Şeytan elti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İyi de kardeşim siz o dönem daha boşanmamışsınız,ev senin üstüne,senin haberin olmadan evi nasıl satmaya kalkışır kocan? hani boşanmada mal paylaşımı olur vs o da yok. kaynın uyuşuk mu ki tapuyu garantilemeden boşanma aşamasında olan kardeşinden ev alsın üstelik tapu kardeşinin karısının üstüne?

Bir akıllı siz misiniz anlamadım.
Kardeş size 170 bin vermiş siz o parayı ya dolar üzerinden ya altın üzerinden vermelisiniz.
Adam niye durduk yere zarar girsin? Kardeşine güvenmiş ağzından altın lafı çıkmamış ama doğru olanı budur.
Ben TL ile birinden borç alsam, güncel kura göre ödemesini yapmam gerekir. Enayi değilim çünkü zarara gireyim.
Karşımdaki kişi de aptal değildir, enflasyon ndir biliyordur. Asalak gibi yaşamaya çalışmıyordur ve bilir kura göre paramı isteyeceğimi.

Ayıp ya yaptığınız hem adama evi satacaz diyorsunuz parasını alıyorsunuz sonra kura göre hesaplamadan o parayı aynı miktarda geri verelim diyorsunuz. Dolandırıcılık gibi bir şey bu resmen.

Ee 170 bine eve oturmuşlar ama ötekiler de üstelik kardeşinin olmadığı eve off çok karışık bu konu nereden tutsak elimizde kalıyor kim haklı kim haksız elti şeytan mı yoksa 2 elti mi şeytan

Ben oyumu bu hanımefendiden yana kullanıyorum. Şark kurnazlığı yapan kocası ve kendisi. Abi de de sorun vardır tamam ama kabul etmeseymiş eşi. Parayı alırken iyiymiş.

Parayı mı istemiyor eşiniz ne yapmış peki parayı 170 bini sordunuz man

Belli neye inandığınız.
Sizi dolandırmaya çalışan kocayla barışmışsiniz. Seytani uzakta aramayın.
Aynen tam kendini anlattın

Altın tarzı ödeme diye bişey yok hasarlar var evde baya evet sesli klavye ile yazdım izinsiz
Sesli klavye yasak değil de cümlenin başını anlayamıyorum. En azından cümle sonuna noktaları şimdi ekleseniz veya noktalama işaretlerinden anlamıyorsanız alt satıra geçirin ayrı bir konunun bahsedildiği yerleri.

Ben oyumu bu hanımefendiden yana kullanıyorum. Şark kurnazlığı yapan kocası ve kendisi. Abi de de sorun vardır tamam ama kabul etmeseymiş eşi. Parayı alırken iyiymiş.
Evet mesela 170 bin nerede ne yapmış bu detay da önemli mesela demez mi insan kocasına benim olan malı sen ne hakla daha boşanmadan satmaya kalkışırsın diye

Evet mesela 170 bin nerede ne yapmış bu detay da önemli mesela demez mi insan kocasına benim olan malı sen ne hakla daha boşanmadan satmaya kalkışırsın diye

Bazı kadınlar için kocaları sadece pamuklara sarılmayı hakeder. O haklıdır gerisi haksızdır. Benden daha iyi biliyosun daha eski üyesin sana şimdi ben anlatmayayım bu türleri

Burada en akıllı kocanız. Sizi dolandırmaya çalışırken işler değişince ibreyi abisine çevirmiş. Arada 170 bini de yemiş.
Sizinde dolandirilmaya çalışmak, sonra bunun abisine yapılması umurunuzda değil. Evi satmissiniz sonuçta. Mühim olan bu. Körler sağırlar durumu

Hayır yemedi o sıralar ayrıydık bize nafaka ödüyordu merak etme veriyoruz parasını

Hanımefendiyi nasıl dolandıracaktı? Tapu onun üzerineymiş onu tam oturtamadım beynimde gahaha

Uyuyup beynimi çalıştırayım da sabah o randımanla okumaya tekrar yeltenirim. Bence konu sahibi sürpriz yapıp konuyu düzenleyecek.

Konu sahibi, lütfen ilk mesajı düzenleyin.
İnşallah

Ben bir insanoğlu görmedim ki borcunu güncel kura göre ödesin. Olması gereken bu ama yapan yok.

Hanımefendi konu şimdi anlaşıldı. Siz haksızsınız. 1 yıl önce 170 bin aldıysanız. 1 yıl sonra 170bin olarak geri veremezsiniz. Ne hukuken ne ahlaken bu doğru değil. Ben yarın 130bin kredi çektim. Enflasyon %70 bankalar %40 faiz veriyor. O para şu an 200bin oldu buna rağmen. Bankalar kadar insaflı bile davranmiyorsunuz. Sonuçta 1 yıl o 170bin sizdeydi. Ne yaptınız o parayı? Bankaya koyduysaniz mutlaka faizi ile 1 yılda o para zaten 170 kalmadı. Ha harcadiysanjz da bu abinizin ilgilendirmez. Yaptığınız şey cok çirkin. Abiniz bu arada size dava açsa kazanır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…