Sipaydi ye Yardım lütfen

spedeyyyyyyyyyyyyy benim girdiim sitelerden kopyamı çekiyosun sen bakiim
evet elbise çok güzel ama bence çok sade yaaaa rengi felan çok hoş ama sanki
biraz daha albenisi olan bi elbise olsa daha güzel olurdu yaaa ben öyle şatafattan
felan pek bi hoşlasnırımyaaaaaaaaaaaaa zemuszemus

kızlar cumartesi günü bir şarkısın sen de pınar altuğun saçı çok güzeldi nişan için düşünülebilir
ama ben resmi bulamadım acaba bilen gören varmı?

ya canım bende hoşlanırım model çok basit.
sanki yatak örtüsünü beline dolamım çıkmış gibi ama bi o kadarda sevimli herhalde renkten.
evet kopyacıyım kabul kötükedihüsokötükedihüso

speddyyyy bende ayrı eve çıkıcam ya netten porselenlere bakıyordum yaa bak ne buldum kayayla mayanın aşkııııı opuyorumnanaktan :asigim:

ayyyyyyyyyyy şu tuzluğa bak speddy ve ecem çok tatlılar çokkkkkkkkkkkkk
ben bunlardan mutalaka almalıyım mutalakaaaaaaaaaaaa

bak böyle bir bardak alabilirsin ya da parfüm olabilir ya da saat olabilir ya da kravat ya da gömlek olabilir ya da ya da hım...... bak aklıma ne geldi sen bi tane sen,nde onunda beğendii bi parfüm alabilirsin mesala hem erkeğini hem baynını alırsın bayanını sen erkeğini o beraberce kullanırsınız bence çok hoş olur yafffffffffff :asigim: :asigim:

parfum olabilir aslında ama önce en çok neyi sevdiğini bulmam lazım delikafadulden
bende resimli kupa yada masa saati düşünmüştüm olumunekankayizsmile

rengine bende bayıldım canım ama çok sade modeli bilmiyorumkismile

Aynen işte süsleme yapılabilir üzerine Şeniz

bende bittim bendeeeeeeeeeeeeeeeee haziranda mutalak bunlar benm olacak sempatiksalakcinni delikafadulden delikafadulden alkisalkisalkis

canım porland porselende buldum adresini veriorum bakabilirsin zuzum...

Porland

bende bittim bendeeeeeeeeeeeeeeeee haziranda mutalak bunlar benm olacak sempatiksalakcinni delikafadulden delikafadulden alkisalkisalkis

canım porland porselende buldum adresini veriorum bakabilirsin zuzum...

Porland

hemen bakıyorum kuzu superler yaww

evet canım süslemeyle olabilir belki ama epey pahalıya mal olur o.. bilmiyorumkismileheveslenmıyım hevesım hep kursağmda kalıyo sonra benm sırnaşık şey

spedyyy bence resimli kupa duvar saati felan çok klişeleşti ikinizin ortak olacağı
beraber yaşayabileceğiniz bir hediyr olursa bence daha hoş olur bi arkadaşım
sevgilisiyle beraber hani şu yazılı resimli tshırtler varya onlardan almışlardı
beraber giyiyolrdı bence çok hoş bi sürprizdi.... delikafadulden delikafadulden

ah be kuzum hakan giymezki yani aslında beni kırmamak için giyer
ama zorla da olmaz yane.Böyle bi kupa da olabilir ama hep beraber değiliz ki
yada alırım onların evinde kalır onlara gittiğimizde içeriz

Benim aklıma gelenler kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

1) Baş ucunda resmim var yine öyle bi çerçeve içine söz resmimizi koyabilirim.

2) Resimli kol saati çok güzel ama 99 YTL ama opuyorumnanaktan

3) Resimli Kupa demiştim sıcak bişey koydunmu resim çıkıyor falan

4) Bi kutu içine ufak kağıtlara seni seviyorum çünkü. 10*15 taneŞeniz

kuzu o resımlı kol saatıne ınternette bı sıte var saatını yarat dıye ordanmı baktın
ben yaptım bıtane 150 tl fıyat verdı bilmiyorumkismile
dedm kalsn kaydirigubbakcemile3

valla haklısın aslıcıım yaff şimdi aklıma bişi gelmio maalesef ben bi düşiniim mutalak bişi gelir aklıma fisfisfis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…