Sipaydi ye Yardım lütfen

canım ben yardım ettim sadece canımolumunekankayizsmile
annemler ananem yengem falan yaptı hep işte bende getir götürleri yaptım

bu arada yarın iş var canım ben biraz dinleniyim yine gelirim :bbo::bbo:

canım ben yardım ettim sadece canımolumunekankayizsmile
annemler ananem yengem falan yaptı hep işte bende getir götürleri yaptım

bu arada yarın iş var canım ben biraz dinleniyim yine gelirim :bbo::bbo:

tamam canımm kendine çokk dikkat ett ŞenizŞenizŞeniz

sıpaydiii masallah canım benim Allahım nazarlardan saklasın tamamına erdirsin inşşşş
cok güzel olmussun cok yakısıyosunuz mutlulugunuz hep sürsünopuyorumnanaktan

Çok geçmiş olsun hasta mı oldun bide o gün? dikkat et kendine söze kadar iyileş canımyerimseniben

sıpaydiii masallah canım benim Allahım nazarlardan saklasın tamamına erdirsin inşşşş
cok güzel olmussun cok yakısıyosunuz mutlulugunuz hep sürsünopuyorumnanaktan

canım pammukum sağol hayatım boshayallersmile
sağolasın yakışıyoruz aşkmlaaaaaaaaaaakaydirigubbakcemile3

Çok geçmiş olsun hasta mı oldun bide o gün? dikkat et kendine söze kadar iyileş canımyerimseniben

ya canım hasta oldum işe de gitmedim bugün
daha kötü olmayım diye ama yarın sabah ofis dışındayım umarım daha kötü olmammafoldumben

Kıyamam ya yarın için de izin alsaydın keşke tam da zamanını bulmuş canım vitamin al mutlakabenneyaptımki

Kıyamam ya yarın için de izin alsaydın keşke tam da zamanını bulmuş canım vitamin al mutlakabenneyaptımki

aslında yarın da gitmesem olur sorun olmaz ama bilmiyorum duruma göre bilmiyorumkismile
bi yandan da zaten 5 gün kaldı cumartesi de gitmiycem işe benim haftam en azından yarın gider işlerimi hallederim sabahtan şişliye giderim sonra ofise aklinialirimsmile

Ohh sen atlattın ne güzel kurtuldun Ben ne yapıcam bakalım heyecandan saçmalamasam bari bugün çikolata tabağımı da almışlar beğendiğimiopuyorumnanaktan

Ohh sen atlattın ne güzel kurtuldun Ben ne yapıcam bakalım heyecandan saçmalamasam bari bugün çikolata tabağımı da almışlar beğendiğimiopuyorumnanaktan

aman hiç yapmadım ben heycan sende yapmamaya özen göster
çok iyi olur her anı hatırlıyorum ne güzel ama benim bi avantajım ailesini tanıyordumç
zemuszemuszemuszemuszemuszemuszemuszemus

aman hiç yapmadım ben heycan sende yapmamaya özen göster
çok iyi olur her anı hatırlıyorum ne güzel ama benim bi avantajım ailesini tanıyordumç
zemuszemuszemuszemuszemuszemuszemuszemus
Ayy ne güzel inşallah yapmam bende heyecan,Ben bi annesini abisini tanıyorum canım babasını hiç bilmiyorum bakalım ilk bize gelince tanışıcameyvahedigeldismile

Ayy ne güzel inşallah yapmam bende heyecan,Ben bi annesini abisini tanıyorum canım babasını hiç bilmiyorum bakalım ilk bize gelince tanışıcameyvahedigeldismile

hımm anladım canım bide ne büyük şans çok onlarla oturmuyorsun ben oturmadım hele kahveleri götürene kadar beni görmediler bile kahveleri verdim istediler ondan sonra bi yarım saat falan oturdum işte kaydirigubbakcemile2

Evet ben en iyisi mutfaktan çıkmayayım hiçkaydirigubbakcemile3

Sizinkiler verdikten sonra sen ellerini mi öptün öyle mi oluyor muş canım önceden tiyo verde saçmalamayayım benakannehir

Evet ben en iyisi mutfaktan çıkmayayım hiçkaydirigubbakcemile3

Sizinkiler verdikten sonra sen ellerini mi öptün öyle mi oluyor muş canım önceden tiyo verde saçmalamayayım benakannehir

evet canım bende bebekle yatak odasında durdum
sonra zaten kahveleri yaptım falan işte
istemeden sonra el öpme olmuyor ama sözden sonra yüzükler takılacak ya ondan sonra
ikimizde öpeceğiz kaydirigubbakcemile2

çoooook güzelsiniz .allah tamamına erdirsin inşallah ..gülen yüzleriniz hiç solmasın.uzun bir ömrü birlikte geçirin..

evet canım bende bebekle yatak odasında durdum
sonra zaten kahveleri yaptım falan işte
istemeden sonra el öpme olmuyor ama sözden sonra yüzükler takılacak ya ondan sonra
ikimizde öpeceğiz kaydirigubbakcemile2

olurmu canım öyle şey istemede baban hayırlısıysa olsun verdım dedıkten sonra sen ıcerı gelırsın butun buyuklerın ellerı opulur damat ve gelın oper herkesı...
sozdede yuzuk takıldıktan sonra yıne aynı sekılde herkes opulur

Sipidii nannn Allah tamamnına erdirsinnn Maşallah ikinizede Çiçekler güzelmiş gerçektenaklinialirimsmile
ŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞeniz

yok cnm bizde isteme de öpülmüyor sözde
sizin ikisi birlikte mi olmuştu isteme ve söz canım ikisi aynı anda olursa olabilir amakaydirigubbakcemilea

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…