Sevgilim evliymis

Size çok teşekkür ederim oncelikle.
Sordugunuz soruya gelince yalvarmaya devam ediyor. Evimde değildim 2 gündür arkadaşlarımın söylediğine göre ev önünde beklemeye devam ediyormuş.
Boşan dersen şu an bosanirim ondan sonra karşına çıkarım filan yazıp duruyor.
Tamam konusmayalimmis o bosanana kadar ama bilsinmis boşandığı anda benimle olacağını falaaann filaann

Su saatten sonra iletisime gecmemelisin.Sil,engelle,numarayi blokla naparsan yap ama seninle iletisime gecmesine asla izin verme.Burda magdur olan iki kisiden birisin senken suca ortak durumuna dusebilirsin.Aman diyim.

Size çok teşekkür ederim oncelikle.
Sordugunuz soruya gelince yalvarmaya devam ediyor. Evimde değildim 2 gündür arkadaşlarımın söylediğine göre ev önünde beklemeye devam ediyormuş.
Boşan dersen şu an bosanirim ondan sonra karşına çıkarım filan yazıp duruyor.
Tamam konusmayalimmis o bosanana kadar ama bilsinmis boşandığı anda benimle olacağını falaaann filaann
Senle evlenirsede sana aynisi yapar zaten. Madem bosanacakmis niye evli oldugunu gizlemis? Biraksana tek derdi suan seni tekrar yataga atip ikna etmek cibilliyetsiz karaktersiz

Gerçekten mutlu olma ihtimalleri aklınıza ya hiç gelmiyor yada böyle düşünmek işinize geliyor. Bence 2. Seçenek :)
Sözde "Adam" ego tatmini yapıyor hem sizi hem eşini idare ediyor.
Ama esine verdiği değerin 10 da 1 ni size vermez bunu siz ve sizin durumunuzda olan kadinlarin hepsi bilsin :KK66:

Bide kadın istemediği sürece bu durumlarda çocuklarının annesi iyi günde kötü gününde yanında olan bi kadını, eğleneceği kadına tercih etmez.

Evet, eşine o kadar değer vermiş ki, onu aldatmış. Nasıl oksimoron bir yorumdur bu? Sizin değerinizi bir erkek mi belirleyecek? Hem de kçı başı oynayan bir erkek, kadınlara pay pay değer verecek de erkeğin keyfine bağlı bu değerler üzerinden iki kadını kıyaslayabileceksiniz?

Sadece konu sahibini yerdiğinizi düşünebilirsiniz ama yorumunuz, kendiniz de dahil tüm kadınlara hakaret niteliği taşıyor; ettiğiniz laftan haberiniz yok.

Evi süpürdüm, bir kahve içeyim keyifleneyim dedim. Bir yoruma denk geldim ki tüm ayarlarım ile oynandı.

Hiçbir adam hastalıkta sağlıkta, iyi günde kötü günde aldattığı eşine, çocuklarının anasına verdiği değerin 10/1'ini diğer kadına vermezmiş. Çünkü diğer kadın eğlencelikmiş, eşinden vazgeçmezmiş. Çünkü, onlar esasen aldatma olduğu halde mutlularmış, mutluluk o alçağın eşine yansıttığı bir yanılsama değilmiş. Öyle mutlular ki zihniyetsiz herif aldatıyor. Mutsuzluk bir aldatma sebebi değildir ama aldatılmanın olduğu evlilik mutlu bir evlilik olamaz.

O adam hiçbir kadına değer vermez, veremez. O adam evdeki eşine değil, düzenine değer veriyordur. Yıkanan donlarına, yapılan yemeğinedir verdiği değer. Neden biliyor musunuz? Çünkü değer veren adam aldatmaz!

Adamın tapusunun ben de olması, bana değer verdiği anlamına gelmez. Aldattığı zaman tapuyu bana verirken, verdiği tüm sözleri ezip geçmiş bir adamın verdiğe değere s*çarım. Oynamayın benim ayarlarımla.

