Sizce eşime sabretmeli, unutmalımıyım.?

merakla bekliyorum ve 2 yıl boyunca nasıl aynı adamla kalabilmiş anlamıyorum :KK43:

konu sahibesi nerde?eminim bu olaydan sonra esini parmaginda oynatiyordur ayrilmak istemesinin nedenide budur belki yari intikam yari nefret cok mu acimasizim ne:nazar:

konu sahibi arkadaşımız geldi arkadaşlar,birazdan bize yazacaktır.

nedir bu kadınların erkeklerden çektiği:çok üzgünüm:kim kabul edebilirki bu durumukafamçokkarıştıeski nişanlısıda çok yüzsüzmüş doğrusu:eek:klava:

arkadaşlar yanlış anlamayın eşimle 2. bahar yaşadığım ya da eşimi affettiğim yok.

eşime ara sıra cevapsız çağrılar ve mesajlar geliyordu. mesajlarda. beni hatırladınmı -6yıl öncesi sana ne hatırlatıyor gibisinden. eşim arıyor fakat telefonu açan olmuyor yazdığımız mesajlara da cevap veren olmuyordu. hatta farklı bir numara olsun diyede benim numaramdan da aramıştık. görüşmeye başlamaları ise beni doğum için annemin yanına bıraktığı zaman. kadın beni arayıp eşimin sesini dinelttiğinde öğrendim ben. önce eşimin ağzını falan aradım. bana birşey söylemedi. sonra karşılıklı otururken telefonunu ver dedim. ona doğum gününde hediye etmiştim. şu kapaklı telefonlardan. onu gözünün önünde 2ye ayırdım eline verdim al dedim. şaşırdı. beni izle dedim . evde 2 pc var eşim kndi pc sini kendisi topladı. gözü gibi sever yani. monitörü aldım balkona fırlattım-sonra kasasını. kızım odasında uyuduğu için ((arka oda olduğu için hol kapısını da kapattım ses gitmesin diye. neyse eşime de sakın sesini yükseltme ben senden daha çok sesimi yükseltirim dedim. eşayalarımı topladım kızımın eşyalarını topladım. eşim sezinledi ama sesinide çıkaramadı. ertesi gün eşim işteyken otobüse bindim o lohusa halimle ve memleketime döndüm tekrar anneme anlattım. annem dur bakalım önce öğrenelim iyice sonra kakarını ver kapım sanada kuzunada açık dedi.. eşimi aradım ona anlattım. işte malum sözleri söyledi. bende tamam o zaman ayrılıyoruz deyince ---ne olur dur önce konuşalım dedi. ertesi gün yıllık iznini alıp geldi. ağladı sızladı. (( hani seni annene bırakmıştım seni bıraktığımda ağlayarak dönmüştüm evimize eve döndüğümde 2 bira aldım içtim sonra seni arayıp ağlamıştım özledim seni ve içindeki bebeğimizi ne olur doğum yap ve bitsin bu ayrılık demiştim sonra o aradı yemin ediyorum kimle konuştuğumun farkında değildim ama yalan söylemeyim onun olduğunuda algılıyordum bir de duygusallık basmıştı ve ne bileyim ağlamışım öyle galiba ama yemin ediyorum tam hatırlamıyorum sonra 5-6 kez daha aradı ama dostça konuşmaydı seni çok seviyorum ne olur belki istemeden ayrıldığım için sarhoşlukla ağlamış olabilirim vs. vs. vs.)) gibilerinden konuştu. neyse annem eşime sen geri git işe başla kızımda kafasını toplasın zaten lohusa birarada olmayın dedi.bende ayrılmakta kararlı olduğumu hayale kapılmamasını söyledim ve eşim ağlaya ağlaya geri döndü. ama kendimce bazı planlar yaptım çünkü kızım dünyaya gelmişti ve onuda düşünmek zorundaydım. takılarımın birazını düğün masrafları için harcamıştık. eşim ara sıra arıyor araba alacağını ev alacağını benim üstüme yapacağını söylüyordu. neyse çok uzun olacak kısaltayım. eşim benim memleketimden benim üzerime ev aldı kredi çekip 1 yıl sonra borcu bitiyor. o bitsin sana arabada alacağım dedi. onuda aldıracağım. ama yeminle söylüyorum 2yıldır aynı ev haricinde paylaştığımız hiçbirşey yok. yataklarımızı ayırdım. kızımın odasında yatıyorum. ilk başlarda çok şeyler attım kafasına hatta tokatladığım günlerde oldu sesini çıkaramadı. çünkü ağladığı gün alkollüydü ama bana kabullenmek zorundasın dediğinde ayıktı. (( bu arada eşim alkol kullanmaz 1 birayla sarhoş olup sızıp kalır. ilk evelnediğimiz zamanlarda bir kaç kez beraber bira içimiştik. ya kusura bakmayın kızım geliyor galiba konuyu erken açtım. keşke herşeyi ayzıp öyle açsaydım.

