Sevgilim evliymis

Adam karısından boşanmak falan istemiyor hatta gerçekten onunla mutlu sadece hayatında heyecan aramış sizinle yaşamış o heyecanı.karım öğrenirse seni rezil eder,şöyle yapar böyle yapar demesi de sizin gözünüzü korkutup karısının yediği nanelerden haberi olmasın diye uydurduğu yalanlar.karısının öğrenmesinden korkuyor yani.madem iyi gitmeyen bir evlilik var boşansın ondan sonra ne halt yerse yesin.siz de mutlu bir evlilikleri yokmuş,beni çok seviyor kapımda yatıyor falan demeyin kaç yıllık hayat arkadaşını aldatan adam sizi umursar mı? Rahatsız oluyorsanız kapınızda yatmasindan herşeye rağmen eşine,ailene herkese anlatacağım deyin görün bakalım hala çok seviyor mu?

Mesajlarınızın hepsini değilse de çoğunu okudum. Gayetaklı başındabirine benziyorsunuz.sizin de söylediğiniz gibi elbette evliymiş hop bitirdim hayatıma döndüm gibi bir dünya yok. Elbetteayrılık acısı çekeceksiniz, üzüleceksiniz, zleyeceksiniz. Altı ay kısa bir süre değil, biten ilişkinizin yasını tutmak için zamana ihtiyacınız var. Özlediğinizde ya da sinirlendiğinizdebir şekilde konuşmak istediğinizde ona yazacaklarınızı bir kağıda ya da arkadaşlarınıza yazıp içinizi boşaltabilirsiniz. Evlilikleri sorunlu olsa da hem karısına mutlu mesut bir dünya çizip en azından sosyal medyada öyle gözükecek kadar hem de sizinle öpülüp koklaşan bir şeyler yaşayan, bu kadar iki yüzlü olabilen biri olduğunu hatırlayın böyle anlarda. Ve birlikte mutlu geçirdiğiniz zamanların sonrasında gidip eşiyle uyuduğunu, seviştiğini. Acı verir ama arama isteğiniz de geçer. Kadınla da muhatap olmayın bence, onların ilişki problemlerinden siz sorumlu değilsiniz, bağlılık yeminini de siz etmediniz. Adam tutuşmuş belli, sizin söylemenizden de korkuyor. Gerçek yüzünü görmek isterseniz Karınla konuşacağım, sen benimsin, aramızdan çekilsin, falan deyin. Ödü kopar bir daha yanınıza yaklaşmaz. Geçmiş olsun, bir an önce hayatınızdaki etkisi kaybolur umarım bu saçma durumun.

Kıza niye yükleniyorsunuz yahu öğrenince ayrılmış her yerden engellemiş işte.
2 gün olmuş öğreneli bırakın acısını yaşasın kafasında soru işaretleri oluşsun, elbet sindirecek olayları. Öyle olmasa zaten en baştan inanırdı adamın söylediklerine

Merhaba herkese 2 gün öncesine kadar 6 aylık bir ilişkim vardı. Seviyordum söylediği ve gördüğüm kadarıyla o da seviyordu. Beraber çok vakit geçirdik, eğlendik, mutluyduk baya. Klasik, yeni başlayan ilişkilerin cicim ayları işte.
2 gün önce bana karşı vicdan azabı çektiğini ve söylemek istediği bir şey olduğunu söyledi.
Evliymis 3 senedir.Beni çok seviyormus, eşiyle arası uzun süredir kötüymüş,ölene kadar benimle olmam istiyormuş falan filan.
Bitirdim tabiki. Numarasini engelledim başka numaralardan ulaştı.
Evin önünde bekliyor sabaha kadar.
Ben çok mutsuzum çok kalbim kırık. Eşi için de çok üzgünüm baktım facebookta kendine mutlu bir dünya kurmuş kocasını çok seviyor evlilikleri iyi gidiyor sanıyor.
Geri dönmeyi elbette düşünmüyorum. Evli adamla birlikte olmak metreslik. Ama zaman zaman korku kapliyor ya özleyip dönersem diye. Bana söylediği kadariyla karısı da evliliğin kötü gittiğinin farkindaymis o da artık üstüne düşmüyormus (facebook öyle demiyor )
Ben bir kadının mutsuz olmasına sebep olamam sizlerden ricam beni biraz toparlamaniz,tavsiye vermeniz, eğer yanlış bir şey yaparsam o kadının ne kadar uzulecegini bana anlatmaniz. İçim çok sıkılıyor çok.
3 yillik esine bunu yapan aynisini ilk fırsatta sana da yapar bunu unutma

