sevgilim kaza yapti suclusu ben oldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şimdi anlaşıldı arabanın hurdaya çıkmasına, çekici gelmesine, zil zurna sarhoş olmasına rağmen neden ehliyetin alınmadığı.
Adamın morali neden bozulsun ki zaten. Hiçbirşey olmaz adama. Hangi vekil çocuğuna, hangi hatasında birşey olmuş zaten.
Helal olsun

arkadaslar
trafıge haber verılmedıgı surece trafıgın bılgısı olmadıgı surece ehlıyete nasıl el konulsun
arabayı cekmek ıcın cekıcı gelmıs sadece , cekıcı ceker gıder. bır ıslem yapılmaz kı
cocugun babasının meslegıyle alakalı degıl bu durum.

ha ama su dogru ... bır gece once arabayı hurdaya cevırmıs bırıne ertesı gun yıne araba alan babaya boyle cocuk olurdu zaten ona sasırmamalı

arkadaslar
trafıge haber verılmedıgı surece trafıgın bılgısı olmadıgı surece ehlıyete nasıl el konulsun
arabayı cekmek ıcın cekıcı gelmıs sadece , cekıcı ceker gıder. bır ıslem yapılmaz kı
cocugun babasının meslegıyle alakalı degıl bu durum.

ha ama su dogru ... bır gece once arabayı hurdaya cevırmıs bırıne ertesı gun yıne araba alan babaya boyle cocuk olurdu zaten ona sasırmamalı
Özel çekiciler hep ilçe emniyet müdürlüğüne bağlıdır. Bir araç çekilirken bir polis memuru da fotoğraflamak zorundadır. En son kural buydu.

IQ seviyene..... Sen nerden billion ozaman sen adini nasil aldin atiorsun SEN ozmana at adini ozmana benim arkadasim olmak senin gibi ezik bir avukatin haddi deil 🤣🤣ben sana saygi duymak zorunda pehh hic deilim atio yok Google Yaz bla Bla adini ver virimim ahahahaha
İlk olarak şunu söyleyeyim , Milana22 Milana22 ile konu sahibinin forum dışında da görüştüklerini biliyorum yorumlardan. Kim olduğunu bilmesi çok normal . “Biliyosan söyle he söylemez kiii söyleyemez kii” şeklinde yaklaşımınız anca bi kreş bebesine yakışır . Keza üslubunuzda öyle. Çok seviyesiz yorum gördüm burda ama sizin bu konuda milletin özel hayatına yaptığınız hadsiz yorumlarınız zirveye oynar gerçekten . Biraz sakin yahu . Konu sahibi sizden iyi bilir kimi sevip sevmediğini bi kendinize gelin

Özel çekiciler hep ilçe emniyet müdürlüğüne bağlıdır. Bir araç çekilirken bir polis memuru da fotoğraflamak zorundadır. En son kural buydu.
yoo eskıden var mıydı bılmem suan oyle bırsey yok
arac yolda kalmıs bozulmusta olabılırdı cekıcı hangı bırını bıldırsın
cekıcılerın boyle polıs memuruyla bırlıkte cekıp bılgılendırme gorevı yok
kazada kımse trafıgı aramazsa veya ıhbar olmazsa trafıgın haberı olmaz

İlk olarak şunu söyleyeyim , Milana22 Milana22 ile konu sahibinin forum dışında da görüştüklerini biliyorum yorumlardan. Kim olduğunu bilmesi çok normal . “Biliyosan söyle he söylemez kiii söyleyemez kii” şeklinde yaklaşımınız anca bi kreş bebesine yakışır . Keza üslubunuzda öyle. Çok seviyesiz yorum gördüm burda ama sizin bu konuda milletin özel hayatına yaptığınız hadsiz yorumlarınız zirveye oynar gerçekten . Biraz sakin yahu . Konu sahibi sizden iyi bilir kimi sevip sevmediğini bi kendinize gelin
All bir avukat bozmasi daha isleri gucleri yok kk da yasiorlar 😅ben hala soyluyorum madem atti ortaya yiyorsa versi
Ahahha gercekten çok da umurumdaydi zengin bebenin uzatmali zengin sevgilisi olse umurunda olmicak saçma bi iliski kendi iliskisinin özelestirisini yapsin once Milana bilmem ne cevabini veremicegi artislikler yapmayi kendi secti

