Evli biriyle beraberim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Senin siteye dadanan trol olduğunu düşünüyorum, ama fantazilerini de kaleme aldığını düşünüyorum bir yandan. Bu gidişle troller gerçek olur gibi hayırlısı.

O yaşlarda bazen, belli bir mevkii de olan kişilere (Akademisyen, doktor, iş adamı vb.) hayranlık duyulabiliyor ancak hepsi geçici oluyor. Evli bir insanla işlerin o aşamaya gelmesine fırsat vermemen gerekirdi. Hani evli olmasa da doğru bir ilişki olmazdı çünkü çok fazla yaş farkı var. Şuan sen gençliğinin inan ki farkında değilsin. Bu adamla en güzel zamanlarını muhtemelen kaybedeceksin. Ve yaşın ilerlediğinde de bu günlerine pişman olacaksın.
Mesela okumamışsan, sınava çalışıp, istediğin bir mesleğe sahip olma şansına sahipsin. Kariyerini zirveye taşıyacak kurslara, iş alanlarına sahipsin. Hayatı birlikte deli dolu yaşayabileceğin binlerce genç ve yakışıklı erkekten birini seçme hakkına sahipsin. Vs vs.
Biliyor musun , insanın kimliğinde yaşı ilerliyor ama kalben kendini hep genç hissediyor. Hep bir şeylere sahip olmak istiyor ( iş olsun, para olsun, güzellik olsun) ama biyolojik saat hiç durmadan ilerliyor. Günü geliyor, ne ara 30 oldum, ne ara 35 oldum diyorsun. Ve belli bir yaştan sonra o 20 civarı yaşlara dönmeyi çokkk istiyorsun. Çünkü +30+35 den sonra pekçok şeye geç kalınıyor.
Bu adamı bir şekilde bırak, hayatına başka bir yön ver. Bu ilişkinin sonu olmaz, o zaten belli ama en verimli olacağın zamanları boşuna kaybetmiş olursun.

Ulan bu daha kötü hahahahahahahahha bari pahalı şeyler alsaydı böyle dümdüz bedavaya metres olmuşsun

Kahkaha attım buna hdhdhshs bi de bana kızmayın ama 32 yaşındayım, 45 yaş adamlar dedem gibi duruyor bizim memlekette öyle orta yaşlı seksi adam olayı pek yok. 20 yaşında olsam hele suratına bakmam hiçbirinin. Ay bi de evli öfff

O yaşlarda bazen, belli bir mevkii de olan kişilere (Akademisyen, doktor, iş adamı vb.) hayranlık duyulabiliyor ancak hepsi geçici oluyor. Evli bir insanla işlerin o aşamaya gelmesine fırsat vermemen gerekirdi. Hani evli olmasa da doğru bir ilişki olmazdı çünkü çok fazla yaş farkı var. Şuan sen gençliğinin inan ki farkında değilsin. Bu adamla en güzel zamanlarını muhtemelen kaybedeceksin. Ve yaşın ilerlediğinde de bu günlerine pişman olacaksın.
Mesela okumamışsan, sınava çalışıp, istediğin bir mesleğe sahip olma şansına sahipsin. Kariyerini zirveye taşıyacak kurslara, iş alanlarına sahipsin. Hayatı birlikte deli dolu yaşayabileceğin binlerce genç ve yakışıklı erkekten birini seçme hakkına sahipsin. Vs vs.
Biliyor musun , insanın kimliğinde yaşı ilerliyor ama kalben kendini hep genç hissediyor. Hep bir şeylere sahip olmak istiyor ( iş olsun, para olsun, güzellik olsun) ama biyolojik saat hiç durmadan ilerliyor. Günü geliyor, ne ara 30 oldum, ne ara 35 oldum diyorsun. Ve belli bir yaştan sonra o 20 civarı yaşlara dönmeyi çokkk istiyorsun. Çünkü +30+35 den sonra pekçok şeye geç kalınıyor.
Bu adamı bir şekilde bırak, hayatına başka bir yön ver. Bu ilişkinin sonu olmaz, o zaten belli ama en verimli olacağın zamanları boşuna kaybetmiş olursun.
Gercekten oyle. Bu adamla bi yolum olmadıgını biliyorum ama ister istemez önüme cıkan daha iyi insanlari eliyorum belki de neler kaçırıyorum

