sevgilim kaza yapti suclusu ben oldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yalnız ortada bir sorun var o sa şu; buraya kk hanımlarından naçizane fikirlerini sormuşsun ancak cevapların hep kavga eder gibi..Yani görüşler hep seni destekler niteliktemi olmalı? Ne yaşadığını en iyi sen bilirsin..Bizler yazdıklarına istinaden normal insanların hissedeceği şeyleri söylüyoruz.Sinirlenme sakin ol biraz..Peki,sevgilin anormal kabul,yazdıklarından bunu anladım verdiğin cevapta.Ancak anormal gördüğün biriyle neden yollarını ayırmak yerine kendini hırpalıyorsun? 5. kez evlilik teklifini reddeden sensin..Evlenmeyeceğin bir adam,garip halleri var,peki neden ciddiye alıyorsun buraya konu açacak kadar? Salla gitsin nabzına göre şerbet ver ya da..Yani senin haklı olmanın sevgilinin safhına malesef bir geçirgenliği yok.O yine eğleniyor gününü gün ediyor,sen neden dert ediniosun kendine..Seni suçladığı için sanırım.Eğer kendinden eminsen bırak o sana kendini kanıtlasın madem.Pardonda kendini ne zannediyor şımarık beyimiz? Sal ipini hiç takma böyle dengesiz bir yapıyı. Bu olay çözülecek bir yan içermiyor bana göre.Ailesinin şımarık evladı işte..Hiç oralı olma,kendi ayıbını kendi taşısın.Klasik erkek taktiği yapıyor şu an sana,en iyi savunma saldırıdır.Erkeklerin çoğu iyi uygular..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…