Bu alkolik sorumsuz birinin caninida alabilir illerde ve bu tanidiginiz veya tanimadigin iz bir masum olabilir ikiside birbirinden sorumsuz daha yazmam cahile laf anlat anlat bitmez dipsiz bir kuyu sonucta 😅

All bir avukat bozmasi daha isleri gucleri yok kk da yasiorlar 😅ben hala soyluyorum madem atti ortaya yiyorsa versi

Ahahha gercekten çok da umurumdaydi zengin bebenin uzatmali zengin sevgilisi olse umurunda olmicak saçma bi iliski kendi iliskisinin özelestirisini yapsin once Milana bilmem ne cevabini veremicegi artislikler yapmayi kendi secti

Bu alkolik sorumsuz birinin caninida alabilir illerde ve bu tanidiginiz veya tanimadigin iz bir masum olabilir ikiside birbirinden sorumsuz daha yazmam cahile laf anlat anlat bitmez dipsiz bir kuyu sonucta 😅

sizin sorununuz ne tam olarak? ne istiyorsunuz ya? siz kimsiniz de ben size ismimi vereyim? siz beni sevgilimin parasi icin birlikte olmakla itham ettiniz milana da hayir oyle degil dedi. daha neyi uzatiyorsunuz? siz kimsiniz de ben kendimi size kanitlayayim? kamu mali miyim ben burada kendimi ifsa edeyim?

hayatinizda her ne sorun varsa sinirinizi burada cikarmayin. daha fazla da yazmayin.

sizin sorununuz ne tam olarak? ne istiyorsunuz ya? siz kimsiniz de ben size ismimi vereyim? siz beni sevgilimin parasi icin birlikte olmakla itham ettiniz milana da hayir oyle degil dedi. daha neyi uzatiyorsunuz? siz kimsiniz de ben kendimi size kanitlayayim? kamu mali miyim ben burada kendimi ifsa edeyim?

hayatinizda her ne sorun varsa sinirinizi burada cikarmayin. daha fazla da yazmayin.
Ben karar veririm yazip yazmicama ben deil Milana atti ortaya senin adini bilmem ne ozelini buraya yazdiktan sonra pekte özel olmuo zaten haydi sen icmeye git zengin bebe

mevzu konu sahıbıne nasıl geldı ?
mevzu sevgılısının yanlıs hareketlerı ,konu buyken nıye konu sahıbının sevgısı sorgulanıyor?

esınız veya sevgılınız korkutuk sarhos yola cıkmıs hem kendı hem ınsanların hem aractakı arkadaslarının hayatını tehlıkeye atmıs ne yapardınız?
buna ragmen konu sahıbı yanında olmak ıstemıs ama adam trıp atmıs kız aramıs aramıs cocuk acmamıs bıle telefonu ve kendısı zaten dısarı cıkmıs ...
yanı ne yapsaydı konu sahıbı sevgılısının ayaklarına mı kapansaydı
cocuk hem suclu hem guclu

ben tam aksıne konu sahıbının sevdıgını ama sevgılısının deger vermedıgını dusunuyorum cunku konu sahıbının tum konularında sevgılısı hep zor durumda bıraktı mahcup ettı kendısını

konu sahıbının ne sucu var o mu dedı gıt ıc oyle yola cık dıye
cocugun umru bıle degıl kı hıc bır sey ?

