Şeytan elti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Niloya bu konudan ne anladıysan özet geç saç baş yoluyoruz
Böyle konular hep gecenin bu saatinde mi açılmalı adminlere de ÖSYM ye de buradan sesleniyorum adminler böyle matematiksel konuları memur saatlerinde yayınlasalar lütfen şu konuyu bi açıklığa kavuşturalım ciddi bir problem var evi şeytan denilen eltinin kocası 170 bine mi aldı aldıysa içindeki eşyalarla mı aldı eşyalarla almadıysa peki yatak odasına neden geçmiş eşyalarla aldıysa malı götürmüş yuvası dağılan kardeş tamam al ne ev ne eşya istemiyorum mu demiş kardeş yuva gidiyor abi ev derdinde konu sahibi detaylı anlat

O kadar uzun yazamadım sabaha kadar uğraşırdım

170 bin liraya git ev bul sıfır otur bakalım nasıl oturcan ahır bile bulamazsın ne anlatıyorsun
Ya kocan evi 170e değil 900e satmamış mı? 170e sattıysa boşanmayı bi daha düşün zaten, muhtemelen 5 iq biriylesin. Senin kocanın evi yok bizi çıldırtmak mı istiyorsun diye Müge ablaya bağlıcam şimdi

Kocası evi 170 bine değil 900bin TL ye satmış
satti denmis hadi diyelim satmadi pesinat almis anlasmis .abi bu geri kalani ne zaman oduceksin diye sormamis mi koca adam .abisiyle anlasma yapip parayi alirken iyi. para piyasada yok enflasyonda erimis gitmis ay ben vazgectim .koskaca adami kimse kandirmamis sonucta kendi istegiyle satmis ustune vazgecmis bi de guzelce altin olarak odemem demesine hak mi verelim yani

Sen zekisin az buçuk gördüm çözsen çözsen sen çözersin bu konuyu çok karışık

Tapu filan almadan 170 bin TL ödeyen abi yanlış yapmış işte

170 e satmadı arkadaşlar 2 trilyonluk evi 900 e anlaştılar adam daha paranın 170 binini verdi diyom size daha ödeme yapmadığı halde evi almaya kalktı diyorum duyun SESİMİİİİİİİİ

Kim yattı adam parayı nakit bile vermedi ne anlatıyorsun
Sen kocana bizim evimizi kardeşine nasıl verirsin diye hesap sordun mu? 900 binlik evi parça parça paralarla elden çıkaracak kadar niye satmak istemiş? Kimden neyi kaçırmaya çalışmış?
Şimdi o da seninle birlikte abisine, yengesine laf mi sayıyor?
Madem evi sattınız verin insanların parasını. Aradaki değer kaybını da anlayacak gibi durmuyorsunuz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…