşum ki 2 yıldır kendimi kasmaktan resmen omuzlarım tutulmuş. ara sıra kas gevşetici içiyorum omuzlarım aşağıya iniyor. eşime ilgili davranacağım da kullandığım ilacıda bırakmam gerekiyor . bazı konularda yan etkisi varmış galiba. anlatabildim mi? ben yarın eski resimlerimizi falan çıkarayım günlüklerimi okuyayım. iyi gelir belki. offff saat 4e geliyor. iyi geceler. yarın pazar yani pazar oldu birşeyler yaparız artık. pikniğe falan gideriz.

sağol ya sen kızmadın.

ama var ya öyle sinir olmuşum ki 2 yıldır kendimi kasmaktan resmen omuzlarım tutulmuş. ara sıra kas gevşetici içiyorum omuzlarım aşağıya iniyor. eşime ilgili davranacağım da kullandığım ilacıda bırakmam gerekiyor . bazı konularda yan etkisi varmış galiba. anlatabildim mi? ben yarın eski resimlerimizi falan çıkarayım günlüklerimi okuyayım. iyi gelir belki. offff saat 4e geliyor. iyi geceler. yarın pazar yani pazar oldu birşeyler yaparız artık. pikniğe falan gideriz.

Bende kendimi inatçı sanırdım.Konuşmama rekorum 2 ay.Ama sen bana baya bir fark attın be güzelim.
Daha önceki yazdığım yazımda da söylediğim gibi eşin iyi biri,bu kadar katlandığına göre sende artık uzatma.
Kocana bu gün lütfen zeytin dalını uzat bak söylüyürum yeni evleniyormuş gibi olacaksın.(Bende asker eşiyim her ne kadar emekli olsak da)
lütfeen bu gün barışşşş.
tlf na gelince, arasın dursun sen sakın sinirlenme sende kızla dalganı geç.Sen sinirlendikçe o keyifle devam eder.En iyisi tlf nolarınız değiştrip bu konuyu hatırlanmamak üzere kapatmaktır.
Eşin ve çocuğunla sana mutluluklar dilerim.
Barıştım haberini duymak istiyorum canım. kır şu inadını ve grurunu bak her şey bu gün itibarıyla çok güzel olacak.
Git kocanın yanağına biröpücük kondur. hadiiiiiiiiii

canım mesajlarını okudumda geçmişe dönüp
nereden nasıl başlasam diyorsun ya işte ne yapman gerektiğini biliyorsun zaten
hemen yeni bir numara al kendine
bu eşine değişime açık olduğun sinyalini verecektir zaten
ondan sonrada eşinden gelen hoşluklara karşılık verirsen olduda bitti maşallahkaydirigubbakcemile3

Bende kendimi inatçı sanırdım.Konuşmama rekorum 2 ay.Ama sen bana baya bir fark attın be güzelim.
Daha önceki yazdığım yazımda da söylediğim gibi eşin iyi biri,bu kadar katlandığına göre sende artık uzatma.
Kocana bu gün lütfen zeytin dalını uzat bak söylüyürum yeni evleniyormuş gibi olacaksın.(Bende asker eşiyim her ne kadar emekli olsak da)
lütfeen bu gün barışşşş.
tlf na gelince, arasın dursun sen sakın sinirlenme sende kızla dalganı geç.Sen sinirlendikçe o keyifle devam eder.En iyisi tlf nolarınız değiştrip bu konuyu hatırlanmamak üzere kapatmaktır.
Eşin ve çocuğunla sana mutluluklar dilerim.
Barıştım haberini duymak istiyorum canım. kır şu inadını ve grurunu bak her şey bu gün itibarıyla çok güzel olacak.
Git kocanın yanağına biröpücük kondur. hadiiiiiiiiii
ben bugün eşimi yanağından öptüm zaten. nasıl sevindi anlatamam. öksürük tuttu bugün beni alerjim var. çok kötü oldum boğuluyorum zannetim. eşim su getirdi içtim. teşekkür ederim dedim yanağından öptüm. nasıl anlatayım ilk öpücük derler ya heyecanlanırsınız öyle oldu yani. içim huzursuz oldu ama 2yılın verdiği sıkıntı galiba. ama ne zormuş ya. elimi yüzümü yıkayayım dedim çıktım odadan. Allaha çok şükür ki fazla üstüme gelmedi.

sonra konuştuk. --bu öpücükle bana dünyaları verdin biliyormusun artık ölsem de gam yemem, bundan sonra sen ne istersen sen ne dersen öyle olacak, bak gör evimizin borcu bitsin araba da alacağım söz verdiğim herşeyi alacağım ben seni çok sevdim çok seviyorum bitanem, ama ne olur telefon numaralarımızı değiştirelim manyak yine ararsa huzursuz olma tamam mı, yarın işten geleyim 1. kattaki komşuyada market alış verişi yapalım çocuklarına giysi falan alalım. dedi.

yazık belli ki adak adamış. bunu yazarken gözlerim doldu yemin ediyorum.

az önce baktım kızımızı uyuturken kendisi de uyuyup kalmış. hemen buraya da yazayım dedim. ama içimde bir çekingenlik var herhalde bir süre sonra aynı oda da uyumaya başlarız en sıkıcı yeri de burası zaten. malum 2 yıldır ayrı odalarda yatıyoruz. artık biz ölene kadar herhalde hiç kavga etmeyiz bende biraz çaba sarfedersem bu evlilik asla bitmez galiba. zaten hiçbir kadın boşanmak için evlenmiyor nihayetinde değil mi?

yanağını öptükten sonra gün içinde bir çok kez durup durup sarıldı--- canım beniiim--- diye.

Allahım inşallah buraya eşleri ile ilgili sorunlarını yazan arkadaşlara da yardım etsin.
galiba ben şanslıyım bir bakımdan en azından eşim sabırlı bir insan ama ona vurduğum zamanlar geldi aklıma ben ona vurduğumda elimi bile tutmazdı -vurma- diye. kırılan pc sinin arkasından bakışı hala aklımda dizlerinin üzerine çöküp kalmıştı.

burası bana tam bir terapi oldu. bir de şu depresyon ilacını bırakabilsem, inşallah yavaş yavaş onuda bırakırım.

canım benım hakkında hayırlsı olsun..ınsanlah cok mutlu olursun mutlaka yenı hat al.........

canım mesajlarını okudumda geçmişe dönüp
nereden nasıl başlasam diyorsun ya işte ne yapman gerektiğini biliyorsun zaten
hemen yeni bir numara al kendine
bu eşine değişime açık olduğun sinyalini verecektir zaten
ondan sonrada eşinden gelen hoşluklara karşılık verirsen olduda bitti maşallahkaydirigubbakcemile3
evet nasıl yapsam nasıl ilk adımı atsam diyordum ki öksürük tuttu beni. su verdiğinde de yanağından öpüverdim. şok oldu amaaa. hiç beklemiyordu. her zaman elinden oyuncağı alınmış çocuk gibi gezerdi evde bugün nasıl neşeliydi. beraber yemek hazırladık önceden de beraber hazırlardık ama bugün daha bir başka oldu, aşkım şunu yermisin -dur o bıçak çok keskin elini kesersin salata yı ben yaparım - masayı hazırlarken daha bir özenli davrandı. bu arada masada önce karşılıklı otururduk aramızda kızımız olurdu mama sandalyesinde bu sefer kızımla yer değiştirdi. yakın oturdu bana. önce kızımızın yemeğini yedirdi -sen ye önce iştahın kaçmasın dedi.

X