Ben karar veririm yazip yazmicama ben deil Milana atti ortaya senin adini bilmem ne ozelini buraya yazdiktan sonra pekte özel olmuo zaten haydi sen icmeye git zengin bebe

iciyorum zaten. sizden mi izin alacaktim?

ne ozelimi yazmisim, derdim var ki yaziyorum. sizin gibi kocam soyle kocam boyle diye anlatmiyorum ki. hayatinizda nasil bir konumdaysaniz insanlarin kocaniza ve size ozenmesi sizin ego masturbasyonunuza yardimci oluyor sanirim ama beni hic ilgilendirmiyor emin olun.

benim hayatimi ben istedigim sekilde yasiyorum, bedeni kalmayan ceketten daha onemli islerim var. buraya iki satir bir sey yazdik diye “ben burada yasamiom” demeniz hangi mantigin urunu? madem oyle cikin gidin ceketinizi kovalayin. kendinizi mutlu hissedeceginiz tek sey bu demek ki.

mevzu konu sahıbıne nasıl geldı ?
mevzu sevgılısının yanlıs hareketlerı ,konu buyken nıye konu sahıbının sevgısı sorgulanıyor?

esınız veya sevgılınız korkutuk sarhos yola cıkmıs hem kendı hem ınsanların hem aractakı arkadaslarının hayatını tehlıkeye atmıs ne yapardınız?
buna ragmen konu sahıbı yanında olmak ıstemıs ama adam trıp atmıs kız aramıs aramıs cocuk acmamıs bıle telefonu ve kendısı zaten dısarı cıkmıs ...
yanı ne yapsaydı konu sahıbı sevgılısının ayaklarına mı kapansaydı
cocuk hem suclu hem guclu

ben tam aksıne konu sahıbının sevdıgını ama sevgılısının deger vermedıgını dusunuyorum cunku konu sahıbının tum konularında sevgılısı hep zor durumda bıraktı mahcup ettı kendısını

konu sahıbının ne sucu var o mu dedı gıt ıc oyle yola cık dıye
cocugun umru bıle degıl kı hıc bır sey ?

yok ya gercekten tiksindim artik. bu kadar sig insanlari ben ilk kez goruyorum.

ben bu sorunlarimi cevremle paylasamam maalesef, gecerli sebeplerim var. yanimda olan bir annem yok, kardesim yok. adimi vermeden sadece buradan paylasip akil alabiliyorum. duydugum laflara bak. nasil bu konu buraya geliyor anlamiyorum. insan biraz olsun haddini bilir.

Ben ikinizin birbirinize benzeyen sorumsuz ozelliklerinizi gundemee getirdim ve bizde sana sormadik özel hayatini sen yazdin sorumsuzluk boyle birsey iste biri alkolle sorumsuzca trafige cikio diger I aaa kazami yaptin gelimmi diyo ki boyle durumda gelimmi denilmez gidilir babasi bilmio Galiba sizi oglan da zengin belli eee sevmedigin birine niye katlanirsin ortada asil sebeb 😅
Ne kadar berbat ötesi bir yorum..tanımadığınız haklarında hicbir şey bilemediğimiz insanlar hakkında nasıl bu kadar keskin yorumlar yapabiliyorsunuz acaba? Yani bunun adı önyargı bile değil düpedüz çirkinlik ve hadsizlik..
Konu sahibi ben seni hakli buldum. Kaza yaptığını öğrendiğin an aramış geleyim diye sormuşsun gelme demiş sonrada eve gelince afra tafra yapmış senin suçunmus gibi..böyle tavırlar karşısında bende kimsenin karşısında el pençe divan durmam..kaldiramadigim an ortamı terk ederim.ister eğlenmeye kafa dağıtmaya giderim ister arkadaşlarla dertlesmeye bu o anki moduma bağlı olur.
Sakin alttan alıp yüz verme..biraz sürtün burnunu.

