Şeytan kaynana, eski eş.. bitmek bilmeyen dertlerim ?

Sizde belirttiniz laçkalasmis yani saygisizlik dozunu arttırmış.Zaten aynı eşle ikinci kez evlenmek yada biten ilişkiye geri dönmek iyidir lafı uydurma.İstatistikler gerçek oranları veriyorsa o ilişkilerin tekrar ayrılıkla sonuçlandığı ortada.Birseyler boşanmadan ayrılmadan yoluna konmalı boşanmak küsmek değildir ilişkilere ara verilmez.Olmuyorsa kesinlikle herşeye rağmen derdi sevmiyorsanız yolunuza gitmelisiniz.Hicbir kaktüs güle dönmez boşanmada budur ayrilmakta

Hemde baya baya asti bizim bi umut belki olur dedim ama adam duzelip karımı çocuklarımı kimseye muhtaç etmeyim demek yerine güvenmiyorum diye şartlar sıralıyor kim kime güvenmiyor qcaba yani benim duygu düşüncelerim umtunda değil

Öyle olur işte hani derler ya ödün vermeye bir başlarsanız sonu gelmez .Birde ödül ne o kadar tavize.Eski eş bence hiç büyük ödül değil .Genede siz bilirsiniz

O şartları sıralarken hiç vicdan yapmamış

Siz iki üç farketmez damdan düştükçe yine aynı dama çıkıp kendini atan bir tipsiniz,Adam anasını bile bile sizle yaşatmış ana oğul ağzınıza sıçmış hâlâ adama yazık diyorsunuz Adam sizi eve köle niyetine istiyor,anasına yaptığınızın intikamını alacak hâlâ cikayim şu dama bir daha atlayım derdindesiniz.Atla anam atla kocan kolay bulunmuyor çocuklar çok güzel ortamda büyüyor aksiyon filmi hakaret entrika kavga ne güzel eğlence oluyor onlara.Çocuklari düşünen olmayınca ......

şu hayatın nesini tekrar denemek istediniz

Kac üç kere ..
Evet öyle yapicam bana zamanında kimse acimadi bir kerede ben kötü olayım napayim
Siz iyimisiniz adam neler demiş şart demeye bin şahit. Buna rağmen acıyor musunuz? Pes! Acıma bırak hasta ise hasta bizene sanane
Aynen öyle sanki ben köleyim anlık acıdım ama şuan düşününce zamanında kimse bana acımadı

Bence siz ayrı yaşarken çocuklar daha mutludurlar. Sulukule gibi delirmelik ev her şekilde anormal ilişkiler Birleşmeyin derdim ama siz zaten birleşiceksiniz. Siz adama acıyorsunuz adam da anasına acıyor sizi düşünen var mı sizce?

Yoo birleşmeyi düşünmüyorum.
Oldu beyim tasma da tak deseydın. Bu ne köle mi alıyor.
Aynen öyle bence köle arıyor

Maden adamın!! Eski yaptıklarından pişman olmayıp bin beterini yaptığı halde barışmisiniz ne diye boşandıniz. ? Maceramı arıyorsunuz siz acaba

Ezbere bildiğiniz filmi tekrar izleyip sonunu farklı bitmesini beklemişsiniz

Kendini vazgeçilmez hissettirmişsiniz eski eşinize
Bu yüzden vaat vereceği yerde kural koyuyor

Zaten akıllı bir adam olsa bu kadar ana kuzusu olmaz

Kusura bakmayın ama akıllı insan 1 hatayı 1 kere yapar. Sizinki ne oluyor, bilemiyorum. Hayat tercihlerden ibarettir hiç bitmeyen dertlerim diye sitem etmeyin.

Bu adam bulunmaz hint kumaşı mı neden bu ısrar. Ayrıca sizinde çok sağlıklı olduğunuzı düşünmüyorum sizde destek almalısınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…