Yorumlar icin tesekkurler. Ama bu kadar buyuk konusmanıza gercekten anlam veremedim. Bu iliskiye baslamadan önce ben de asla boyle bi durumun icinde olcagımı dusunmezdım. Asla derdım. Ama her sey insanlar icin ve her sey basa gelebılıyor. Memnun oldugum sefasını sürdügüm bi durum asla degil tam tersi her günüm aglamak üzülmek gözyası. Keske yorumları daha dıkkatlı yapsak🙏🏻 Nihayetinde burda her seyı anlatamıyorum ve anlatmadıgım daha nice durumlar var. Bunu iliskiyi güzellemek icin söylemiyorum tabi ki. Bi girdabın icindeyim ve buraya yazmak istedim icimi bosaltmak istedim bi nevi

Bize burda hikaye anlatma o senin gecimini sagliyor, maas sana yetmiyor kit kanaat ...daha iyi gecinmeni sagliyor...hediye sart degil..

Senden cok var aslinda...Su son 2-3 senede o kadar artmis ki bu sugar dady olayi...Hatta ben gecen sene gozlerimle gordum, tatil beldelerinin birinde bi cafedeydim ve hemen yan masada 2 tane kart horoz 2 tane 20li yastaki kizla oturuyordu..Konusmalari net sekilde duyuluyordu ve daha az once tanismislar kart horozlar da bunlari arabasina alip cafeye getirmisler...orda daha yeni tanisiyorlardi adamlar paraliydi belli oluodu zaten...goruselim edelim su oteldeyiz vs muhabbeti gecti adamlar cok istekliydi...torunlari gibi gozukuyordu kizlar resmen..

Neyse bence karisinin da affetmesi en az ikinizinki kadar midesizlik...
Sugar dady'cilige sen devam edersin tatmissin bi kere, bu adam senden biranda ayrilir karisini kaybedecek noktaya gelirse bi daha..iste o zaman sen alismis kudurmustan beter misali yeni bir şugar baba bulursun...gecimimi sagliyorum dersin acik acik...

1 ornek daha vericem, plajdayim etraf sakindi, denizin icinde 3 kiz konusuyor biri sordu var mi biri, digeri evet 4 yildir beraberiz dedi..aaa evlenmionuz mu dediler, kiz dedi ki evli zaten ama bayaa zengin...ve bunlari yuksek sesle ve normal bisey olarak anlatiyordu...

Cok artmis yani, 45ten sonra erkekler de 20li yas diri vucut et pesindeler baska bisey degil karsilikli anlasma....ve bu heriflere disardan baksan asla tahmin etmezsin bu durumu gayet aile babasi, babacan boyle cocugunun ustune dusen falan ama iclerinde sapikliklar gizli...bunlarin gozleri her yeri goruyor bildigin radar

ve ben bu isleri gizli zannederken bu yaz plajda o kizdan anladim ki kizlar gayet rahat anlatiyorlar artik sagda solda...

