sevgilim kaza yapti suclusu ben oldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ahahahaha bekar ya bid bid otuyo ot bulbulum ot benim kocam benim Pasam dir ben hamileyken egilip ayakkabimi baglardi 9 ay bana prenses gibi hissettir di canim istemezsse cocuklari o goturur krese okula ben evde rahat edeyim die alir gezmeye goturur isten gelse bile hastalansam anneme gerek yok o derece ve aynisi karsilikli o hastalansa etraffinda fir dönerim çünkü asigim adama ehliyeti yeni aldi yarim sene oluo her evden ciktin da ope ope aman yavas aman diye ekstra bir 5dk desarj ederim sevmesem umrumda olmaz Sevgi baska birsey yengemin dayimi nasil yolculadinindan bilirim benim esim Allah korusun kaza gecirecek ben disari cikicam benim bi kizlar grubum var alman türk karisik her cuma kizlar gecesi olur o gune bile denk gelse asla gitmem çünkü çok severim o etkinligi SEVMIYORSUN cicim ve evet bir uye yazmis tam birbirinize goresiniz alkollu kaza yapan simarik zengin oglu yeni arabasini alip tekrar yollarda insallah bir masumun kanina girmez siz tam birbirinize layik

Bu kadar insanlara çemkirmeye gerek yok konu açıp kendini rahatlatmaya çalışıyorsan yanlış yerdesin biz düşüncelerimizi yazıyoruz bir insanı sevmemek de suç değil ayrıca ben de şuan başka biriyle evlenmek üzereyim iletişimle alakası yok ki bunun burda yorum yazan herkes aynı şeyi düşünmüş ne kadar alkollü olsa da kaza bu ölebilirdi diye düşünür herkes ki öyle de yazıyorlar illa ki ben haklıyım tarzı insanlara laf anlatmaya çalışmak da bizim hatamız aslında

Kaza yapmayi çok olağan doğal bişey zannediyorsunuz galiba? Erkek arkadaşınız bı travma geçirmiş o an konuşmak istemiyo disari çıkmak istemiyo olabilir, herkes travmaya farklı tepkiler verir ama sizin o akşam evde kalmanız gerekirdi. Benim öyle bı günümde sevgilim dışarı çıksa ortalığı yikardim ne olursa olsun sizinle aynı evde olmak bile onun moraline katkı sağlıyodur konuşmasa bile. Ne demek mahkeme duvarı gibi oturuyo, her dakika her saniye konuşup eğlenmek zorunda mısınız? Benim bı dostum olarak şu hareketi yapsanız demek ki iyi gün dostuymus der yüzünüze bakmazdim, haksizdiniz kusura bakmayın.

Ben ilk başta sizi haksız bulmuştum ama simdi tekrar okuyunca sevgilinizin şımarık zengin bir milletvekili çocuğu oldugu gerçeği yüzüme çarptı.Babası ertesi gun cok masummus gibi bir de yeni arabasını hazır etmis hemen. Bir arkadaşımın kiz kardesi hızlı araba kullanan bir sorumsuz yüzünden vefat etmiş ve kız neredeyse her gün agliyordu. Belki o da masum bir insanı öldürecekti ve m.vekili cocugu oldugu için kolayca olaydan kurtulacaktı. O kızı öldüren adam da o bölgenin zenginlerindenmiş ve hiçbir ceza almamış. Siz belki böyle yazdigim icin bana kızmışsınızdır ama o arkadaşımı hatırlattı bu olay bana ve dayanamadım yazdım .O adamın ailesi şükür çocuğumuza yasiyor diyormuş , çocukları yaralıymış ama baska bir insani öldürdü aynı zamanda.

