Sevgilim evliymis

Evli adamla birlikte olmak metreslik.
Ne olacağını kendiniz yazmışsınız.
Metreslik bir kadının düşebileceği belkide en dip en aşağılık noktadır.
Kendinizi görmek istediğiniz nokta burası ise buyrun durmayın.
Allah sorar elbet.

karına herseyı anlatacagım deyın bakın sevgı kalıyor mu
6 ay cıddı bır sure ben olsam esıne anlatırdım sanırım
kocan benı boyle kandırdı sana tum kadınlara bunu yapıyor haberın olsun dıye

Mış mış kim söylüyor bunu size, hem karısını hem sizi aynı anda idare eden yalan makinesi bir adamın lafiyla mı varıyorsunuz bu kanıya? Sizi samimi bulmadım zerre kadar, o kadar ki adamın laflariyla kadını küçümser haldesiniz, Facebook da mutlu olduğunu zannediyor vs.kendi işinize bakın bence. Mutsuzsaniz acınızı yaşayın, insanların hayatlarını yalanlar üzerinden yorumlamayın.
Ne tuhafsiniz gerçekten! Evet kadın kendini mutlu sanıyor? Kocası başka kadınin evinin önünde sabaha kadar bekleyip, tatillere gizli gizli gidiyorsa çok mu harika evlilikleri. Değil. Karısı da bu yaşanılanları hak etmiyor konu sahibi de.

Bu adam bir de geçmişte de aldattım diğer sevgilime öyle böyle yaptı mı dedi size? Pesss eee hep sevgili mi kalacaksınız? Karısına demeyecek mi mükemmel kadını buldum. O zaman ne olacakmış? Cidden bu şerefsize inanıyor musunuz?

Ne tuhafsiniz gerçekten! Evet kadın kendini mutlu sanıyor? Kocası başka kadınin evinin önünde sabaha kadar bekleyip, tatillere gizli gizli gidiyorsa çok mu harika evlilikleri. Değil. Karısı da bu yaşanılanları hak etmiyor konu sahibi de.
Kendisini 6 aydır kandıran sevgilisinin, eşim onu daha önce aldattığını kadımları rezil etti diye alttan alttan tehdit edişine inanan bunu da gülerek yazan konu sahibi tuhaf değil de bunu eleştirdiğim için ben mi tuhafım? Tüm aldatan erkekler aynı yalanı söyler eşimle mutlu değilim ama ne hikmetse aynı erkekler kapılarında yatacak kadar sevdikleri sevgilileri olmalarına rağmen o mutsuz oldukları eşleriyle boşanmazlar, yaşananları elbette haketmiyor konu sahibi de mutsuz olmayı o zaman bu aptal yalanlara inanmasin, daha çok üzülmesin.

Şunu düşünmeniz yeterli, sizde birgün evleniceksiniz, size de eşiniz böyle mutlu rolü yapabilir ve aldatabilir, o tablodaki kişi şuan sizsiniz

Kendisini 6 aydır kandıran sevgilisinin, eşim onu daha önce aldattığını kadımları rezil etti diye alttan alttan tehdit edişine inanan bunu da gülerek yazan konu sahibi tuhaf değil de bunu eleştirdiğim için ben mi tuhafım? Tüm aldatan erkekler aynı yalanı söyler eşimle mutlu değilim ama ne hikmetse aynı erkekler kapılarında yatacak kadar sevdikleri sevgilileri olmalarına rağmen o mutsuz oldukları eşleriyle boşanmazlar, yaşananları elbette haketmiyor konu sahibi de mutsuz olmayı o zaman bu aptal yalanlara inanmasin, daha çok üzülmesin.
Evet ama zaten inansa ayrılmazdi? Ayrıca evet adamın eşi, kızın ailesine kızı rezil edebilir, kocami o baştan çıkardı kafasında birisi olabilir?

Merhaba herkese 2 gün öncesine kadar 6 aylık bir ilişkim vardı. Seviyordum söylediği ve gördüğüm kadarıyla o da seviyordu. Beraber çok vakit geçirdik, eğlendik, mutluyduk baya. Klasik, yeni başlayan ilişkilerin cicim ayları işte.
2 gün önce bana karşı vicdan azabı çektiğini ve söylemek istediği bir şey olduğunu söyledi.
Evliymis 3 senedir.Beni çok seviyormus, eşiyle arası uzun süredir kötüymüş,ölene kadar benimle olmam istiyormuş falan filan.
Bitirdim tabiki. Numarasini engelledim başka numaralardan ulaştı.
Evin önünde bekliyor sabaha kadar.
Ben çok mutsuzum çok kalbim kırık. Eşi için de çok üzgünüm baktım facebookta kendine mutlu bir dünya kurmuş kocasını çok seviyor evlilikleri iyi gidiyor sanıyor.
Geri dönmeyi elbette düşünmüyorum. Evli adamla birlikte olmak metreslik. Ama zaman zaman korku kapliyor ya özleyip dönersem diye. Bana söylediği kadariyla karısı da evliliğin kötü gittiğinin farkindaymis o da artık üstüne düşmüyormus (facebook öyle demiyor )
Ben bir kadının mutsuz olmasına sebep olamam sizlerden ricam beni biraz toparlamaniz,tavsiye vermeniz, eğer yanlış bir şey yaparsam o kadının ne kadar uzulecegini bana anlatmaniz. İçim çok sıkılıyor çok.
Karısına anlatın bence.Bir kadın belki sizin sayenizde kurtulur.Sakın ardınıza bile bakmayın.