Evet, eşine o kadar değer vermiş ki, onu aldatmış. Nasıl oksimoron bir yorumdur bu? Sizin değerinizi bir erkek mi belirleyecek? Hem de kçı başı oynayan bir erkek, kadınlara pay pay değer verecek de erkeğin keyfine bağlı bu değerler üzerinden iki kadını kıyaslayabileceksiniz?

Sadece konu sahibini yerdiğinizi düşünebilirsiniz ama yorumunuz, kendiniz de dahil tüm kadınlara hakaret niteliği taşıyor; ettiğiniz laftan haberiniz yok.
👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

Gerçekten mutlu olma ihtimalleri aklınıza ya hiç gelmiyor yada böyle düşünmek işinize geliyor. Bence 2. Seçenek :)
Sözde "Adam" ego tatmini yapıyor hem sizi hem eşini idare ediyor.
Ama esine verdiği değerin 10 da 1 ni size vermez bunu siz ve sizin durumunuzda olan kadinlarin hepsi bilsin :KK66:

Bide kadın istemediği sürece bu durumlarda çocuklarının annesi iyi günde kötü gününde yanında olan bi kadını, eğleneceği kadına tercih etmez.

Madem çok mutlular adamın gözü niye dışarda?
Kocası gözü dışarda kadınların kendilerini avutma cümlelerini yazmışsınız

Görmezden gel secenegiyle gormeyebilirsiniz.
Çünkü ben istediğim sürece ki bu uzun süre devam edecek. Haliyle siz de bayılmaya devam edeceksiniz

Valla beni fena baydı. Tamam işte, ilişki bitirip defteri kapatmışsınız. Yok adam gelmiş de, kapımda yatmış da... Daha neyin konusundasınız?

Evi süpürdüm, bir kahve içeyim keyifleneyim dedim. Bir yoruma denk geldim ki tüm ayarlarım ile oynandı.

Hiçbir adam hastalıkta sağlıkta, iyi günde kötü günde aldattığı eşine, çocuklarının anasına verdiği değerin 10/1'ini diğer kadına vermezmiş. Çünkü diğer kadın eğlencelikmiş, eşinden vazgeçmezmiş. Çünkü, onlar esasen aldatma olduğu halde mutlularmış, mutluluk o alçağın eşine yansıttığı bir yanılsama değilmiş. Öyle mutlular ki zihniyetsiz herif aldatıyor. Mutsuzluk bir aldatma sebebi değildir ama aldatılmanın olduğu evlilik mutlu bir evlilik olamaz.

O adam hiçbir kadına değer vermez, veremez. O adam evdeki eşine değil, düzenine değer veriyordur. Yıkanan donlarına, yapılan yemeğinedir verdiği değer. Neden biliyor musunuz? Çünkü değer veren adam aldatmaz!

Adamın tapusunun ben de olması, bana değer verdiği anlamına gelmez. Aldattığı zaman tapuyu bana verirken, verdiği tüm sözleri ezip geçmiş bir adamın verdiğe değere s*çarım. Oynamayın benim ayarlarımla.
Özelden bir sürü mesaj aldım çoğu kendi eşi mi diye esgal soranlardi. 5 tanesi de başına gelen aynı durumu anlatan evli kadınlar.
Beşi de evde 2. Kadın için "orospu" diye bahsedildigini,kocalarinin bir "orospu"yüzünden mi yuvamızı yikacaksin dediğini söylüyor.
Yani verilmek istenen mesaj haberin olsun ikinci kadın " orospudur".
Ve 5i de ettikleri beddualardan bahsediyor. Tabi bu beddualar 2. Kadına ediliyormus Allah o ikinci kadına yuva vermesinmis, evinde çocuk sesi olmasinmis.
Koca affedilmis tabi. Sadakat yükümlülüğü olan koca halbuki. Allah kocanin evine huzur vermesin madem öyle.
Çok enteresan bir düşünce yapısı.

