sevgilim kaza yapti suclusu ben oldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet sukur tek derdim o su bildirimleride kapatim ohhh benden iyisi yok Ben memnunum konumumdan iki cocuk annesi kocasi tarafindan sevilen ailesi tarafindan sevilip sayilan bir insanim çünkü bana ihtiyaci olana ben gelimmi demem giderim direk hatali olsun olmasin orda olurum ya bu arada ceketi de hic sorma kacirdim neyse birdahakine artik 😊
Hanımefendi iki çocuk annesi bir kadınsanız niye genç bir kızla ergen gibi laf dalaşına giriyorsunuz ayıp ya..

@Mune K Kazen

Yorumları okuyordum da bu kadının yazdığı yorumlar nasıl seviyesiz bir üsluptur ya ?
Inanamadim. Bir de anneymis. Bir çocuk yetistiriyor bu üslupla. Avukat bozmadı vs derken sizin zaten eğitimsiz kültürsüz cahil olduğunuz her kelimenizden belli. Keşke sizde avukat bozması olsaydınız belki biraz üslup öğrenirdiniz.
Aman kocam şöyle aman ben böyleyim diye birde hava atma çabanız ??
Bu ne avamlık ? Nasıl bir mahallevari üslup ya ???
K Kazen konuya son yazdığı mesajları okur musunuz ? Bence banlanmasi gerekiyor.

Bence şikayet et linkinden şikayet etmelisiniz, bu şekilde islem yapamıyoruz.

yok öyle birşey:))
sadece yazdığı yorumları görmez engellerse.

pro olunca oluyomus, sirf bu abla yuzunden pro olucam ama o zaman da kendisi bi iyilige vesile olmus olcak...yine kârli cikti, ee kocasi seviyo sonucta her yerde yuzu guler benim gibi gariban mi jdkdhdkdhdmdh

pro olunca oluyomus, sirf bu abla yuzunden pro olucam ama o zaman da kendisi bi iyilige vesile olmus olcak...yine kârli cikti, ee kocasi seviyo sonucta her yerde yuzu guler benim gibi gariban mi jdkdhdkdhdmdh

merak ettim deneyecem.:)
şimdi ben seni engellesem sen beni göremiyorsun öyle mi?

merak ettim deneyecem.:)
şimdi ben seni engellesem sen beni göremiyorsun öyle mi?

bi kere pronun biri beni engellemisti yorum yazma yerinde bu konuya mesaj yazma yetkiniz yok mu ne yaziyodu herhalde. oyle bi g*t olus hikayem de var yani :KK70:

Konudan bağımsız mi olacak bilmiyorum ama evlilik size nasıl bir ekstra sorumluluk getirecek ki korkuyorsunuz? Aynı evde yaşıyorsunuz zaten, muhtemelen aileler de biliyor bunu. Aynı tas aynı hamam devam edemez misiniz :)

yapici yorumunuz icin tesekkur ederim. :)

haklisiniz kesinlikle. maddi olarak benim durumum ondan kat kat iyi ama benim ailemin sinirlari var. bir sey yaparken babamin tepkisinden cekinecegim olaylar var. sevgilimde o yok. babasi kizar bagirir cagirir ama hicbir yaptirimi olmaz. cunku sevgilim arabasiz kalirsa babasi “benim oglum arabasiz kalmis dedirtmem” kafasindadir. benim babam “ee kaza yapmasaydin, otobus kullan” der gecer.

hayatta bir zorluk gormemis, ki cok sukur ben de gormedim, biraz daha her seyin tozpembe tarafini goren bir tip. ama bu icinde bulundugumuz ortam icin normal maalesef. yurt disinda yasarken oyle degil mesela cunku babasinin yetisemeyecegini bilir. daha once de yazmistim biz turkiyeye gelince iliskimizin dengesi alt ust oluyor.

Konu sonradan baska üyeler tarafından da maddi duruma getirilmiş, ben de onu kast etmedim aslında. Burada maddi durumu kötü olan, ama etrafındaki herkesten bir şeyler bekleyen, her şeyi kendine hak gören, dünyadan alacaklı, şımarık üyeler görüyoruz. Siz ise ciddi bir hastalık geçirdiğinde, dayanılmaz baş ağrıları geçirdiğinizde bile "acaba aileme haksızlık mı ediyorum" diye düşünen, birinden bir şey talep ettiğinizde anında pişman olup tereddüte düşen bir genç kadınısınız.

Yani her istediğiniz şak diye yerine getirilmemiş, belli. Hatta bazen son derece haklı istekleriniz bile yerine getirilmemiş. Hayatta çekilen zorluktan kastım buydu. Dediğiniz gibi sınır ne demek bilen birisiniz. Bu şekilde zorluklar insanı çok olgunlaştırıyor. Şımarık değilsiniz yani ben de aynen onu kast ettim.

Bu çocuğu anlattığınızda ise (diğer konularınızdan da) kafamda şöyle bir profil canlanıyor: ilk bakışta çok düzgün, efendi, saygılı, içinde kötülük olmayan ve sizi seven, size hayran biri (hayran olur zaten çünkü güçlü bir kadınsınız). Ama şımarık. Şımarıklık öyle bir şey ki insan kendine bazı şeyleri ciddi ciddi hak görüyor. Artı, sorumluluk almayı bilmiyor, başka insanların sınırlarını çok bilmiyor. Hayır denilmemiş pek kendisine. Evlilik teklifi meselesinden biraz onu anladım. Neden evliliğe hazır değilizi sorgulamak yerıne "Yassy Paris'te evlenelim hadi". Ya sanki sizin derdiniz Paris'ti. Evliliğe hazır olsa, bu konuda ciddi adımlar atsa, iletişim kursa adam gibi, Çinçin'de de evlilik teklif edilir, sorun değil yani. Bunu siz biliyorsunuz ama ona anlatamıyorsunuz. Tam hatırlamasam da annesiyle ilgili bişeyler de demiştiniz. Sanki annesi de bebek gibi davranıyor bu çocuğa ve sizinle olan problemleri de sanırım buna bağlıydı...

Benim yaşım 31, arkadaşlarımın çoğu biraz daha büyük, evli çocuklu filanlar. Bu şekilde çocuk-adam arkadaşlarım var, biraz da ondan bana esti yani. Belki de alakası yoktur, sonuçta iki üç yorumdan ne kadar tanıyabilirim :KK70: Ama yani cidden bana o etkiyi verdi. Ve ne hikmetse bu adamların yanında hep böyle okuldayken, 20lerinde tanıştıkları çok güzel, entelektüel, akıllı, becerikli kadınlar olur. Adamlar onları sever. Uzun süre sadık kalırlar. 10 sene sonra filan aldattı tanıdığım biri. Sadece zayıf karakterli olmaktan. Kadın ailenin yükünü taşır uzun süre.

Ama dediğim gibi kendi ilişkinizi kendiniz en iyi bilirsiniz. Biz üç dört yorumdan anlayamayız.

ne kavgası çıkmış bi bakayım dedim de

IQ seviyene..... Sen nerden billion ozaman sen adini nasil aldin atiorsun SEN ozmana at adini ozmana benim arkadasim olmak senin gibi ezik bir avukatin haddi deil 🤣🤣ben sana saygi duymak zorunda pehh hic deilim atio yok Google Yaz bla Bla adini ver virimim ahahahaha

bu mesajı gördüm.

ya arkadaş senin bana bildiğim türkçeyi unutturmaya ne hakkın var?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X