Sipaydi ye Yardım lütfen

bi de beyaz kıyafete siyah saç çok yakışıyo harika bi hatun olucak benim sipidim o akşam

saç modeline karar verdin mi sen ?

Benim en büyük hayalim gelinlik ve kömür karası siyah saç:1closedeyes:

kuaföre 2 modeli göstericem o karar versin ama gönlüm lacivertliden yanaolumunekankayizsmile

bende doğal esmerlerdenim ve düğümde de değiştirmeyi düşünmüyorum
bence sarıdan daha çok yakışıyo siyah saç gelinliğe

evt mavili olan çok güzel
:lepi: secl ve ben bulmuştuk

spedimm her halınle cok guzel olucaksın ... :asigim: resımlerı buyuk bı merakla beklıyoruz..
faceye yuklersın dmı yaaa... ordan gormek cok super olii :) yorumda ypıom oh :)

bende doğal esmerlerdenim ve düğümde de değiştirmeyi düşünmüyorum
bence sarıdan daha çok yakışıyo siyah saç gelinliğe

evt mavili olan çok güzel
:lepi: secl ve ben bulmuştuk

bende aslında koyu olmasa bile esmerim ama artık özüme dönücem
sözden sonra yavaş yavaş olumunekankayizsmile
aynen ikinizde aynı anda eklemiştiniz olumunekankayizsmile

spedimm her halınle cok guzel olucaksın ... :asigim: resımlerı buyuk bı merakla beklıyoruz..
faceye yuklersın dmı yaaa... ordan gormek cok super olii :) yorumda ypıom oh :)

Evet Canım İlk faceye yüklüyorum.
Buraya yine 1-2 resim sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

valla spdeyimmmm ikisi modelde süper ama gamze özlçelikin saçı daha da şık olmuş onu yaptır derim ben zemuszemus bak ecemciim ikimizinde kalbi birmiş demekki kuzum opuyorumnanaktan

tamam canım ekle walla ctesı gecesı hemde hemenncıcııkk onlar gıder gıtmez ıstıyommm :roflol: :roflol: canım secıle katılıyorm bncede gamze ozcelık modelı daha hos cnku elbısen beyaz onun sacındakı gbı beyaz tokalar flanda takarlarsa mukemmel olr bnce

benim saçlarım si,msiyah her kuaföre gittiğimde sorarlar boyamı diye (ay ne kendini beğenmişm dimi )

valla spdeyimmmm ikisi modelde süper ama gamze özlçelikin saçı daha da şık olmuş onu yaptır derim ben zemuszemus bak ecemciim ikimizinde kalbi birmiş demekki kuzum opuyorumnanaktan

evt canım helede senin gibi zevkli bi hatunla zevkimin uymuş olması daha güzel

ayy canım ne demek yafffff sende benm gibi zevkliisn bence biz hepimiz zevkli hatunlarız maşallah kırk elimizide kırk marifet erkeklerde bu marifetin m si bile yok vallahiiii rabbim onları boşuna yaratmış bence sempatiksalakcinni

MODEL ÇOK güzel ama öyle çok şatafatlı istemiyorum
eee daha nişan var ondan dolayı
Bide Kuzucum benim saçıma olur mu onu bu akşam sorucam benim saçımın önü öyle değilsempatiksalakcinni

Cumartesi gecesi İnşallah halim kalırsa eklerim olmadı artık pazar annehirakannehir

Hepimiz mükemmeliz yavrucuklar delikafadulden

Secl canım senin gönderdiklerinle beraber toplamda 75 tane oyun havası şarkım oldu.
Asena : 10 tane ben çok severim bazı şarkılarını
Mezdeke: 26 tane hemen hemen hepsini secl yolladı bendekiler ile birleştiridm.
Roman havası : 32 tane aman sabahlar olmasın.
Diğerleri-Damat 7 tane de Halay-çekirge falan filan derken.

speddy maden yan topuz istiyorsun bende yan topuz modellerini ekliorum zuzum olumunekankayizsmile

ohhhhhhhhhh ne güzel işte kızzzzz ohhhhhh düğünde nişanda sözde bol bol göbek atıcan desene amannnn allah ağız tadınızı bomzasın :nazar:

ohhh :dance::dance::dance::dance:
içimden oynamak geldi kız bunları görünce :sm_cool::sm_cool:
daha bende göndercem allahh amannn sabahlar olmasınnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…