Sevgilim evliymis

Merhaba herkese 2 gün öncesine kadar 6 aylık bir ilişkim vardı. Seviyordum söylediği ve gördüğüm kadarıyla o da seviyordu. Beraber çok vakit geçirdik, eğlendik, mutluyduk baya. Klasik, yeni başlayan ilişkilerin cicim ayları işte.
2 gün önce bana karşı vicdan azabı çektiğini ve söylemek istediği bir şey olduğunu söyledi.
Evliymis 3 senedir.Beni çok seviyormus, eşiyle arası uzun süredir kötüymüş,ölene kadar benimle olmam istiyormuş falan filan.
Bitirdim tabiki. Numarasini engelledim başka numaralardan ulaştı.
Evin önünde bekliyor sabaha kadar.
Ben çok mutsuzum çok kalbim kırık. Eşi için de çok üzgünüm baktım facebookta kendine mutlu bir dünya kurmuş kocasını çok seviyor evlilikleri iyi gidiyor sanıyor.
Geri dönmeyi elbette düşünmüyorum. Evli adamla birlikte olmak metreslik. Ama zaman zaman korku kapliyor ya özleyip dönersem diye. Bana söylediği kadariyla karısı da evliliğin kötü gittiğinin farkindaymis o da artık üstüne düşmüyormus (facebook öyle demiyor )
Ben bir kadının mutsuz olmasına sebep olamam sizlerden ricam beni biraz toparlamaniz,tavsiye vermeniz, eğer yanlış bir şey yaparsam o kadının ne kadar uzulecegini bana anlatmaniz. İçim çok sıkılıyor çok.
Kardeşim kendini o kadının yerine koy, ne demek geri dönmek aklından dahi geçirme böyle birşeyi. Kendi eşine ihanet yapan biri sana yapmaz mı sanıyorsun. Kesinlikle taviz verme ayrıca eşine de haber vermelisin. O da bilsin. Böyle bir adamdan nefret etmen gerekirken hala içinde biraz umut var gibi geldi bana. O umudu yoket.

ay dayanamayıp yazmaya devam ediyorum ama, sevgili hakime hanımcııım,
bu adam sizi 6 ay salak yerine koymuş,
yalan söylemiş,
sizin itibarınız zaten tehlikeye atmış,
itiraf etmiş ama klasik yalanları sıralamaya devam etmiş,
üstüne de gözünüzü korkutmuş, karım fenadır diyerek... ki bence tehdittir bu.
pardon da nesini özleyip döneceksiniz?

Karısı aldatildigini öğrendiği zaman çok sinirlenip karşı tarafa saldıran bir kadinmis. Sevgiliyken aldattığında kızların ailelerine, akrabalarina vs. Mesajlar atmış.
Ben böyle bir riski alamam :)

Yapıyor da olabilir yapmıyor da.. Belki ex dürzü sizi engellemek için böyle demiştir..

Fake hesaptan yazabilir sonra hesabı kapatırsınız. Sizin kim olduğunuzu öğrenemez.
Gerçek hesaplarınızı komple gizleyin bundan önce tabi..

Merhaba herkese 2 gün öncesine kadar 6 aylık bir ilişkim vardı. Seviyordum söylediği ve gördüğüm kadarıyla o da seviyordu. Beraber çok vakit geçirdik, eğlendik, mutluyduk baya. Klasik, yeni başlayan ilişkilerin cicim ayları işte.
2 gün önce bana karşı vicdan azabı çektiğini ve söylemek istediği bir şey olduğunu söyledi.
Evliymis 3 senedir.Beni çok seviyormus, eşiyle arası uzun süredir kötüymüş,ölene kadar benimle olmam istiyormuş falan filan.
Bitirdim tabiki. Numarasini engelledim başka numaralardan ulaştı.
Evin önünde bekliyor sabaha kadar.
Ben çok mutsuzum çok kalbim kırık. Eşi için de çok üzgünüm baktım facebookta kendine mutlu bir dünya kurmuş kocasını çok seviyor evlilikleri iyi gidiyor sanıyor.
Geri dönmeyi elbette düşünmüyorum. Evli adamla birlikte olmak metreslik. Ama zaman zaman korku kapliyor ya özleyip dönersem diye. Bana söylediği kadariyla karısı da evliliğin kötü gittiğinin farkindaymis o da artık üstüne düşmüyormus (facebook öyle demiyor )
Ben bir kadının mutsuz olmasına sebep olamam sizlerden ricam beni biraz toparlamaniz,tavsiye vermeniz, eğer yanlış bir şey yaparsam o kadının ne kadar uzulecegini bana anlatmaniz. İçim çok sıkılıyor çok.
Ben de benzer durumu yaşadım canım
3 ay birlikte olduğum biri vardı
Biz de çok mutlu idik
Sinemaya gittik pikniğe gittik
Deli gibi gülüyor eğleniyorduk
Facesi de vardı kalabalık ve aktif bir sayfa idi
Dışarda da gönul rahatlığı ile elele dolaşırdık hiç aklıma gelmedi
Öğrendiğim gün çok ağladım
Ona sadece eşinin adı yazan bir mesaj attım ve bitirdim
Seni sevdiğine falan inanma lütfen
Bugün Esin’e yapan aynı şeyi sana da yapmıştır
Geri dönersen seni seneler boyu oyalar bir de çocuk yapar üzerine
Sen kıyıda kösede hep bekleyen olursun
İyi yapmışsın engellemekle
Bırak kendi pisliğinde boğulsun

