Sipaydi ye Yardım lütfen

biz erken toplanıcaz söz takılmadan önce eniştem okuycak zaten kısmetse olumunekankayizsmile
Sonra yüzükler takılıcak sonra hoppaaa oynamaya :teytey::teytey:

bencede dua okunması çok güzel olur
sonra da :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:
ohh benim yerimede oyna

Oooo pasta siparişimiz de verilmiş süper bizde temizliğe başlıyoruz yarın yazık bana:ecrin_bebek:

Nişanda da pastayı üzeri resimli istiyorum ama bakalımzemuszemus

Sipidi hani bohçan?? Resmini koysan da kopya çeksem azıcık bende nişanda yapıcam bohça...

:dance::dance::teytey: Vallahi oynuycam hepinizin adına
eccem sende şarkı var mı? yaw yollasana bana naniknanik

nasıl şarkı isityon kuzum oyun havaları falansa evde bi dünya var yarın göndereyim
özellikle istediğin şarkı varsada söle çünkü babamın çokk geniş bi koleksiyonu var kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

evet canım vallahi akşam netleştiricez cumartesi de 4te hazır olucak.

Nişanda pasta daha güzel olabilir ama söz diye büyük bişey olmuycak benim cokacimcoook

Bohçam öyle tamamen hazır değil üstündeki tülünü yengem yapıyor hani dedim hepsi tam olsun öyle ekleyim yarım yarım olmasın

Allah Kolaylık versin vallahi ben evi teyzemle temizledim öldüm resmen şimdi o ağrıların acını çekiyorum.

Bizimde Söz için ev düzeni değişecek,tv,konsol,ayakkablık,büyük masa hepsi kalkacakdelikafadulden

canım sende sözleniyosun galiba
nişanın ne zaman olcak

mezdekemiz çok oldu canım secl de gönderdi geçen gün full yeter o bana olumunekankayizsmile
Roman havası olabilir bi kaç tane bide orta yaşlılarında oynayacağı bişeyler işte ohaoldumsmile

mezdekemiz çok oldu canım secl de gönderdi geçen gün full yeter o bana olumunekankayizsmile
Roman havası olabilir bi kaç tane bide orta yaşlılarında oynayacağı bişeyler işte ohaoldumsmile

tamamdır canım benakşama bulup göndereyim
çiftetelli, hey onbeşli falan

Canımcım benim isteme 6 şubat Nişan Mart da olucak düğün de temmuz da

Gidiyorum ben anlayacağınız:a015:

ayy ne güzel bütün tarihler belli ve araları uzun deil
bizim söz ekimde oldu nişan mayıs - haziran gibi olcak
düğünde 2011 de :gitme:

ayy ne güzel bütün tarihler belli ve araları uzun deil
bizim söz ekimde oldu nişan mayıs - haziran gibi olcak
düğünde 2011 de :gitme:
Benimde bu isteme nişan olayları geçen sene olucaktı ama askerlik olayı girdi araya bu yüzden hepsi sıkıştı böyle bakalım hangini birini yetiştiricem akannehir

Benimde bu isteme nişan olayları geçen sene olucaktı ama askerlik olayı girdi araya bu yüzden hepsi sıkıştı böyle bakalım hangini birini yetiştiricem akannehir

yetişir canım herşey ya
bende şimdiden nişan hazırlıklarına başladım bohçalık bişiler alıp duruyorum
çünkü nişan alışveriş diye çarşıya çıktın mı herşeyin 3 katı fiyat veryolar nasılsa alıncak diye

tamam ver mail adresini yarın sabah gönderim

tamam hemen yolluycam canım sempatiksalakcinni

Canımcım benim isteme 6 şubat Nişan Mart da olucak düğün de temmuz da

Gidiyorum ben anlayacağınız:a015:

hadi hayırlısı olsun hızlı hatun baksana sempatiksalakcinni

oooo speedy neler neler var burada, ancak görebildim canım. Çok mutlu ol emi:)
evet canım benim önümüzdeki cumartesi Allahın izniyle sözleniyorum.
Çok Teşekkür ederim canım çok sağol Şenizsempatiksalakcinni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…