ben sadece aldığımız evin borcunun bitmesini sonrada bir araba almayı sonrada biraz kredi çektirip şutlamayı bile düşünüyorum. 2yıldır karşımda konuşurken eciş bücüş olur. iş saatleri belirlidir. evden işe işten eve. ayakkabı giydirrim. vallahi ben bir kadın olarak bazı şeylerin ihtiyacını duymuyorum artık hemen boşanıp yeni biri ile evlenecekte değilmim. ama ara sıra komşum ve annem bak yaptı bir hata kuzuya döndü bir düşün diyorlar. ama inanın yüzüne bakarken o eski nişanlısına söylediği sözler geliyor akıma ve başımı çeviriyorum.

ya arkadaşlar şu mesaj ayarını yapamadım. en son yazdığım mesajı en son sayfada buluyorum bu ayar nasıl yapılıyor profilden mi?

Son düzenleme:
ne diyelim.sen zaten kararını vermişsin canım buraya o şekilde konu açman biraz garip geldi.hayırlısı olsun ne diyelim.

Hayır anlamadm ne dememizi istiyorsun... Zaten bu olay 2 yıl önce olmuş, madem boşanmayacaktın niye ortaya döküp saçtın yüzgöz oldun...
Haa madem tüm kirli çamaşırlar dökülüp saçıldı niye boşanmadın..
Yada boşanadın, 2 yıldır da devam ediyor evliliğiniz şimdi neden şikayet ediyorsun, affetmeseydin madem..
Hem yataklarını ayırmışsın ama aynı evde yaşıyorsunuz niye???
Niye boşanmadınız, annenizde destek çıkmış kapısını açmış size, boşanmamışsınız..
Ben ne istediğinizi ve ne düşündüğünüzü anlamadım...

vallahi bu derdim vara girdim gireli diziler pek bi yavan geliyo dizi filan seyretmek istemiyorum...bu ne millet kendini iyice aşmış artık her okuduğum konuda yok artık bundan daha beteri olmaz diyorum pat iki gün sonra daha bi acıklısı çıkıyoo

arkadaşım ne yapmalıyım demişsin ama sen yapmışsın yapacağını ama şimdi araba içinmi duruyorsun o kısmı pek anlamadım..birde bu doğum için annesinin yanına gidip aylarca kalanlarıda hiç anlamıyorum bende 2 doğum yaptım ne anamın evine gittim nede kayınvalidemin bi gün bilede yatak ayırmadım bu tür şeyler eşler arasına soğukluk koyar...anladığım kadarı ile burnundan getirmişsin getirmeyede devam ediyorsun "yatakları ayırdım 2 yıldır" sözü bana pek inandırıcı gelmedi ne yani iki yıldır kardeş kardeş oturuyomusunuz evde.. ve bu adam hala seni kazanmaya çalışıyorCADIARZU bilmiyorum ..eğer gerçekten öleyse ya eşin seni sevdiğini anlamış ve kazanmaya çalışıyor yada eski nişanlısı vaya bi başkası ile hayatına devam ediyordur hiç bi sağlıklı erkek 2 yıl ....yok yaa çok zorr

ne deseniz haklısınız ama ikilemde kalmamın bazı nedenleri var. ben bir adım atmadan 10 kez düşünürüm ama başkalarınada danışırım.

