sevgilim kaza yapti suclusu ben oldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

inan bilmiyorum. arabanin sadece videosunu gordum, videoda da arkadan yanindaki arkadasiyla sesleri vardi bir de cekici vardi. takla atmis mi onu da tam bilmiyorum. arkadasinin dedigine gore viraji alamamis sevgilimin dedigine gore araba saga gitmis o el frenini cekmis direksiyonu sola kirmis bilmem ne. ama bana video attiginda sesi baya iyiydi gulusuyorlardi araba da havada cekiciye yukleniyordu. birine carpsa ustu kapanmazdi diye dusunuyorum direkt medyaya duserdi.

araba hurdaya cikti derken beni basindan atmak da istemis olabilir. konu hakkinda bana kendisi hicbir detay vermedi, ben arkadasindan ogrendiklerimi birlestiriyorum. olmazsa yarin babasini arar sorarim benim de kafam karisti.

İyide adamda evde değilmiş ki evde olduğu zamanda yüzüne bakmamış zaten. Kadın ne yapacak burada eve gelip yüzüne bakmayan adam arkadaşları ve babası ile dışarıda görüşürken peşine mi takılsın? Ya da kendi sorumsuzluğu yüzünden bile isteye kaza yapıp birde üstüne trip atan adamın gönlü olup eve gelecek diye evde mi beklesin.
İnsanların ilişkileri yanlış olabilir, bana sorarsanda o adamdan bir halt olmaz, ama kadın ilişkisini bitirmiyor diye adam haksızda olsa madem ayrılmıyorsun peşinde dolanmak zorundasın mı diyelim. Kaldı ki kadın gelmedi diye sabahlara kadar eğlenip içip; o halde araba kullanıp kaza yapmasını sineye çekmek zorunda da değil bana göre.

Son düzenleme:
bellıkı kafaları baya ıyıymıs
ne oldugunu hıc bırı hatırlamıyor
trafıge de bılgı verılmedıgı ıcın ehlıyete de bırsey olmaz

Tavrınız çok doğru. Fazla üstüne gitmeyin çünkü kendini çekiyor. Evlilik teklifini yine reddetmeniz gururunu kırmış kaza olayı ile nazlanmak istiyor.
Diğer yorumlarınızı da okudum bence fazla bile ilgi göstermişsiniz. Alkollüyken araba sürmemeliydi. Bence size evli değilsek bundan sonra böyle tavrı yapıyor durumdan istifade.
Ayrıca mesafeli ilişkilere, birbirini darlamayan çiftlere, kendi dünyası olan kadınlara bayılırım.

İlk mesajın çok farklıydı bu çok farklı. İlkinde pek de umursamamışsın gibi anlatmışsın ama burada çabaladığın belli olmuş. Fakat yine de böyle bir durumda arkadaşlarınla çıkıp gitmen hoş olmamış.

Sonuçta bir kaza geçirmiş, Allah korusun bir şey de olabilirdi. Yazdıklarınız bana çok rahat davranmışsınız endişelenmemişsiniz hissi uyandırdı. Belki o da buna bozulmuştur.
Valla kız elinden geleni yapmış,çok trip aşık usandırı,birde biz bu durumda başımıza çıkarttık da ne oldu sonra yapmasaydın etmeseydin .Aferin iyi yapmışsın o da ağzıyla içseymiş hadi içmiş taksi tutup geleymiş sonra da nazlanıyorlar olduuu .

Ben de birazdan balkondan aşağıya atlayıp eşime trip atacağım. Çünkü burdan bakınca alkollü araba kullanan bir insanın kaza yapması ile benim balkondan atlayıp yaralanmam (ya da ölmem) aynı şey. Bir kazayı davet ediyorsak... o da gelir.

Gelince neden şaşırıyoruz ki. Ya da özel bir alaka bekliyoruz ki...

Cağırmasaydın.

Konu sahibi arkadaş yine iyi sabirli. En azından öfke duymuyor. Ben çok öfkelenirim.

Alkollü araba kullanırsan kaza yaparsın tabi. Neden ekstrem bir durum varmış gibi ilgi bekliyorsun.

Ben alkollüyken kullanıp kaza yapsam aileme izimi kaybettiririm. Çünkü yakaladıkları yerde boğarlar beni.

Sevgili konu sahibi. Bence evliliği düşünme. Bu adamin yolu yol değil.

Hak ettiğinden daha iyi davranmışsın bence.
Ben olsam ağzına s.çardım eminim. Hem yaşadığım korkudan hem sorumsuzluğuna kızgınlığımdan hem de utanmadan trip attığı için.

Sevgilin çok sorumsuz biri. Evlenmemekle iyi yapıyorsun.
Çünkü sen zaten aklı başında birisin. Birkaç sene sonra şimdi tahammül ettiğin şeyler gözüne daha çok batacak. O zaman sevgilin hala bu kafada olursa yapamaz, ayrılırsın gibi geliyor bana.

Ayrıca bu adamın maddi bir sorunu yok belli ki, imkanları gayet iyi.
Madem içecek, taksi kullanmak çok mu zor?
Ankara'yı pek bilmiyorum, mesafeler nasıl, ulaşımı nasıl bilgim yok. Ama sana gelmek, ailesinde kalmak, arkadaşına gitmek gibi birçok seçeneği varsa taksiye atlayıp istediği yere gidebilir. Niye bunu yapmıyor da hem başkalarının hayatını hem kendi canını tehlikeye atıyor?