Yapmayın yahu adam eşine ulaşmasın diye yalan söylemiş çok büyük ihtimalle ama hakime hanım kendine 6 aydır yalan söyleyen adamın eşiyle ilgili her söylediğine inanmış ne hikmetse!

Neyi yapmayayım? Dedim zaten kadın bunları yapmış da olabilir yapmamış da. Belki adam konu sahibinin elini kolunu bağlamak için böyle bir çirkef eş profili çiziyor diye..

Diğer taraftan aşk böyle bir şeydir zaten. Aşk ve tutku adı verilen feromonlardır zaten gözü kör kulağı sağır eden. Sadece o an vardır.

İnanmış sorgulamamış olabilir çok normal. Zira şerefsiz herif gayet bekar gibi gezebiliyormuş.
Zaten o pembe gözlük kalkınca farkına varıyor insan bir çok şeyin..

Aldatan bir kocasi varken mutlu gorunuyorsa kadin sosyal medyada ya etrafa kocam beni seviyo mutluyuz numarasi yapiyordur yada hersey yolunda saniyordur.Ama konu sahibinin dedigi gibi mutlu saniyor kendini çünkü hayati bir yalanuzerine kurulu.Konu sahibi boyle erkekler şerefsizdir siz bir hakim olacaksiniz topluma orneek olmalisiniz.Evli bir adamla birliktekiginiz duyulsa bu sebepten bile riske girer hakim olmaniz.Kot tayt giyiyor diye o sorusturmayi gecemeyen insan duydum ben.Aklinizi basiniza alin nefret edin igrenin o pislikden.

Evliliği kötü giden ayrılır bu kadar basit. Adam gibi edebiyle ayrılsın sonra zamparalık yapsın. Siz en doğru olanı yapmışsınız. Zaten gelecekte de karısından boşanıp sizinle evlense 3 vakte kadar evliliğinin kötü gittiğine karar verip yeni arayışlara giren bir tip olduğu için size de aynı şeyi yapar. Zaten yapan yine yapar bu hiç şaşmaz.

Kendini o kadinin yerine koy. Kim ne yaparsa onu yasar. Bilmiyormussun ama artik biliyorsun. Bildigin halde o adamla konusursan, beraber olursan ,yarin bi gun evlendiginde(tabiki de baskasiyla cunku o adam esini birakmaz seni hafife almis.)sen de ayni seyi yasarsin. Kararli ol birak sokakta mi yatiyor, parkta mi yatiyor,karisinin yanimda mi yatiyor. Sen bosver onu guclu dur.

Facebook öyle söylemiyordur.gercekten karısını mutlu ediyordur, ona namusu gözüyle bakıyordur, kıymetlim diyordur. Ve buna ragmen de yasak her zaman tatlıdır diyerek, değişiklik olsun, monotonluktan çıkalım diyerek sadakatsizliğine devam ediyordur.

Bu gibi durumlarda erkekler yalan söyler genelde. Gurur yaparsanız daha karlı çıkarsınız.