Oooo coşmuş buralar değer vermenin kurallarını okudunuz demek ki hanımlar.Mesajı görünce sinirim zıpladı.Bayanın değer görme mesajıyla kocam beni evden kovdu ama seviyor beni mesajları ölümüne yarışır bence.

Bunun yüzde yüz doğru olduğunu nerden biliyorsunuz?? Adam sevgilisi karısına anlatmasin diye aklinca göz dağı vermiş olamaz mi ??? Hemen kadını basit biri gibi görüyorsunuz. Aldatıyor adam karısı bırakmıyor birde sevgilisi var uuuf beee bulunma z hint kumaşı
O zaman her konuya yüzde yüz doğru değildir diye yorum yapmayalım.Konu sahibinin anlattıklarına inanarak yola çıkıyorum.Ve evet eğer zilyon kez aldatılıp kızlara ulaşıp saydırıp sonra kocasının koynuna girmeye devam ediyorsa benim gözümde midesi geniştir.

Bu kadinlarin birbirine ettigini erkekler kadinlara yapamaz.Bi kadina kol kanat germek cok mu zor?

Ben iki kadina da acidim uzgunum de. Keske herkesin mutlu oldugu bir yer olsa.

Özelden bir sürü mesaj aldım çoğu kendi eşi mi diye esgal soranlardi. 5 tanesi de başına gelen aynı durumu anlatan evli kadınlar.
Beşi de evde 2. Kadın için "orospu" diye bahsedildigini,kocalarinin bir "orospu"yüzünden mi yuvamızı yikacaksin dediğini söylüyor.
Yani verilmek istenen mesaj haberin olsun ikinci kadın " orospudur".
Ve 5i de ettikleri beddualardan bahsediyor. Tabi bu beddualar 2. Kadına ediliyormus Allah o ikinci kadına yuva vermesinmis, evinde çocuk sesi olmasinmis.
Koca affedilmis tabi. Sadakat yükümlülüğü olan koca halbuki. Allah kocanin evine huzur vermesin madem öyle.
Çok enteresan bir düşünce yapısı

Çünkü aldatılan kadının gücü sevgili kocişine yetmiyor, toplum da zaten diğer kadını ( bu şekilde ifade etmek hoşuma gitmiyor aslında) suçlu görecek, hatta dışlayacak, namussuz damgasını yapıştıracak, bu nedenle kocişi affedip diğer kadına diş geçirerek evliliğini sözde kurtarıp, hırs çıkarıyor.[/QUOTE]

Görmezden gel secenegiyle gormeyebilirsiniz.
Çünkü ben istediğim sürece ki bu uzun süre devam edecek. Haliyle siz de bayılmaya devam edeceksiniz
iyi de konuda bi olay yok. adam evli çıkmış. ayrılmışsın. ee ne konuşuluyor daha fazla.

Evli adamlara kafayı takan hatunlara yazdım da baktım da bi herkes alınmış :)

Egri oturalim da doğru konuşalım, aldatan erkeklerin çoğu bunu yapıyor.

Ne olursa olsun karısını bırakmıyor burda kadın başkasına aşık oldum diyince çok güzel motive eden hanımlar iş erkeğe gelince nasıl da bozuluyorlar :)

Aldatmak erkek için olsun kadın için olsun normal bir durum olamaz, hemcinsime saygım sonsuz.

Isteyen boşanır, düzeleceğine inanan boşanmaz buna da kimse karışamaz .

Ama sizin kocalar eminim asla şöyle bi dönüp bakmazlar bile :) ne kadar eminsiniz ahh bide çektiğiniz çileleri şuraya yazacak kadar cesaretiniz olsa.

iyi de konuda bi olay yok. adam evli çıkmış. ayrılmışsın. ee ne konuşuluyor daha fazla.
sizlerden ricam beni biraz toparlamaniz,tavsiye vermeniz, eğer yanlış bir şey yaparsam o kadının ne kadar uzulecegini bana anlatmaniz. İçim çok sıkılıyor çok.

Demiş konu sahibi. Diğerleri de bu isteği yerine getiriyor belli ki farklı bir uslupla :-)

X