Sizce eşime sabretmeli, unutmalımıyım.?

Aferim sana canim her insan 2. bir sansi hak eder ama 3.yu asla ... hayatda hep mutlu ve huzurlu olursunuz insallah :Saruboceq:

çok sevindim sizin adınıza ve en çokta kızınızın ...inşaallah ömür boyu mutlu olursunuz:Saruboceq: umarım eşinizde birdaha böle hatalar yapmaz ama yaşadıkları ona iyi bir ders olmuşa benziyora.s.

ya cidden heyecanlı olmaya başladı seni takip etmek
nasıl sevindim anlatamam allah bir daha bozmasın mutluluğunuzu
ve bu arada
artık bir karar verdin
geçmişi kurcalamayı bırak be canım
şimdiki zamanın keyfini çıkar
inanki zaman o kadar hızla akıyorki elinden akıp giden bu 2 yılı
çookk ararsın o nedenle daha fazla zaman kaybetmea.s.:nazar:

erkeklerinaldatma dönemleri daha çok eşi hamileyken yönelirler .. gerçi bir adamın gözü oynaksa her zaman oynar ..

o an adam için ayşe fatma fark etmez .. yeterki kadın olsun ..

konuyu deşmek istemiyorm ve tekrar barışmanıza acayip sevindim ama şu kadının yaptığına bişey demeden geçemeyeceğim.ne alçak,ne aşağılık,ne sünepe,ne karaktersiz,ne pişkin aşifte biriymişte sana hamile iken bu işkenceyi yapmış..öldürüveresim geldi vallahi..oh bölelerine paye vermeyip yuvana sahip çıkmana,tekrar mutlu olmana,barışmanıza çok sevindim..allah bozmasın aranızı canım..maşallah diyelim...:nazar:

canım eşinde seni kaybetme korkusu olu7ştu bence bunun içinde elinden geleni yapıyo sen kendini garantiye alarak cok iyi yapıyosdun bence ev vs. aldırarak yani senin içindeki hisler biymiş öncelikle bu evlilik yürüsede hep yaralı yürür

En güzel kararı vermişsin bence arkadaşım. Bunca pişmanlığın ardından, yuvan eşin ve kendin bir şansı daha hakediyordu. Rabbim ömür boyu huzur mutluluk nasip etsin. Kal sağlıcakla...

Dilber hala tabiriyle.........

uyh uyh tansiyonum indi indi çıktı... uyh uyh tansiyonum indi şekerim çıktı guzumm.. uyyhhh tirLedim ha

tüm sayfaları okuyamadım

Son düzenleme:
canım detaylı yazdığın msj.şimdi okudum,kızın ve senin adına sevindim.Sen akıllı bir kadınsın bundan sonra da tetbiri elden bırakmayacağına inanıyorum.Eşinin ev almasını beklemektede haklıydın bence,öfkeyle kalkan zararla oturur,yarının ne getireceğini bilemeyiz,boşandıktan sonra üç kuruş nafakayla kalmakta vardı işin işinde,yeni hayatınızda mutluluklar canım,eşinle kızınla...........

baştan sona tüm yazılanları okudum sizi çok iyi anlıyor ve çooook geçmiş olsun diyrum.çok şanslısınız size imrendim doğrusu çünkü eşiniz sizi gerçekten çok seviyormuş. inanırmısınız hem üzüntüden hemde sevinçten ağlıyorum şuan sizin adınıza mevlam mutluluğunuzu daim etsin inşallah ilk ve son olsun yaşadığınız kötü olay.inşallah unutursunuz olanları sizin ve bizim gibi yaşayanlar için tek dileğim bu. 3günlük dünyada değmiyor mutsuz olmak
mevlam ne güzel demiş siz birşey istersiniz onun içi çabalarsınız fakat bilmezsiniz ki sizin için onun sonunda şer vardır.ve yine siz birşey istemezsiniz çabalamazsınız fakat bilmezsiniz ki onun sonunda szin için hayır vardır sizinkide hayır olmuş zahmetli zor olmuş ama sonu mukafatla dolmuş.hayırlı olsun bndan sonra yaşayacklarınız allaha emanet olun.gülen yüzleriniz ve gözleriniz hiç eksik olmasın...

sevgiye ilgiye şefkate ihtiyacın olduğu günlerde sana yaşattıklarına bakarmasın hem eşinin hemde kişiliksiz o kadının .en güzel günlerinizi yaşamanız gerekirken.canım boşanma işini bencede biraz düşün .sonuçta ortada bir çocuk var hem eşinde pişmanmışyasakkelime

Canım bir insanın yaşayabilceği en zor durumlardan birini yaşamışsın.İki yıl değilde şimdi olsaydı bunlar hemen ayrıl derdim ancak aradan iki yıl geçmiş ve bu arada eşin yaptığı hatayı yanlışı düzeltmek için elinden ne geliyorsa yapmış hatalı olduğunu biliyor.Sanırım bir an duygusal bir boşluk yaşadı,ben eski nişanlısına aşık olduğuna inanmıyorum sadece eski günlerini bir an özlemiş olabilir ve bu şekelide yansıma olmuş.İnsanlar hatalar yapabilirler,çok büyük hatalar yapabilirler ben olsam o an ayrılırdım zamana bırakıp hergün nefretimi yaşayıp kahrolmazdım yani ekonomik desteğin olduğu için böyle rahat konuşuyorum,bence bir kredi ver eşine bebeğiniz var ve eşin kendini affettirmek için elinden geleni yapıyor sende iki yıl boyunca zaten nefretini kusmuşsun yada şimdi hemen ayrıl bu anları yeniden yeniden yaşama kendini üzme sünger çek geçmişe.Ama affetmenden bir şans daha vermenden yanayım bu sadece bence yanlışlık bu yaşadıkları aşk falan değil inan aşık olsaydı ne seni gözü görür nede çocuğu.

X