Sizce eşime sabretmeli, unutmalımıyım.?

Bu bebekli konuşma olayı 2 yıl önce olmuş ve kadın sana bu konuşmayı yeni mi dinletti?

bak canım iki çıplak bi hamama yakışır,bence o ikisi ahlaki bakımdan gayet uygunlar birbirlerine, eğer imkanın varsa al çocuğunu bu çirkeften çık canım varmı imkanın

Her gün yeni bir bomba patlıyor burada..:tomato:
Sanırım bu erkek milletinin gittiği yol pek tekin değil..
Ben en iyisi evliliğe karşı duran profilimi hiç bozmuyum..:nazar:

aynen katiliyorum size bende evlilik düsüncesini askiya aldim :nazar:
kimseye güvenilmiyor artik :enbuyukkk:

vay anasını...
bu erkek milleti hakkaten kantarın topuzunu kaçırdı
o kadına da diyecek bişi bulamıyorum
bu ne aşağılık bi ruh hali
lohusa bir bayana o ses kaydı dinletilir mi?
eşinin ar damarı çatlamış hayatım kusura bakma ama...
senden özür dilemek; yalandan da olsa "affet aşkım bi eşşeklik ettim pişmanım!" demek yerine kabullen diyor
oldu yavrum görürsem söylerim :nazar:

boşanmaya gücün varsa, kendinde o cesareti buluyorsan bi dakka durma :kahve:
ama bi dayanağım, ailem eşim dostum bana kapisini açacak kimsem yok diyorsan da üzgünüm ama katlanacaksın ve bu mevzu daha çook sıkacak senin canını

aşkların katili aşktır; ihanet değil derler ya ne doğru
eşin o kadına "seni seviyorum" dediyse ve bunu kabullenmeni bekliyorsa senden (yazarken bile midem bulandı) hakikaten kafayı yemiş olmalı...

arkadaşlar şimdi çok yazmayın. gece tüm detayları yazacağım. birazdan markete gideceğiz o yüzden yazıp çıkayım dedim. bu olay 2yıl kadar önce oldu. o kadına ve eşime yapmadığım şey kalmadı öğrendiğimde. ama önce eşime çok şey yaptığımı bilmenizi isterim. zaten görüşmeleri sadece telefonla sınırlı kaldı. ama ara sıra eski nişanlısı arayıp bana eşimin sesini dinletiyor. bizi huzursuz etmek istemesinin sebebide eşimden intikam almakmış. yani kadın öyle söyledi. daha doğrusu eşim evlenmeden önce niye ayrıldıklarını bana anlatmıştı. ne olur şimdi çok msj yazmayın gece daha detaylı anlatacağım. eşim şuan evelendiğimiz gün ki gibi çok iyi davranıyor. ama artık bana dünyaları verse gözüm görmüyor onu. evliliğimizde kesinlikle şiddet yok. ama ben eşime bayağı bir şiddet uyguladım o olaydan sonra. gece yazacağım beni beni bekliyorlar aşağıda.

O kadına seni seviyorum diye ağlıyorsa sizin yanınızda işi ne ya bu adamın. Sizin başınızı niye yaktı ozaman niye sizinle evlendi sonra ona ağlıyor. Birde bunu siz hamileyken yapabiliyor. Kaldı ki evlilik sadık olmayada dayanır. Bir kere sessiz kalınırsa devamı gelir bence.

Bu bebekli konuşma olayı 2 yıl önce olmuş ve kadın sana bu konuşmayı yeni mi dinletti?

ikiyılda geçse bu iki kişiler yediği haltden vazgecmezler canısı
yıpranan busonveda ve bebeğe olur ne olursa
ne bileyim ya bu kadın evlimi bekarmı
evli ise bu kadının eşine duyur derim
bekarsada ailesine anlatsın
yani bi bakıma ya yuva kurtulsun yada fazla azap çekilmeden bitsin
madem eşi eski dost olduk demiş ve bu eski nişanlı kaydedilen sesi sonvedaya dinletiyor nasıl bir dostluk ve arkadaşlık
eski sevgiliden dost arkadaş olunurmu
rezil şeyler kötükedihüso

bir şey anlamadım.canım sen sanırım kararını vermişsin.bize de danışmıyorsun zaten.kabullenmişsin.ozaman hiç açma konuyu kapat gitsin madem kabul ettin.mutluluğunu bozma madem.ilginç .

arkadaşlar şimdi çok yazmayın. gece tüm detayları yazacağım. birazdan markete gideceğiz o yüzden yazıp çıkayım dedim. bu olay 2yıl kadar önce oldu. o kadına ve eşime yapmadığım şey kalmadı öğrendiğimde. ama önce eşime çok şey yaptığımı bilmenizi isterim. zaten görüşmeleri sadece telefonla sınırlı kaldı. ama ara sıra eski nişanlısı arayıp bana eşimin sesini dinletiyor. bizi huzursuz etmek istemesinin sebebide eşimden intikam almakmış. yani kadın öyle söyledi. daha doğrusu eşim evlenmeden önce niye ayrıldıklarını bana anlatmıştı. ne olur şimdi çok msj yazmayın gece daha detaylı anlatacağım. eşim şuan evelendiğimiz gün ki gibi çok iyi davranıyor. ama artık bana dünyaları verse gözüm görmüyor onu. evliliğimizde kesinlikle şiddet yok. ama ben eşime bayağı bir şiddet uyguladım o olaydan sonra. gece yazacağım beni beni bekliyorlar aşağıda.

madem öyle sizi rahatsız ediyor ses dinletiyo falan verin o zaman savcılığa eşin de madem görüşmediğini iddia ediyosa versin bakalım savcılığa telefonla bizi huzursuz ediyo diye :nazar:

Son düzenleme:

Arkadaşın psikolojisi iyice bozulmuş..
Aldatan eşi affederek en büyük kötülüğü kendine yapmış..
Eşine uyguladığı şiddet adamın canını yakmamıştır ama kadının yüreğini yakmıştır..
Hep derim,kadın affetmez..
Sadece affetmiş gibi görünür..
Çünkü asla unutmaz..:nazar:
Adam da eşinin halini görsün de bir psikoloğa götürsün..
Yazık,günah..:çok üzgünüm:

O kadına seni seviyorum diye ağlıyorsa sizin yanınızda işi ne ya bu adamın. Sizin başınızı niye yaktı ozaman niye sizinle evlendi sonra ona ağlıyor. Birde bunu siz hamileyken yapabiliyor. Kaldı ki evlilik sadık olmayada dayanır. Bir kere sessiz kalınırsa devamı gelir bence.
evet haklısın arkadaşım sessiz kalınmamalı

iyi yazmayalım siz eşinizle ikinci bahar yaşayadurun biz akşamı bekleriz sizi uyandırmak için :nazar:

Nasıl bir iş bu ya. Olay 2 yıl önce olmuş. Sen şimdi bize soruyorsun. Kabullenmişsin arkadaşım herşeyi. Daha neyi soruyorsunki. 2 yıldır naptın. O adam hala seninle evliyse bu soruyu sormak için geç kalmadınmı. Neyine sabredeceksin ki, neyine bakleyeceksinki o adamın.

2 yıl önce başkasına seni seviyorum bebeğim diye ağlayan biri isterse zemzem suyuyla yıkansın, değişirmi ya. Lütfen kendini kandırma.

kk sorunları beni aşmaya başladı artık...
yetmiyor aklım çözmeye...

X