Zaten sevgilisi her türlü hatalı ve suçlu bir kere toplumsal olarak hatalı başka insanlara karşı sorumsuzluğuyla fakat konu sahibi de madem bu tarz huyları var adamın ve hoşlanmadığı bu kadar açıkken niye hala birlikteler 5 kere evlilik teklifi reddedilmiş sevgi önceden varsa da bitmek üzere sanki yani ne biliyim milletvekili çocuğu olduğu için mi katlanıyor bu tarz şımarıklıklarına

bu yaziyi bu konuya kacinci kez yaziyorum bilmiyorum ama ben cikmasam da o cikti zaten evden.

babasinin isinden bana ne adamin. benim kime ihtiyacim var da onun bu hareketlerine sirf babasi icin katlanayim? inanin ya da inanmayin hanimefendi ben adami seviyorum, sevdigim icin katlaniyorum. sabrim tukeniyor ama seviyorum.

valla okumadim sizin iliskinizi merak etmiyorum ki. hadsizlik yapmayin siz benim iliskim hakkinda bu sekilde sevmiyorsun diye konusamazsiniz.

ben de adamin yaptigini yanlis buldugum icin tepki gosteriyorum. alkollu kaza yaptigina kizdigim icin tepki veriyorum, haksizsin diyorsunuz. sonra da gelip adamin bu yonunu elestiriyorsunuz. siz once konunun baglamindan uzaklasmadan konusmayi ogrenin.

Ben ikinizin birbirinize benzeyen sorumsuz ozelliklerinizi gundemee getirdim ve bizde sana sormadik özel hayatini sen yazdin sorumsuzluk boyle birsey iste biri alkolle sorumsuzca trafige cikio diger I aaa kazami yaptin gelimmi diyo ki boyle durumda gelimmi denilmez gidilir babasi bilmio Galiba sizi oglan da zengin belli eee sevmedigin birine niye katlanirsin ortada asil sebeb

babasinin isinden bana ne adamin. benim kime ihtiyacim var da onun bu hareketlerine sirf babasi icin katlanayim? inanin ya da inanmayin hanimefendi ben adami seviyorum, sevdigim icin katlaniyorum. sabrim tukeniyor ama seviyorum.
Seviyorsun tamam da bi terslik var bazı şeyler olmayınca olmuyor sevgi kurtarmıyor geçen başka bir konu da anlatmıştım kaza yapan eski sevgilim için biz severek ayrıldık ağlayarak mecburduk çünkü o 8 ay evden çıkmadı ben ağır depresyon tedavisi gördüm şimdi başka birine aşığım sevginin yetmediği durumlar vardır bence sizinkide öyle bişey inşallah düzelir diyeyim

haddinizi asmayin. rica ederim uzatmayin. gercekten cok cirkin su yazdiklariniz.

Hanimefendi , konu sahibi sevgilisinden 10 kat daha zengin bir kiz
Googlea konu sahibini ve sevgilisini yazinca konu sahibinin ailesiyle ilgili cikan haber sayisi bile daha fazla
Sacma sapan yorumlarla komik duruma dusuruyorsunuz kendinizi

Hanimefendi , konu sahibi sevgilisinden 10 kat daha zengin bir kiz
Googlea konu sahibini ve sevgilisini yazinca konu sahibinin ailesiyle ilgili cikan haber sayisi bile daha fazla
Sacma sapan yorumlarla komik duruma dusuruyorsunuz kendinizi
Adini soylede bakim

Ayyy ben komik durumami dustum vah vah

Şimdi anlaşıldı arabanın hurdaya çıkmasına, çekici gelmesine, zil zurna sarhoş olmasına rağmen neden ehliyetin alınmadığı.
Adamın morali neden bozulsun ki zaten. Hiçbirşey olmaz adama. Hangi vekil çocuğuna, hangi hatasında birşey olmuş zaten.

Birincisi ben sizin arkadasiniz degilim , senli benli konusamazsiniz
İkincisi neden size adini veriyim? Siz kimsiniz??

Ucuncusu , foruma üye olurken maddi kriter mi var? Zenginler uye olamaz diye?
IQ seviyene..... Sen nerden billion ozaman sen adini nasil aldin atiorsun SEN ozmana at adini ozmana benim arkadasim olmak senin gibi ezik bir avukatin haddi deil ben sana saygi duymak zorunda pehh hic deilim atio yok Google Yaz bla Bla adini ver virimim ahahahaha

ben babasinin isine dair bir sey soylemedim, o uyenin tahmini.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…