Nasıl baslanır bilmiyorum
Ben 22 yasındayım karşı taraf 45
İs yerinde tanısmıstık iki sence önce daha yeni 20 olmustum, patronumdu
İlk olarak bi arkadas, bu sahıs ve ben oturduk dısarıda bira ictik, asla boyle bisi yoktu aklımda abi diye hitap ediyordu herkes çok babacan güzel konusan sefkatli bi adamdı
Oturdugımuz gunun aksamı mesaj attı nasılsın eve gidebildin mi gibi
Yok ya öyle degildir yanlıs anlıyorsun dedim kendi kendime. Ama bi sekilde karsıda koyamadım
Görüstük devam ettik uzun bi süre basta hic bi sevgi bagı yoktu aramızda görüşüp sohbet edip içiyorduk cinsellikte vardı
Bi kac ay gectikten sonra ikimizde birbirimize cok baglandık sevgili olduk hic kimseden duymadıgım iltifatları sözleri ondan duydum cok güzel hissettim yanında
Tabi ki bu iliskinin dogru olmadıgını hep biliyordum hep huzursuzdum mutluyken bile mutlu degildim
Bi kac ay sonra karısı ogrendi. Beni aradı konustuk adamın lafından hic cıkmadım böyle de dedi öyle dedim. Bu olaylar olunca ben ciddiyetin farkına vardım napıyorum ya ben dedim. Sadece o kadın icin degil benim icin de cok kotu bır durum takdır edersınız kı daha 20 yasındaydım ve ailemle yasıyordum hangi aile bunu kaldırabilir ki
Neyse iş aileme gelmeden cözüldü icimden de diyorum ki kadın iyi ki ögrendi ki ben de bırakabildim yoksa bırakamazdım. Sonra barısmıs onlar haberi geldi. Neyse
Bi iki ay sonra baska bi numaradan mesaj. Bu hattı numarayı senin icin aldım artık burdan konusalım senı cok ozledım gibi
Defalarca yazdı seni seviyorumlar özledimler. Şair gibi adam serefsiz
Ben salak. Yine karsı koyamadım
Sürekli ayrılıp barışıyoruz çünkü evli olması gerçeği aklımın hep bir köşesinde. Gitmiyor. Kendimden soğudum. Cok mu seviyorsun derseniz, hayır. Bunun cevabı hayır olmasına ragmen neden bırakamıyorum ne bağı bu cözemiyorum. Yakın zamanda psikolojik yardım almayı dusunuyorum.
Öyle kötü bi insanda degilim gercekten. su yasıma kadar herkes ne kadar vicdanlı oldugumu söylerdi. Bilmiyorum bi şeyler oldu ve böyle bi insana evrildim
Adamın durumu çok yerinde. Ama para konusuda degil. Ondan bi yardım ya da para almadım hic ufak tefek hediyeleri oluyor ama bunun hatrına iliski yasamiyorum tabi ki
Cok yardımsever biri, cevresi tarafından cok sevilen biri
Kardesime staj ayarladı. Ne derdim sıkıntım varsa koştu her zaman yanımda oldu desteğini hep hissettim
Dediğim gibi sürekli ayrılıyorum. Yapamıyorum artık dıyorum once tamam dıyor sonra kardesım aracılıgıyla ya da arkadasları aracılıgıyla benımle ıletısıme gecıyor. Sanırım tamamen bitirmem icin onunda bitirmek istemesi lazım diger türlü direkt yumuşuyorum
Malesef ki hep zayıf karakterli bi insandim kim nereye cekerse oraya gittim, fikirlermin arkasinda duramadim
Size sorum…bu iliski nasil biter? ne yapmam lazım ya? Bas engeli diyeceksiniz. Yaptığımda oldu ama kaldırdım hep tutamadım kendimi. Kendimi nasil tutabilirim? Bi psikolojik yardım sart gibi duruyor
Gün gelecek bu yaptıkların için o kadar pişman olacaksın ama asla zamanı geri alamayacaksın. Yazık genclıgıne..

Yorumlar icin tesekkurler. Ama bu kadar buyuk konusmanıza gercekten anlam veremedim. Bu iliskiye baslamadan önce ben de asla boyle bi durumun icinde olcagımı dusunmezdım. Asla derdım. Ama her sey insanlar icin ve her sey basa gelebılıyor. Memnun oldugum sefasını sürdügüm bi durum asla degil tam tersi her günüm aglamak üzülmek gözyası. Keske yorumları daha dıkkatlı yapsak🙏🏻 Nihayetinde burda her seyı anlatamıyorum ve anlatmadıgım daha nice durumlar var. Bunu iliskiyi güzellemek icin söylemiyorum tabi ki. Bi girdabın icindeyim ve buraya yazmak istedim icimi bosaltmak istedim bi nevi

Çocuğum adam seni kandırıyor iğrenç bir durum koşarak kaç engelle her yerden arkadaşlarınla dışarı çık gez okulunun dağcılık kulübüne gir burada sen bir kurdun yemi olmuşsun var böyle kart horozlar kaç kurtul peşini bırakmazsa en kötü ailenden yardım iste. Bak karısı yeniden kesfederse çok kötü olacak senin için. Kaç kurtul.