Dışarı çıkmasanız daha iyi olurmuş ama o da bunu bahane etmiş kavga çıkarmak için. Trip atacağına derdi neyse dökülseymiş o da. Ayrıca içip içip araba kullanmak nedir ya masum insanların da canını tehlikeye atıyor. Üstüne bi de ağlayıp ilgi istiyor. Önce bi büyüsün sonra evlilik konuşsun bence. Tüm gece mesaj atmaması da ayrı bir tartışma nedeni bence.

yaninda biri olacak da onu zorlayacak taksiyle gitmeye, anca oyle gider. yanindaki arkadasi da kendinden beter oldugu icin birbirlerini gazlamis durmuslardir eminim su kadar basalim bu kadar basalim diye. araba kullanmak sanki kendisi icin yaris oyunu. ailesinin bile uyara uyara duzeltemedigi insani ben de surekli uyariyorum ama bu kadar duzeliyor. sabrimin son sinirindayim cidden.

evde elıne su dökülse bıle adlı olay dıye ifade alır polisler. kaldı ki perte çıkan bır arabadan polisin haberi olmasın.yoldan geçen normal bir vatandaş bile kaza olayını haber verir

Benim yazdıklarım konu sahibinin ilk yazdıklarına göreydi. Sonra yazdıklarını okuduğumda gayette haklı. Evlenmemekte de haklısınız çünkü karşınızda daha büyüyememiş sorumsuz biri var.

evde elıne su dökülse bıle adlı olay dıye ifade alır polisler. kaldı ki perte çıkan bır arabadan polisin haberi olmasın.yoldan geçen normal bir vatandaş bile kaza olayını haber verir

benim gordugum videoda araba cekiciye yukleniyordu ama polis yoktu. bombos bir yoldaydi zaten. diger ihtimalleri bilmiyorum, ben kaza yaptigimda da polis gelmisti her zaman. konusuyor olsak sorardim ama soramiyorum da su an belki arkadasina sorabilirim.

içen s..çan arabada sızan olmadı sarhoş olup elalemin arabasıyla kaza yapan arabyı pert eden bi erkek(!)
iğrenç...
değil evlenmek değil bana dokunması sesine bile tahammül edemem...

içen s..çan arabada sızan olmadı sarhoş olup elalemin arabasıyla kaza yapan arabyı pert eden bi erkek(!)
iğrenç...
değil evlenmek değil bana dokunması sesine bile tahammül edemem...

iste napcaksiniz bazen benim gibi psikopatlar cikiyo bi de asik oluyolar bunlara olucak is degil valla

Sana haksızsın diyemem haklısın da ama işte sevgili olunca insan hassas oluyor benim eski sevgilimin motorsikleti vardı bir akşam beni eve bıraktı gece 12 gibi evine gidince mutlaka yazardı evdeyim diye ama saat gecenin 3 olup haber alamayınca deli gibi aradım en sonunda açtı kaza yapmış hastanedeydi babamlar gelcek gelme filan dese de taksi çağırıp gittim sonra evlerine gittik babası yine beni evime bıraktı çünkü işe gidicektim sabah kendimden pay biçiyorum gelme desem de insan yanında istiyor sevgilisini ama diyemiyor ne kadar kızgında olsam ben dışarı çıkmazdım burdaki tüm üyeler gibi ama tabi insan birini sevmeyince nazı kapriside çekilmiyor işte sen pek sevmiyorsun bu adamı sanki ya ne biliyim öyle hissettim

hanimefendi bu adamin babasi kaza yerine gittiyse ben buyuk ihtimalle sevgilimi goremezdim bile. kazanin yerini bilmiyorum, ben hastaneye git kesinlikle diyorum ben de oraya geleyim bulusalim diyorum konusuruz diyor bir daha aramiyor. ariyorum acmiyor, mesajima bakmiyor. nereye gideyim ki? oturdum evde o gelene kadar agladim durdum ulasmaya calistim.

ilk mesaja uzamasin diye detayli yazmadim ama ara sayfalarda cok konustum bunlari. lutfen yahu ben zaten uzgunum siz beni, sevgilimi tanimadan benim 3 yildir binbir zorlukla devam ettirdigim iliskime “sen sevmiyorsun” diyorsunuz. tebrik ederim sizi sevgilinizle iletisiminiz cok gucluymus, benim degil ne yapayim eldeki malzeme bu. sagolun yorumunuz icin.

Sevgiline gecmis olsun Amma sen onu sevmiyorsun bu buyuk bir gercek benim asik oldugum Adam buyuk veya kucuk bir kaza gecirecek ben onu o sok haliyle birakip daha o aksam arkadaslarimla bulusacam pehh yok artik aslinda suc senin. Deil onun 5 defa reddelip hala neyin inadi neyse baganee

aa oyle mi ay nasil ya sevmiyor muymusum

hanimefendi ben bunlari ara sayfalarda bir milyon defa yazdim. okuma huyunuz yoksa bagane demissiniz bakin ne guzel.

ben kimsenin totosunu kaldiramam, ustume duseni yaptim. istemiyorsa beni geri itiyorsa kendisi bilir. kendinizi karsinizdaki adamin annesi zannedip oy pasam oy kuzum diye pesinde kosunca degerli olmuyorsunuz, ben de sevgilimi sevmiyor olmuyorum. cocuk degiliz 3 yildir birlikteysek, bu adam da benimle olumune evlenmek istiyorsa bir zahmet siz bizim sevgimizi sorgulamayin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…