Yazik o kadincagiza evine,yuvasina bagli bir kocasi oldugunu ve onunla mutlu oldugunu dusunuyor.Karaktersiz bir kocasi oldugunu bilmeden de mutluluk anlari paylasiyor.Konu sahibi de birebir bunu yazdi nerdeyse.Bu yazilanin neresi yanlis ta tepki gosterilmis ? He konu sahibi kandirilmamis mi?Hem de nasil...Bize anlatilanlar kadar yorumlasak ta en basindan biliyordu evli oldugunu vs gibi niyet okuma isine girismesek ? Hayir yani,acisiyla yazmis oldugu korkuyorum geri donmekten lafini bile neler denmis ya.6 ay az buz bir sure degil sevmek,baglanmak icin.Derdi yokmus gibi teselli icin actigi konuda hunharca kendini savunmaya gecmis bir de ya.

Haklisimiz, kadin aldatildigini bilmedigi icin mutlu bir evliligi oldugunu saniyor. Ayni sizin evli oldugunu bilmeden mutlu bir iliskiniz oldugunu dusundugunuz gibi. Yani ayni sekilde siz de aldatilmissiniz, yalnizca o kadin degil. Bu hikayede tek kotu var, o da bu adam. Duygulariniza yenik dusup geri donerseniz iste o zaman siz de kotu olacaksiniz. Sizi bilmem ama ben kendimi asla bu duruma sokmazdim. Kisinin onuru her seyden once gelmeli.
+1000000

Yediği naneleri ve karısının tepkilerini anlatırken adamın verdiği mesaj şu: Bak seninle olan ilişkimden gıdım bahsedersen eşime, daha öncekilere yaptığı gibi seni de rezil eder, ona göre. Sevgili de itibarını düşünerek susmayı yeğler tabii.

Adam yolunu güzel bulmuş valla.
Bir de kadın kariyerli rezil olmayı kadınla burun buruna gelmeyi göze alacak bir tip değil
İyi yere dükkan açmış

Lisedeyken yazları marketlerde filan çalışırdim. Mahallemizdeki eve yakın bir markete kasiyer girmiştim. Market dediğim de küçük biyer. Sahibiyle birlikte duruyoruz.

Adamın karısı da arada geliyor, alışveriş filan yapıyor. Neyse adam karısına ölüp bitiyor, devamlı sullltttannimmm, prensesim, vayyy ağzından çıkana kurban olur, bir dediği iki olmaz vayyy nasıl seviyor filan. Ben şahit olduğum kadarına şok olmuşum.

Neyse ben oradan ayrılıyor aradan 2 sene belki geçti geçmedi. O karisina ölen adamin bizim mahalleden firincinin kızını kaçırdığıni duyduk. :KK70: meğer bayagi aldatiyormus.
Adam yakalanmadığı hergüne şükrederek kadını ihya ediyor heralde. Hep böyleler. Hep çiçekler böcekler canımlar cicimler içinde evlilikleri. Dizilere bile meze oldu, kadınlar çiçek gelince aldatılıyorum diyor. Gel gör bizim hatunlar hala mutsuz evlilik yalanına inanıyor. :olamaz:

Evliliginin kotu gitmesine sebep kendi sorumsuzlugu umursamazligidir kesin. Madem evliliginde mutlu degil bosansin

Ne hikmetse bu evli olup kendine sevgili bulan bütün erkekler evliliğinde çok mutsuz boşanmayı deli gibi istiyor ama nedense bir türlü olmuyor!
Hep yalan hep oyalama. Kendinizi o kadının yerine koyun. Bu size yapilsaydi?
İyi giden bir evliliginiz var yani siz öyle sanıyorsunuz. Eşinizi çok seviyorsunuz onun da sevdiğini zannediyorsunuz. Elin kadını eşinizin evli olduğunu bildiği halde onunla görüşmeye devam ediyor. Ne hissedersiniz? Ne kadar aptal yerine konulmuş hissedersiniz öyle değil mi? Eşinizin sevgilisine etmedik küfür bırakmaz, gurursuz dersiniz.
O gurursuz siz olmak istemiyorsanız asla ama asla evliliği olan biriyle aşkınızdan ölseniz dahi görüşmeyin.
Kendinize yapılmasını istemediğiniz bir şeyi başkasına yapmayın.

X