İlk olarak bi arkadas, bu sahıs ve ben oturduk dısarıda bira ictik, asla boyle bisi yoktu aklımda abi diye hitap ediyordu herkes çok babacan güzel konusan sefkatli bi adamdı
Yok ya öyle degildir yanlıs anlıyorsun dedim kendi kendime. Ama bi sekilde karsıda koyamadım
Görüstük devam ettik uzun bi süre basta hic bi sevgi bagı yoktu aramızda görüşüp sohbet edip içiyorduk cinsellikte vardı
Bi kac ay gectikten sonra ikimizde birbirimize cok baglandık sevgili olduk hic kimseden duymadıgım iltifatları sözleri ondan duydum cok güzel hissettim yanında
Tabi ki bu iliskinin dogru olmadıgını hep biliyordum hep huzursuzdum mutluyken bile mutlu degildim
Bi kac ay sonra karısı ogrendi. Beni aradı konustuk adamın lafından hic cıkmadım böyle de dedi öyle dedim. Bu olaylar olunca ben ciddiyetin farkına vardım napıyorum ya ben dedim. Sadece o kadın icin degil benim icin de cok kotu bır durum takdır edersınız kı daha 20 yasındaydım ve ailemle yasıyordum hangi aile bunu kaldırabilir ki
Neyse iş aileme gelmeden cözüldü icimden de diyorum ki kadın iyi ki ögrendi ki ben de bırakabildim yoksa bırakamazdım. Sonra barısmıs onlar haberi geldi. Neyse
Bi iki ay sonra baska bi numaradan mesaj. Bu hattı numarayı senin icin aldım artık burdan konusalım senı cok ozledım gibi
Sürekli ayrılıp barışıyoruz çünkü evli olması gerçeği aklımın hep bir köşesinde. Gitmiyor. Kendimden soğudum. Cok mu seviyorsun derseniz, hayır. Bunun cevabı hayır olmasına ragmen neden bırakamıyorum ne bağı bu cözemiyorum. Yakın zamanda psikolojik yardım almayı dusunuyorum.
Öyle kötü bi insanda degilim gercekten. su yasıma kadar herkes ne kadar vicdanlı oldugumu söylerdi. Bilmiyorum bi şeyler oldu ve böyle bi insana evrildim
Adamın durumu çok yerinde. Ama para konusuda degil. Ondan bi yardım ya da para almadım hic ufak tefek hediyeleri oluyor ama bunun hatrına iliski yasamiyorum tabi ki
Kardesime staj ayarladı. Ne derdim sıkıntım varsa koştu her zaman yanımda oldu desteğini hep hissettim
Dediğim gibi sürekli ayrılıyorum. Yapamıyorum artık dıyorum once tamam dıyor sonra kardesım aracılıgıyla ya da arkadasları aracılıgıyla benımle ıletısıme gecıyor. Sanırım tamamen bitirmem icin onunda bitirmek istemesi lazım diger türlü direkt yumuşuyorum
Malesef ki hep zayıf karakterli bi insandim kim nereye cekerse oraya gittim, fikirlermin arkasinda duramadim
Size sorum…bu iliski nasil biter? ne yapmam lazım ya? Bas engeli diyeceksiniz. Yaptığımda oldu ama kaldırdım hep tutamadım kendimi. Kendimi nasil tutabilirim? Bi psikolojik yardım sart gibi duruyor
Bide karısının öğrendiğine sevindim diyor ahlaksız, o kadının girdiği psikolojiyi hesap ettin mi peki bide vicdanlıymış hadi ordan soytarı

Bize burda hikaye anlatma o senin gecimini sagliyor, maas sana yetmiyor kit kanaat ...daha iyi gecinmeni sagliyor...hediye sart degil..

Senden cok var aslinda...Su son 2-3 senede o kadar artmis ki bu sugar dady olayi...Hatta ben gecen sene gozlerimle gordum, tatil beldelerinin birinde bi cafedeydim ve hemen yan masada 2 tane kart horoz 2 tane 20li yastaki kizla oturuyordu..Konusmalari net sekilde duyuluyordu ve daha az once tanismislar kart horozlar da bunlari arabasina alip cafeye getirmisler...orda daha yeni tanisiyorlardi adamlar paraliydi belli oluodu zaten...goruselim edelim su oteldeyiz vs muhabbeti gecti adamlar cok istekliydi...torunlari gibi gozukuyordu kizlar resmen..

Neyse bence karisinin da affetmesi en az ikinizinki kadar midesizlik...
Sugar dady'cilige sen devam edersin tatmissin bi kere, bu adam senden biranda ayrilir karisini kaybedecek noktaya gelirse bi daha..iste o zaman sen alismis kudurmustan beter misali yeni bir şugar baba bulursun...gecimimi sagliyorum dersin acik acik...

1 ornek daha vericem, plajdayim etraf sakindi, denizin icinde 3 kiz konusuyor biri sordu var mi biri, digeri evet 4 yildir beraberiz dedi..aaa evlenmionuz mu dediler, kiz dedi ki evli zaten ama bayaa zengin...ve bunlari yuksek sesle ve normal bisey olarak anlatiyordu...