Vaktiniz olursa aldatıldığını anlayan kadınların buraya açtıkları konuları okuyun lütfen. Hepsi aynı, mükemmel kocaları var, her şey yolunda, ilgili sevgili adamlar. Bir anda farkediyor çoğu kadın aldatıldığını. Dedim ya kadın aldatıldığını anlayana kadar o evlilik iyi gidiyordur her şey yolundadır.
Karşınızdaki adamın anlattığına göre daha önce aldatmış yakalanmış buna rağmen evlenilmiş falan filan. Daha önce aldatılmış bir kadın eğer açık evlilik yaşamıyorlarsa bu kadar rahat olur mu sizce? Sizinle birlikteyken ne yalanlar söyledi kim bilir, iş seyahatleri, seminerler, eğitimler...
Kesin demiyorum ama muhtemelen kadın gerçekten mutlu, iyi bir kocası, yolunda giden bir evliliği var. Adamın söylediklerinin gerçek olma olasılığı %5 falan. Şahit olduğum tüm aldatma vakalarında ve burada okuduğum konularda hep böyle.
Sizi de anlıyorum, kötü bir duruma düşürülmüşsünüz. Kendinizi bir şekilde aklamaya çalışıyorsunuz evlilik kötü, eşini sevmiyor aslında diye. Bunu yapmanıza gerek yok. Adam beş para etmez bir adam sadece, sizin aklanacak bir davranışınız yok.

İyi de aynı şeyi söylüyorsunuz. Konu sahibi de ay zaten mutsuzlarmış tamam o zaman demiyor ki. Sizin verdiğiniz örnekte de kadın iyi bir evliliği olduğunu "zannetmiyor" mu? Gerçekten iyi olsa, eşi dürüst olur, aldatmaz, başka arayışlara girmez. Herkes konu sahibi sanki kadını mutlu olduğunu sanıyor diyerek aşağılamış gibi davranmış ama bir tarafın diğerini aldattığı ilişkide zaten olan bu değil mi? O yüzden bu kadar kötü zaten aldatılmak, yalan bir dünyanın içinde yaşamak.

Adamın evli olduğunu öğrendikten sonra bitirmişsiniz ve doğru olan da bu. Ama yaptığınızın arkasında durmakta zorluk çekiyorsunuz, duygularınız diri hala.
Diğer açıdan da düşünün, evlilikleri garçekten kötü gidiyor, boşandılar. Adam sizinle evlendi, evliliğinizin çok iyi gittiğini düşünüyorsunuz, adam başka kapılarda sabahlıyor??
Adamın karakteri bu, aldatmaya meyilli, sadık değil. Düşman bile olunmaz bu adamla değil ki sevgili.. Kadının da uyanmasını dilerim

Neyi yapmayayım? Dedim zaten kadın bunları yapmış da olabilir yapmamış da. Belki adam konu sahibinin elini kolunu bağlamak için böyle bir çirkef eş profili çiziyor diye..

Diğer taraftan aşk böyle bir şeydir zaten. Aşk ve tutku adı verilen feromonlardır zaten gözü kör kulağı sağır eden. Sadece o an vardır.

İnanmış sorgulamamış olabilir çok normal. Zira şerefsiz herif gayet bekar gibi gezebiliyormuş.
Zaten o pembe gözlük kalkınca farkına varıyor insan bir çok şeyin..
Bana böyle masum sevgilisinin evli olduğunu bilmeyen biri gibi gelmedi konu sahibi, bu kadar iyi niyetlerle yapılan yorumları hakettiğini de düşünmüyorum o yüzden yazdım aslında.

İyi de aynı şeyi söylüyorsunuz. Konu sahibi de ay zaten mutsuzlarmış tamam o zaman demiyor ki. Sizin verdiğiniz örnekte de kadın iyi bir evliliği olduğunu "zannetmiyor" mu? Gerçekten iyi olsa, eşi dürüst olur, aldatmaz, başka arayışlara girmez. Herkes konu sahibi sanki kadını mutlu olduğunu sanıyor diyerek aşağılamış gibi davranmış ama bir tarafın diğerini aldattığı ilişkide zaten olan bu değil mi? O yüzden bu kadar kötü zaten aldatılmak, yalan bir dünyanın içinde yaşamak.