ben eşimin ve eski nişanlısının görüştüğü o 1 ayın telefon ayrıntısınıda inceledim. hala saklıyorum o kağıdı bugün yine elime geçti. evet bana ağladığı gün önce ben aranmışım 2 saat sonrada eşim onu aramış. soran arkadaşlar içinde yazıyorum. benim telefonum eşimin üstünde kayıtlı eşim hem kendi hattı için hem benim hattım için savcılığa telefonlar rahatsız ediliyoruz diye dilekçe verdi. karşı tarafa para cezası verildi. neyse eşim o eski nişanlı beni sık sık aradığı zamanlarda kadının babasını annesini ve amcasını aradı yanımda konuştu.

yani bunlar önemli değilde. o kadar şey yaşadım. sizce elim boş mu çıkmalayım bu evden. ya da eşime bir şans verip denemelimiyim.

ayrıca gerçekten 2yıldır karı koca ilişkimiz yok. onunda başkasıyla olamaz zaten işe gidiş ve geliş saatleri belli. ve doğudayız. küçük bir yer.

Anladim kadar esin eski nisanlisiyla telefonda görüsmüz ve ona aglamis yani bi beraberlik olmamis.
Olay iki sene önce olmus simdiye kadar bosanmamiszin
Yerinde olsam bir sans daha verirdim cocugumun hatrina
Saten bin pisman olmus ama sen yinede istersen esinle oturun bi konusun
Bosanmak en son care olmali diye düsünüyorum

bence çocuğun için 1az daha sabret belki zamanla değişir eşin daha iy olur herşey

merhaba arkadaşlar. bu foruma üye olan bir arkadaşımın tavsiyesiyle buraya yazmak istedim. bu arkadaşımdan başka kimsem yok yakınımda. ailemin hepsi memleketimde.

şimdi fırsat bulunca kısaca yazmak istedim ama gece daha ayrıntılı yazacağım.

4 yıllık evliyiz. eşim 2yıl öncesine kadar hiç böyle birşey yapmamıştı buna adım gibi eminim.
eşim ve eski nişanlısı ben hamileyken telefonda görüşmeye başlamışlar. hatta eşim ona ağlamış seni seviyorum bebeğim diye. eski nişanlısıda eşimin sesini kaydetmiş ve beni arayıp arayıp dinletiyordu ben lohusayken eşime bunu söylediğimde onu kabullenmemi onunla iyi kötü günler paylaştığını şimdi çok iyi arkadaş olarak görüştüklerini söyledi. halbuki ben eşimin ---seni seviyorum bebeğim--dediğini kulaklarımla duydum. şimdi çıkmak zorundayım birazdan eşim dediğim adam gelecek. adam diyorum çünkü benim için bir yabancıdan farksız artık sevgim saygım herşey bitti

-------------------------
---------------------

arkadaşlar yanlış anlamayın eşimle 2. bahar yaşadığım ya da eşimi affettiğim yok.