Sizi ne kadar sevmis olabilir ki yaninizdan gidip karisinin yanina onun yatagina gitti. Ve sizi hangi sifata yakistirdi bi dusunun.
Aralari ne kadar kotu olursa olsun inanma sizi o sekilde yumusatmaya calisiyor. Aldatan hangi erkek esimle aram iyi cok seviyorum seni yedekte tutuyorum der ki?
Tabii bi de isin empati boyutu var sadece 1 dk o kadinin yerine kendinizi koyun neler hissetiginizi bi dusunun. Onceden bilmiyordunuz ama artik her seyi biliyorsunuz bu saatten sonra kesinlikle donusu olmamali. Yoksa uzgunum ama metres olcaksiniz.

Özleyip dönersem mi?

İyi başlamıştın halbuki konuya..

Sadakatsiz pisliğin teki.
Eşine hayrı olmamış.
Cidden hangi mantıkla size hayrı olacağını düşünüyorsunuz ki?

Amcam yengemi bir liseli kız ile aldattı.
Üzerine evlendi imam nikahı ile üzerine çocuk falan.
Yengem inadına resmi nikahı vermedi.

Sonunda amcam kanser oldu.
Ne göz kaldı ne dil..

Yeni hanımının eve adam aldığını mı duymadık neler neler..
Son zamanlarda aşkıyla aklının çıktığı kadını tersleyip istememelerinden anlaşılıyordu da..
Kim bilir o hasta haliyle neler hissetti.
Amcam öyle perişan ola ola, can çekişe çekişe öldü.

Yuva yıkan yosmadan hayır göreceğine inanan heriflere de, karısını aldatan
heriften hayır göreceğine inanan yüz karası kadınlara da hayret ediyorum ben.

Not: Genç kızlara sesleniyorum, 6 aylık sevgilinize ev adresi vermeyin.

Eşlerini aldatan adamların c.k lerini düşüren bir virüs falan yayılsa keşke 🤬 boşluğunuza denk gelmiş inanmışsınız. Yapacağınız şey ne kadar iğrenç bir adam olduğunu hatırlamak. Yalnız anlamadığım eşini sevgiliyken aldattığını ve eşinin tepkisini size niye aldattığı? Ayrıca nasıl vicdana gelmiş de evli olduğunu itiraf ediyor? Biri buji tehdit etti herhalde. Siz de eşine ulaşmayın diye bunları anlattı belli ki...
Çünkü eşinin öğrenmesini , yuvasının yıkılmasını istemiyor..
Ortaya da böyle bir saçmalık atıyor.

Yapıyor da olabilir yapmıyor da.. Belki ex dürzü sizi engellemek için böyle demiştir..

Fake hesaptan yazabilir sonra hesabı kapatırsınız. Sizin kim olduğunuzu öğrenemez.
Gerçek hesaplarınızı komple gizleyin bundan önce tabi..
Yapmayın yahu adam eşine ulaşmasın diye yalan söylemiş çok büyük ihtimalle ama hakime hanım kendine 6 aydır yalan söyleyen adamın eşiyle ilgili her söylediğine inanmış ne hikmetse!

Ya kurtulmuşsunuz,karısının aldatıldığını öğrenince çirkefleştiğini anlatan adamdan hayır gelmez.

ben anlamadım sizi ya... adam evliyim dedikten sonra karısının yedi ceddine kadar araştırdınız, karısının huyunu suyunu bile öğrendiniz, geçmiş olayları teyit ettirdiniz falan da... bu adamla birlikte olmadan önce hiç mi kimdir nedir diye sormadınız?
koskoca 6 ay, bir tane bile mi arkadaşı ile tanışmadınız?
her şeyi geçtim de adam sizi basbayağı salak yerine koymuş, ayakta uyutmuş. hadi aşkımdan öldüm, karısını çocuğunu düşünmedim desem bu yüzden yanıma yaklaştırmazdım.
öyle kapımın önünde sabahlarken cagırırdım polisi.
++++++++

özlemezsin merak etme.
cok özlersen eger adamin seni düsürdügü durum aklina gelsin- sonra geri kacar özlemin.

allah bilir dostlarina neler neler anlatiyordu---
bak bak tas gibi kari düsürdüm misali---

he bide bu adamin isi gücü yokmu? sabah aksam sizinle beraber ve 6 ay icinde hicmi bu adam nerde yasar, anasi kim danasi kim sormadiniz?
eger biliyorsaniz annesine ulasin ve tehdit edin. yakami birakmazsa karisina anlatirim diye

Yediği naneleri ve karısının tepkilerini anlatırken adamın verdiği mesaj şu: Bak seninle olan ilişkimden gıdım bahsedersen eşime, daha öncekilere yaptığı gibi seni de rezil eder, ona göre. Sevgili de itibarını düşünerek susmayı yeğler tabii.

Adam yolunu güzel bulmuş valla.

Mutsuz olan bir kadın hayatta mutluluk pozu vermez erkek şeytan olunca böyle ucuz yalanlara basvurur o bayanda belki sizle yaşıttır yazık günah degilmi

X