Hayır konu sahibi kadının mutlu numarası yaptığını, dışarıya oynadığını, kötü evliliğini iyi göstermeye çalıştığını söylüyor. Kadının aldatıldığından haberdar olduğunu, buna rağmen evliliğini sürdürdüğünü ima ediyor. Biz de buna karşı çıkıyoruz. Haberi yoktur, kadın mutludur, sevgilin mükemmel kocalık yapıyordur diyoruz.

Üniversite döneminde de birkaç kere aldatmış. Karısı yani o dönemki sevgilisi yakalamış diğer kızlara sıkıntı yaşatmış kizlarin çevrelerine sosyal medyadan mesaj filan atmış.
Ben stajyer hakimim. Asaletim tasdiklenmedi henüz böyle bir riski alamam.
Kadın kuyruk sallamazsa erkek gelmez kafasında bir kadınsa eğer( bilmiyorum nasıl biri) büyük sıkıntı olur bana
Sen daha kendi özel hayatında adalet dağıtamadan nasıl hakim olacaksın o zaman? Yani belki söylediğim pek rasyonel değil ve riskli ama adam yine yalan söylüyor olabilir karısı öğrenmesşn diye yine de kadına söylemek gerek.

Emin olun aldatıldığından şüphe duymayacak kadar mutlu bir evlilik yaşatıyordur karısına adam. Adamı özleme ihtimaliniz varsa durumu kadına anlatın. Bu bi eli yağda bi eli balda hayatı bozduğunuz için adam zaten nefret eder sizden.

Lisedeyken yazları marketlerde filan çalışırdim. Mahallemizdeki eve yakın bir markete kasiyer girmiştim. Market dediğim de küçük biyer. Sahibiyle birlikte duruyoruz.

Adamın karısı da arada geliyor, alışveriş filan yapıyor. Neyse adam karısına ölüp bitiyor, devamlı sullltttannimmm, prensesim, vayyy ağzından çıkana kurban olur, bir dediği iki olmaz vayyy nasıl seviyor filan. Ben şahit olduğum kadarına şok olmuşum.

Neyse ben oradan ayrılıyor aradan 2 sene belki geçti geçmedi. O karisina ölen adamin bizim mahalleden firincinin kızını kaçırdığıni duyduk. :KK70: meğer bayagi aldatiyormus.

Merhaba herkese 2 gün öncesine kadar 6 aylık bir ilişkim vardı. Seviyordum söylediği ve gördüğüm kadarıyla o da seviyordu. Beraber çok vakit geçirdik, eğlendik, mutluyduk baya. Klasik, yeni başlayan ilişkilerin cicim ayları işte.
2 gün önce bana karşı vicdan azabı çektiğini ve söylemek istediği bir şey olduğunu söyledi.
Evliymis 3 senedir.Beni çok seviyormus, eşiyle arası uzun süredir kötüymüş,ölene kadar benimle olmam istiyormuş falan filan.
Bitirdim tabiki. Numarasini engelledim başka numaralardan ulaştı.
Evin önünde bekliyor sabaha kadar.
Ben çok mutsuzum çok kalbim kırık. Eşi için de çok üzgünüm baktım facebookta kendine mutlu bir dünya kurmuş kocasını çok seviyor evlilikleri iyi gidiyor sanıyor.
Geri dönmeyi elbette düşünmüyorum. Evli adamla birlikte olmak metreslik. Ama zaman zaman korku kapliyor ya özleyip dönersem diye. Bana söylediği kadariyla karısı da evliliğin kötü gittiğinin farkindaymis o da artık üstüne düşmüyormus (facebook öyle demiyor )
Ben bir kadının mutsuz olmasına sebep olamam sizlerden ricam beni biraz toparlamaniz,tavsiye vermeniz, eğer yanlış bir şey yaparsam o kadının ne kadar uzulecegini bana anlatmaniz. İçim çok sıkılıyor çok.
Evli biri olarak soyluyorum sakın yanasma lütfen sil nosunu polise ver hatta ve hatta karısına soyle yedigi haltı hic bir kadın bunu hakedmez sendr oyle ama bence esinede soyle

Eminim bilmiyosundur evli olduğunu
Ben buna inanmıyorum..
Herkes herşeyin gayette farkında..