eşime ara sıra cevapsız çağrılar ve mesajlar geliyordu. mesajlarda. beni hatırladınmı -6yıl öncesi sana ne hatırlatıyor gibisinden. eşim arıyor fakat telefonu açan olmuyor yazdığımız mesajlara da cevap veren olmuyordu. hatta farklı bir numara olsun diyede benim numaramdan da aramıştık. görüşmeye başlamaları ise beni doğum için annemin yanına bıraktığı zaman. kadın beni arayıp eşimin sesini dinelttiğinde öğrendim ben. önce eşimin ağzını falan aradım. bana birşey söylemedi. sonra karşılıklı otururken telefonunu ver dedim. ona doğum gününde hediye etmiştim. şu kapaklı telefonlardan. onu gözünün önünde 2ye ayırdım eline verdim al dedim. şaşırdı. beni izle dedim . evde 2 pc var eşim kndi pc sini kendisi topladı. gözü gibi sever yani. monitörü aldım balkona fırlattım-sonra kasasını. kızım odasında uyuduğu için ((arka oda olduğu için hol kapısını da kapattım ses gitmesin diye. neyse eşime de sakın sesini yükseltme ben senden daha çok sesimi yükseltirim dedim. eşayalarımı topladım kızımın eşyalarını topladım. eşim sezinledi ama sesinide çıkaramadı. ertesi gün eşim işteyken otobüse bindim o lohusa halimle ve memleketime döndüm tekrar anneme anlattım. annem dur bakalım önce öğrenelim iyice sonra kakarını ver kapım sanada kuzunada açık dedi.. eşimi aradım ona anlattım. işte malum sözleri söyledi. bende tamam o zaman ayrılıyoruz deyince ---ne olur dur önce konuşalım dedi. ertesi gün yıllık iznini alıp geldi. ağladı sızladı. (( hani seni annene bırakmıştım seni bıraktığımda ağlayarak dönmüştüm evimize eve döndüğümde 2 bira aldım içtim sonra seni arayıp ağlamıştım özledim seni ve içindeki bebeğimizi ne olur doğum yap ve bitsin bu ayrılık demiştim sonra o aradı yemin ediyorum kimle konuştuğumun farkında değildim ama yalan söylemeyim onun olduğunuda algılıyordum bir de duygusallık basmıştı ve ne bileyim ağlamışım öyle galiba ama yemin ediyorum tam hatırlamıyorum sonra 5-6 kez daha aradı ama dostça konuşmaydı seni çok seviyorum ne olur belki istemeden ayrıldığım için sarhoşlukla ağlamış olabilirim vs. vs. vs.)) gibilerinden konuştu. neyse annem eşime sen geri git işe başla kızımda kafasını toplasın zaten lohusa birarada olmayın dedi.bende ayrılmakta kararlı olduğumu hayale kapılmamasını söyledim ve eşim ağlaya ağlaya geri döndü. ama kendimce bazı planlar yaptım çünkü kızım dünyaya gelmişti ve onuda düşünmek zorundaydım. takılarımın birazını düğün masrafları için harcamıştık. eşim ara sıra arıyor araba alacağını ev alacağını benim üstüme yapacağını söylüyordu. neyse çok uzun olacak kısaltayım. eşim benim memleketimden benim üzerime ev aldı kredi çekip 1 yıl sonra borcu bitiyor. o bitsin sana arabada alacağım dedi. onuda aldıracağım. ama yeminle söylüyorum 2yıldır aynı ev haricinde paylaştığımız hiçbirşey yok. yataklarımızı ayırdım. kızımın odasında yatıyorum. ilk başlarda çok şeyler attım kafasına hatta tokatladığım günlerde oldu sesini çıkaramadı. çünkü ağladığı gün alkollüydü ama bana kabullenmek zorundasın dediğinde ayıktı. (( bu arada eşim alkol kullanmaz 1 birayla sarhoş olup sızıp kalır. ilk evelnediğimiz zamanlarda bir kaç kez beraber bira içimiştik. ya kusura bakmayın kızım geliyor galiba konuyu erken açtım. keşke herşeyi ayzıp öyle açsaydım.

ben sadece aldığımız evin borcunun bitmesini sonrada bir araba almayı sonrada biraz kredi çektirip şutlamayı bile düşünüyorum. 2yıldır karşımda konuşurken eciş bücüş olur. iş saatleri belirlidir. evden işe işten eve. ayakkabı giydirrim. vallahi ben bir kadın olarak bazı şeylerin ihtiyacını duymuyorum artık hemen boşanıp yeni biri ile evlenecekte değilmim. ama ara sıra komşum ve annem bak yaptı bir hata kuzuya döndü bir düşün diyorlar. ama inanın yüzüne bakarken o eski nişanlısına söylediği sözler geliyor akıma ve başımı çeviriyorum.

ya arkadaşlar şu mesaj ayarını yapamadım. en son yazdığım mesajı en son sayfada buluyorum bu ayar nasıl yapılıyor profilden mi?

