Sipaydi ye Yardım lütfen

evet canım bende bebekle yatak odasında durdum
sonra zaten kahveleri yaptım falan işte
istemeden sonra el öpme olmuyor ama sözden sonra yüzükler takılacak ya ondan sonra
ikimizde öpeceğiz kaydirigubbakcemile2

ŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞeniz

yok cnm bizde isteme de öpülmüyor sözde
sizin ikisi birlikte mi olmuştu isteme ve söz canım ikisi aynı anda olursa olabilir amakaydirigubbakcemilea

hayır canım ben 2 defa ıstendım sozumde ayrı oldu ıstemeden...
babam ılkınde vermedı adet yerını bulsun bız bı dusunelım hesabı
ıkıncıde hayırlısı olsun flan dedı sonra bız kalktık herkesn olunu optuk
sozdede optuk

bizde istemeden sonra el öpmüştük
hatta beni kahve içerken değilde sonrasında çay içerken istemişler tabi ben mutfaktaydım ve o sırada dinlemiyordum
birden kardeşim geldi abla gel el öp verdiler seni dedi

bizde istemeden sonra el öpmüştük
hatta beni kahve içerken değilde sonrasında çay içerken istemişler tabi ben mutfaktaydım ve o sırada dinlemiyordum
birden kardeşim geldi abla gel el öp verdiler seni dedi

ooyy kardeşe bakk kaydirigubbakcemile3

anladım canlar bizde öpülmez ama istemeden sonra
hatta istemede kız o odada bile olmaz dışarıda bekler sözde ancak öpülür kaydirigubbakcemile

anladım canlar bizde öpülmez ama istemeden sonra
hatta istemede kız o odada bile olmaz dışarıda bekler sözde ancak öpülür kaydirigubbakcemile

bızdede kız baba verene kadar odada olmaz.. bırı seslenır kız ıcerı gelır.. damat ve gelın sırasıyla el operler ole yane.. her yerın adetı farklı demekkı sen nerelıydn canm

Kızlar iyice aklımı karıştırdınız öpsem mi öpmesem mi ben şimdikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Kızlar iyice aklımı karıştırdınız öpsem mi öpmesem mi ben şimdikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Canım sen aile büyüklerinden birilerine kesinlikle sor heryerde farklı oluyor akannehir
Sonra karışıklık olmasın daha önce nasıl oldu diye öğrenkaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

Bugün pasta siparişimize de net vericez 70 kişilik
3 çeşit tatlı-2 çeşit tuzlu olucak
bide fıstıklı-çikolatalı kalp pasta ortaya küçük amaolumunekankayizsmile

onlar bize sözde getirecekler ya bohçayı biz ondan sonraki hafta onlara gittiğimizde götürücez bohça.sempatiksalakcinni
onun için hazır ama bakalım daha eksikler çıkar mı bilmiyorumyerimseniben

anladımm canım biz sözde onlar giderken vermiştikte ondan sordum
sen nasılsız iyisin dimi şimdi gelin hanım

ne güze lheycanı olmaması ben bile seni düşündükçe heycanlanıyorum

Hiç sorma benii istemeye geleceklerinde sabah 10 da kalktım ben.alsanaalsanasmile
2 ye kadar en az 20 kişi aradı heycan varmı eee başladı mı falan diye yerimseniben
çok gülmüştüm yok diyorum kimse inanmıyorsositosositosositososito

canım bende ogün sabahtan heycanlıydım hatta kuaförde çok kötü oldum ama eve bi gittim hiçbişey kalmamıştı
hatta millet yemek yiyodu onlara servis bile yaptım :roflol:

canım bende ogün sabahtan heycanlıydım hatta kuaförde çok kötü oldum ama eve bi gittim hiçbişey kalmamıştı
hatta millet yemek yiyodu onlara servis bile yaptım :roflol:

ben kuaföre gittim geldim ondan sonra böyle güzel bi başladı heycan kaydirigubbakcemile5
Ama Biliyorum sözde daha erken başlar olumunekankayizsmileolumunekankayizsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…