Yapmayın yahu adam eşine ulaşmasın diye yalan söylemiş çok büyük ihtimalle ama hakime hanım kendine 6 aydır yalan söyleyen adamın eşiyle ilgili her söylediğine inanmış ne hikmetse!
Unlemli imanızı anlıyorum.ancak olayı olduğu gibi anlattım. Bir tarafa inansaydim ilişkim hala devam ediyor olurdu değil mi ?
Mesajlarınızın hepsini değilse de çoğunu okudum. Gayetaklı başındabirine benziyorsunuz.sizin de söylediğiniz gibi elbette evliymiş hop bitirdim hayatıma döndüm gibi bir dünya yok. Elbetteayrılık acısı çekeceksiniz, üzüleceksiniz, zleyeceksiniz. Altı ay kısa bir süre değil, biten ilişkinizin yasını tutmak için zamana ihtiyacınız var. Özlediğinizde ya da sinirlendiğinizdebir şekilde konuşmak istediğinizde ona yazacaklarınızı bir kağıda ya da arkadaşlarınıza yazıp içinizi boşaltabilirsiniz. Evlilikleri sorunlu olsa da hem karısına mutlu mesut bir dünya çizip en azından sosyal medyada öyle gözükecek kadar hem de sizinle öpülüp koklaşan bir şeyler yaşayan, bu kadar iki yüzlü olabilen biri olduğunu hatırlayın böyle anlarda. Ve birlikte mutlu geçirdiğiniz zamanların sonrasında gidip eşiyle uyuduğunu, seviştiğini. Acı verir ama arama isteğiniz de geçer. Kadınla da muhatap olmayın bence, onların ilişki problemlerinden siz sorumlu değilsiniz, bağlılık yeminini de siz etmediniz. Adam tutuşmuş belli, sizin söylemenizden de korkuyor. Gerçek yüzünü görmek isterseniz Karınla konuşacağım, sen benimsin, aramızdan çekilsin, falan deyin. Ödü kopar bir daha yanınıza yaklaşmaz. Geçmiş olsun, bir an önce hayatınızdaki etkisi kaybolur umarım bu saçma durumun.
Çok teşekkür ederim güzel mesajınız için
Kıza niye yükleniyorsunuz yahu öğrenince ayrılmış her yerden engellemiş işte.
2 gün olmuş öğreneli bırakın acısını yaşasın kafasında soru işaretleri oluşsun, elbet sindirecek olayları. Öyle olmasa zaten en baştan inanırdı adamın söylediklerine
Kendilerini kadının yerine koyuyorlar ve potansiyeli metres olarak beni görüyorlar onun öfkesi sanırım :)
Hayır konu sahibi kadının mutlu numarası yaptığını, dışarıya oynadığını, kötü evliliğini iyi göstermeye çalıştığını söylüyor. Kadının aldatıldığından haberdar olduğunu, buna rağmen evliliğini sürdürdüğünü ima ediyor. Biz de buna karşı çıkıyoruz. Haberi yoktur, kadın mutludur, sevgilin mükemmel kocalık yapıyordur diyoruz.
İdda ettiğiniz hiçbir şeyi söylemedim.
Tekrar mi okusaniz?
Eminim bilmiyosundur evli olduğunu
Ben buna inanmıyorum..
Herkes herşeyin gayette farkında..
İnanmak zorunda değilsiniz. Burada kimseye karşı bir sorumlulugum yok. Devam etmek istesem ederdim öyle değil mi ?

X