Pardon ama az önce işaretlediğim çelişkilerin siz mi farkında değilsiniz yoksa biz mi??:nazar:

Anladim kadar esin eski nisanlisiyla telefonda görüsmüz ve ona aglamis yani bi beraberlik olmamis.
Olay iki sene önce olmus simdiye kadar bosanmamiszin
Yerinde olsam bir sans daha verirdim cocugumun hatrina
Saten bin pisman olmus ama sen yinede istersen esinle oturun bi konusun
Bosanmak en son care olmali diye düsünüyorum

evet sadece telefon görüşmesi. eşim onu o görüştükleri 1 ay içerisinde 3 kez aramış 1 tanede mesaj çekmiş. ayrıntılı faturadan incelemiştim.

eşimle eski nişanlısının ayrılma sebebi. eski baldız eşime ablasının başka bir erkekle görüştüğünü söylemiş. eşimde sormuş bu doğrumu diye. eski nişanlısıda---evet seni sevmiyorum artık demiş. o konuştuğu adamlada evlenmiş zaten. sonra o adamdanda ayrılmış. utanmadan birde eşime msj atmış sen benim için savaşsaydın ben onunla evlenmezdim. sen beni hiç sevmemişsin yaşadıklarımın acısını senden ve bacımdan çıkaracağım yazmış. eşim gösterdi bu mesajı bana. numara eski nişanlıya ait kontrol ettim

Pardon ama az önce işaretlediğim çelişkilerin siz mi farkında değilsiniz yoksa biz mi??:nazar:

farkındayım tabi ki. yoksa bu kadar süre intikam almak için beklemezdim. eğer ben acı çektiysem bunun birşekilde hesabını vermeli bana. ben bunları haketmedim diye ağlamıyorum ağlamamda. bu ahlaksızlığı onlar yaptı. bence o kendine bu saygısızlığı nasıl yaptı.

neyse. dediğim gibi kızım için kalıp denesem mi. yoksa şu evin takstinin bitmesini bekleyip boşansammı diye düşünüyorum.

ya ayriyeten sizleri tanımam etmem ama yinede bayanların fikrine yani aileden ayrı 3. bir gözün fikrine ihtiyacım vardı onun için buraya yazdım

farkındayım tabi ki. yoksa bu kadar süre intikam almak için beklemezdim. eğer ben acı çektiysem bunun birşekilde hesabını vermeli bana. ben bunları haketmedim diye ağlamıyorum ağlamamda. bu ahlaksızlığı onlar yaptı. bence o kendine bu saygısızlığı nasıl yaptı.

neyse. dediğim gibi kızım için kalıp denesem mi. yoksa şu evin takstinin bitmesini bekleyip boşansammı diye düşünüyorum.

ya ayriyeten sizleri tanımam etmem ama yinede bayanların fikrine yani aileden ayrı 3. bir gözün fikrine ihtiyacım vardı onun için buraya yazdım

Tamam canım bizi tanıyorsun diyen olmadı ki..
Burada kimse kimseyi tanımıyor..
Baştaki mesajlarımı okuduysanız,şu anda boşanma davası açacak bile olsanız 2 sene önce o kızla görüştüğü öne süremezsiniz..Çünkü affetmiş sayılıyorsunuz..İntikam almakla neyi kastettiğinizi anlamadım..
Bence önce bir psikoloğa gidin siz..
Ruh haliniz iyice karışmış..
Size boşan ya da devam et demek bize düşmez..
Aile desteğinizi,gelirinizi vs. bilmeden nasıl yorum yazalım?
Ne kadar hukuki boyutta araştırdınız bilmiyorum ama eşiniz al bu evin tamamı senin olsun demediği sürece hiç bir hakim o evi size vermez..