Tesekkur ederim guzel yorumunuz icin , evet forum disinda birebir gorusuyoruz , annesi babasi halasi amcasi kardesleri hepsini biliyorum ismen de olsa ve kalkip da anonim oldugumuz bir forumda aciklayacak degilim bunu zaten ,nasil kendimi aciklamiyorsam birebir bu forumda tanistigim adreslerine kadar bildigim hicbir uyeyi de aciklamam

ben bu sorunlarimi cevremle paylasamam maalesef, gecerli sebeplerim var. yanimda olan bir annem yok, kardesim yok. adimi vermeden sadece buradan paylasip akil alabiliyorum. duydugum laflara bak. nasil bu konu buraya geliyor anlamiyorum. insan biraz olsun haddini bilir.
annen kardesın olsa bıle objektıf yorum alamayacagını dusundugun ıcın yıne sorabılırsın buraya
bızler yorum yazarken aslında kendımızı yazıyoruz kendı hayatımızı kendımızı goruyoruz , kendıyle eslestırıyor halıyle ınsanlar herkesın fıkrı kendıne ama gercekten had asan yorumlara gerek yok anlamsız oldu ve konu cok baska yere geldı.

daha erken oldugunu dusunup egıtımını tamamlamak ısteyıp zaten bırlıkteyız acelemız yok deyıp evlılık teklıfını ertelemen sevmedıgını gostermez aksıne sevgılının fazla ısrarcı acelecı ve bu ısı oyuna eglenceye donusturdugunu gosterır arkadaslar sevmedıgını yorumlamıs ama bende tam aksıne mantıklı davrandıgını dusundum bende boyle yorumladım.

kardesım olsa derım once egıtımını bıtır yas 24 daha cok erken evlılık ıcın derım. dogru yolda olan sensın . bazen sapıtan ne yaptıgını bılmeyen ozensız ve dusuncesız davranan sevgılın ve hep onun arkasını toplamak zorunda kalıyorsun

bellıkı aıle ıcınde eksık hıssettıgın bazı duyguları onda gordun ondan bırakmak ıstemıyorsun (burda kırdıysam ozur dılerım) bıraz yalnız oldugunu gordum ve oyle hıssettım nedense. sevgılın aılen olmus sankı... ondan dolayı resmen sabır gosterıyorsun sevgılıne, sevmesen cekılecegı yok zaten. bende ısrarla sevgılını gomen guruhtan oldum sanırım :KK70:

burada pek çok kişi birbirini tanıyor.
mila ile sasy de görüşüyorlar. arkadaşını ifşa etmesini istemek pek normal bir talep değil hak verirsiniz ki.
gayette hala özel oluyor.

konuya gelirsek tükene tükene bitecek sasy. durum onu gösteriyor.

burada pek çok kişi birbirini tanıyor.
mila ile sasy de görüşüyorlar. arkadaşını ifşa etmesini istemek pek normal bir talep değil hak verirsiniz ki.
gayette hala özel oluyor.

konuya gelirsek tükene tükene bitecek sasy. durum onu gösteriyor.

ben de oyle dusunuyorum. ya gercekten normal bir insan gibi davranmaya baslayacak ya da yok yani nasil devam edebilirim ki.

Seviyeniz yer kabuğunu deldi artık . Ben gelemem oralara 🙋🏻‍♀️

Sen takma kafana bunları canım..Cevap verme zahmetine de girme..Belli zaten polemik çıkarmak amaçları..

ben de oyle dusunuyorum. ya gercekten normal bir insan gibi davranmaya baslayacak ya da yok yani nasil devam edebilirim ki.

başka bir ortama girdiğinde başka türlü bakış açısı edineceksin.. çalışmaya başladığında mesela.
şu an sevdiğin için es geçtiğin tahammül ettiğin şeyler artık daha da rahatsız edici olmaya başlayacak. her şey bir yana çekip gitmek telefonları açmamak kabul edilebilir değil. bu şu demek ben kendi kendime sana küstüm ama sen bekle az bir eğleneyim kendime geleyim dönerim. nasıl olsa iki yalvarınca kanar affedersin. saygısızlık bu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X