Cok artmis yani, 45ten sonra erkekler de 20li yas diri vucut et pesindeler baska bisey degil karsilikli anlasma....ve ben bu isleri gizli zannederken bu yaz plajda o kizdan anladim ki kizlar gayet rahat anlatiyorlar artik sagda solda...

Ne yazık ki ekonomi bu tarz ilişkilerin artmasına neden oluyor. Ekonomi biraz duzeldigi de bir anda bitmeye başlıyor bu ilişkiler.

Allah belanı versin demeye geldim ama vermiş zaten

Bi kac ay sonra karısı ogrendi. Beni aradı konustuk adamın lafından hic cıkmadım böyle de dedi öyle dedim.
Burdan kocasının konuştuğu kadınları arayıp kabul etmedi, abim o benim diyor diyen kadınlara sesleniyorum. Buyrun efendim!!
Sadece maddi olarak değil statü sağlıyorsunuz o adamla birlikte olarak, güç delisi olmuşsunuz. Şıp diye kardeşine staj ayarlayabiliyoesun mesela

Benim gördüğüm yaşıtların ve daha küçük yaştaki kızlar kolay yoldan bir şeylere erişmek için her şeyi mübah görmeye başlamış. Eminim adamdan etkilenmenin kök nedeni patron olması ve biraz daha iyi giyinip gezebilmek. Maalesef yaptıklarınızın farkında olamayacak kadar idrak etme yeteneğinizi yitirmişsiniz. Ben Şeyma Subaşı dışında metres veya esc olup zengin olan göremedim bir iki kıyafet ve tatil için bir insan onurunu satmamalı.

Geleneklere göre ahlak kavramı vardır. Ama evli bi adamla olmak dünyanın her yerinde ahlaksızdır. Adam yazar yazmaz engellemen, işten çıkman ya da mesafe koyman gerekirdi. 29 yaşındayım, ben de bekarım. Yani birinin karısı olarak yazmıyorum bu yorumu. Karısına acırsın, kendıne acırsın,çocuğuna acırsın, kötü kadın olmayı yediremezsin. Kardeşine staj buldurmak, ve kardeşinin de bu ilişkiyi bilmesi, çıkarınıza göre hareket etmek demek. Kimse senin için karısını boşamaz. Bu yanlıştan acilen dön. Adam seni sevmiyor, kullanıyor. Yaşım küçük. Ve bunu çevrende birileri biliyorsa arkadaşların dahil, seni yarın bir gün kocalarıyla tanıştırmayacaklar. Çünkü onlar için bir tehlikesin. Herkes sana kötü gözle bakıyordur. Belki de arkandan dalga geçiyorlar. Kendine gel. 45 lik adamların eğlencesi olma lütfen.

Ablacim adam evli olmasa dahi Allah askina 500 yasindaki adami nasil icin aldi ne manasiz bir yas farkidir o oyle yahu? Kocamla yasit herif ve ben senin iki katin yasindayim. Gencecik kizsin, nasil begenebildin, burusuyorlar yahu artik.

Evli kismina yorum yaparsam agir konusmam lazim, tarzim degil. Kendinize gelin, evli barkli coluklu cocuklu adama kapilacak kadar kendinizi paspas etmeyin, o yastaki bir genç kiz elini sallasa ellisi sen git cevrendeki en kart horoza bak olacak is değil.

Kart zampara kullanacak birini bulmuş daha bırakır mı gencecik kızsın yazık değil mi elin namussuz adamına meze yapmışsın kendini , hiç mi saygın yok kendine hiç mi değer vermiyorsun kusura bakma ama senin gibilerine müstehak ,aklın olmazsa böyle onun bunun malzemesi zevk meselesi olursun başka bişey değil ucuz ucuz hayatlar ,,yazık

Cinselliği komple kes
Sürekli konuyu paraya getir
Sıra sende sen kullan onu
BABACAN birisi karşısındakini kızı gibi görür, metresi değil
Karısıyla yasayamadigi arzuları ve istekleri senle yasiyor

rezalet, bir de gelmiş buraya yazıyor. evli insanla beraber olmak zaten falso bir durum bir de yaşına bak. utanmaz... aferim kızım iyi yoldasın dememizi bekliyor herhalde kuş beyinli

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X