bence çocuğun için 1az daha sabret belki zamanla değişir eşin daha iy olur herşey
ya zaten bu olay 2 yıl önce 1 ay içinde olup bitti. eski nişanlıyla görüşme benim doğum yapmam ve eski nişanlıyla alakasını kesme 1 ay içinde olan olaylar.

ben zaten burada kalıyorsam sadece kızımın geleceğini düşündüğüm için kalıyorum yoksa çoktaaan annemin evine yerleşmiştim. ama sabır ve birazda ayrıntılı düşünmeyle 1 ev sahibi oldum en azından boşanırsam annemin yanında kalırken bu evide kiraya verir kızımın ihtiyaçlarını karşılarım. zaten nafaka tazminat derken bu olaydan en azından kızım adına karlı bir çıkış yapmış olurum.

bence guzel bir intikam aliyorsunuz ama ya sonu ne ol cak acaba ben cocugunuza aciyorum sahsen kocanizada cok kiziyorum hemde cok

Tamam canım bizi tanıyorsun diyen olmadı ki..
Burada kimse kimseyi tanımıyor..
Baştaki mesajlarımı okuduysanız,şu anda boşanma davası açacak bile olsanız 2 sene önce o kızla görüştüğü öne süremezsiniz..Çünkü affetmiş sayılıyorsunuz..İntikam almakla neyi kastettiğinizi anlamadım..
Bence önce bir psikoloğa gidin siz..
Ruh haliniz iyice karışmış..
Size boşan ya da devam et demek bize düşmez..
Aile desteğinizi,gelirinizi vs. bilmeden nasıl yorum yazalım?
Ne kadar hukuki boyutta araştırdınız bilmiyorum ama eşiniz al bu evin tamamı senin olsun demediği sürece hiç bir hakim o evi size vermez..
psikoloğa gittim. ilaçta kullanıyorum zaten. kendimi koyvermedim öyle. aile desteğim var. çalışmıyorum ama babamdan miras kalan 2 dükkan kirası var. zaten 2 kardeşiz. 1 tane anneme ait ev var birda ablamla bana iat olan babamdan kalan bir ev var.

ben eşimle tüm olanlara rağmen oturup sohbet edebiliyorum eşim sen bu evde ol da ben herşeye razıyım yeterki sen ve kızım bu evde yanıbaşımda olun diyor. belki o da sabrediyor eski günlerimize dönmemiz için. görenler ne kadar düzeyli ve saygılı bir evliliğiniz var diyor. komşum bu olayı biliyor mesela onun dediği ---hep erkeklermi kadınları ezecek birazda sen ez diyor.

eşim zaten mesleğinden dolayı dışarda bir başka kadınla ilişki içerisine giremez. zaten küçük bir yerdeyiz ve doğu görevi için doğudayız

bence guzel bir intikam aliyorsunuz ama ya sonu ne ol cak acaba ben cocugunuza aciyorum sahsen kocanizada cok kiziyorum hemde cok
erkekleri az çok hepimiz biliriz. hiçbirşeyden utanmazlar. belki eşimi o zamanlar affedebilirdim ama ağzından o laflar çıkmasaydı--onu kabullenmek zorundasın demişti--

zaten o lafıda şöyle açıkladı........ya ben onunla hep normal konuştum sana demek istediğim o benim geçmişimde olan biri onu yok farzedemezsin kabul et derken bunu demek istedim zaten dostça konuşma yaptık seni seviyorum bebeğim dediğimide sana mı dedim onamı dedim tam hatırlamıyorum diye açıkladı. evet telefon dökümüne bakarsak sarhoşken banada öyle şeyler söylemişti. acaba diyorum sarhoşken onunla konuşup bir kavram kargaşasımı yaşadı. çünkü alkol kullanma alışkanlığı olmayan biri ve alkol aldığında karşısında kim var tanımaz

X