sevgilim kaza yapti suclusu ben oldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Valla boyle dedigimde sen insan mi kucumsuyorsun diyorlar ama ulkenin 'belli' bir kisminin internetle olan bagi kesilmeli bence.

Sassy kafana takma, kabarir kabarir soner erkek arkadaşın. zamanla sende ne yapacağına iyice karar verirsin. Canini sıkma, sende sorun yok.

bu yaziyi bu konuya kacinci kez yaziyorum bilmiyorum ama ben cikmasam da o cikti zaten evden.

Farketmez ki, siz çıktınız diye sinirle çıkmış da olabilir, olmasa bile sizin desteğe hazır olduğunuzu belirtmek için evde kalmanız lazımdı. Kendi en başından dışarı çıkmayı planlamış adam size niye çıktın diye kızmaz sonuçta demek ki size alınmis da çıkmış. Neden istemeden de olsa erkek arkadaşinizin kalbini kirdiginizi kabullenmiyosunuz?

yazdim zaten cikmasam iyi olurdu diye. ama simdi dusununce zaten yeni arabasini alip babasiyla ve arkadaslariyla gorusmek icin cikacakti.

bana karsi normal davransa veya ben onun kaza icin uzuldugunu hissetsem boyle yapar miyim sevdigim kisiye? adam sirf suc bastirmak icin benim gunumu mahvetmis, benim de kendi hayatim var sonucta. bilmiyorum bu konuda kazaya da cok sinirli oldugum icin duygusal bakmiyorum sanirim. haklisiniz.

Sevgilini tanimadan yorum yapicam ama sanki sen daha iyilerine layıksın.ne bileyim arkadas cevrendeki erkekler hep böylemi? İcip hiz yapan, nerde yattığı belli olmayan, partileyen tiplermi? Seni de tanimadan yorum yapicam ama sanki sen daha olgun, ayagi yere basan, evine sahip cikabilecek birine layiksin.

tepki alacagim belki ama sevgilim cevremdeki en duzgun erkeklerden biri. sevdigim icin soylemiyorum, etrafimiz ondan daha simarik daha sorumsuz tiplerle dolu. yukarida da yazildi belki is hayatina baslayinca vs bambaska insanlarla tanisip bu cevreden uzaklasirim.

Bende çok sinir olurum birşey sorduğumda yok birşey diyene ya da cevapsız kalana
Hele asık surata hiç tahammülüm yoktur
Bu erkekleri fazla nazlamayacaksın
Madem ihtiyacı var diyebilirdi gitme yanımda kal sana ihtiyacım var diye
Hem tepkisiz ol hem neden gittin diye hesap sor ilginç valla
Ayrıca söylemeden geçemiycem 5 kez evlilik teklifi etmiş reddetmişsin hayır diyorsan bi sebebi vardır neden bu kadar ısrar ediyor zamana bırakmıyor insan biraz gurur yapar. Sevgilinin seni çok tanıdığını sanmıyorum

Mune K Kazen

Yorumları okuyordum da bu kadının yazdığı yorumlar nasıl seviyesiz bir üsluptur ya ?
Inanamadim. Bir de anneymis. Bir çocuk yetistiriyor bu üslupla. Avukat bozmadı vs derken sizin zaten eğitimsiz kültürsüz cahil olduğunuz her kelimenizden belli. Keşke sizde avukat bozması olsaydınız belki biraz üslup öğrenirdiniz.
Aman kocam şöyle aman ben böyleyim diye birde hava atma çabanız ??
Bu ne avamlık ? Nasıl bir mahallevari üslup ya ???
K Kazen konuya son yazdığı mesajları okur musunuz ? Bence banlanmasi gerekiyor.

Evet sukur tek derdim o su bildirimleride kapatim ohhh benden iyisi yok Ben memnunum konumumdan iki cocuk annesi kocasi tarafindan sevilen ailesi tarafindan sevilip sayilan bir insanim çünkü bana ihtiyaci olana ben gelimmi demem giderim direk hatali olsun olmasin orda olurum ya bu arada ceketi de hic sorma kacirdim neyse birdahakine artik

Ahhh cicis çok üzüldüm banlanmakta zaten hayatimin derdiydi pehhh benim cocuklarima davranis im yazdiklarim deil hakedene yani nasil cocuk yetistirmi bilmesem bari pehhh yallah

Erkeğin de kaprisli ve şımarıgı hiç çekilmez,evlenmemen bence de doğru. Ne kadar sürdürebilirsin böyle bilemedim.
Alkollu bir şekilde araç kullanıp,kendi canını ve diğer insanların canını tehlikeye atmış.
Geleyim demişsin,gelme demiş.
Konuşmaya çalışmışsın ona da tavır yapmış.
Ne bu abi bebek gibi?
Sorumsuz,şımarık,kusura bakma ama bir cacık olmaz bundan.

Ahhh cicis çok üzüldüm banlanmakta zaten hayatimin derdiydi pehhh benim cocuklarima davranis im yazdiklarim deil hakedene yani nasil cocuk yetistirmi bilmesem bari pehhh yallah

Senin gibi avam kadınları görünce utanıyorum ama sen anlamazsin bunu. Avam bir kadının yetiştirdiği çocuktan ne olcak ?burada avam avam konuşup evde tam bir kaliteli kadın gibi davranmadigin kullandigin kelimelerden belli. Cidden çok mahallevarisin

Valla bende şok oldum yorumları okuyunca inanmak istemedim ama eğitimsizlik akıyor her kelimesinden :)

cok hanimefendi ya sozun devamini yazmamis al ben yazdim. sok geciriyorum cidden. bana neyse esinden cocuklarindan mutlu mesut yasa git ben sevgilimi sevsem ne sevmesem ne sana ne yahu. ben derdimi yaziyorum abla gelmis ceketim diyor.

Engelleyip konuya yorum yazmasini engellesene sassy , ne ugrasiyorsun , seviye belli

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…