Sevgilim evliymis

Karısını uyandır allah rızası için
Ay midem kalktı heriften
Üniversite döneminde de birkaç kere aldatmış. Karısı yani o dönemki sevgilisi yakalamış diğer kızlara sıkıntı yaşatmış kizlarin çevrelerine sosyal medyadan mesaj filan atmış.
Ben stajyer hakimim. Asaletim tasdiklenmedi henüz böyle bir riski alamam.
Kadın kuyruk sallamazsa erkek gelmez kafasında bir kadınsa eğer( bilmiyorum nasıl biri) büyük sıkıntı olur bana

Karısı öğrendiğinde çekeceği acıyı anlatayım mı sana ya da boşver kimse yaşamazsa anlamaz bilmez öğrenince bırakmışsın aferin o pisliği allah islah etsin seni bırakıp başkasına gidecektir mutlaka ve o kadıncağız da bir şekilde aldatıldığını öğrenecektir şuan söylemen doğru olur ama belki de öğrenmiştir bile çünkü erkekler aldattıklarını saklayamazlar kör numarası yapan kadınlar vardır belki de o kadın da öyle yapıyodur yapmıştır 6 ay az bi zaman değil çünkü
Siz de mi aldatildiniz?

işyerinden bir arkadaşımın başına gelmişti , adam evliyim ama eşimle karı koca ilişkimiz yok kağıt üzerinde evliyiz sadece '' demişti bir kaç ay sonra eşinin 6 aylık hamile olduğunu öğrendi. Yani evliliğimiz kötü kısmı külliyen yalan..

her ne kadar tasvip etmesem de arkadaşım evli olduğunu biliyordu , çok sevdiği için ilişkiye devam etmişti karısının hamile olduğunu öğrenince bitirdi ilişkisini...

uzun lafın kısası ilişkiy öğrenir öğrenmez bitirmekle çok doğru birşey yapmışsınız .. HAKKINIZDA BUNDAN SONRA HAYIRLISI OLSUN DÜZGÜN İNSANLAR OLSUN İNŞAALLAH.

Üniversite döneminde de birkaç kere aldatmış. Karısı yani o dönemki sevgilisi yakalamış diğer kızlara sıkıntı yaşatmış kizlarin çevrelerine sosyal medyadan mesaj filan atmış.
Ben stajyer hakimim. Asaletim tasdiklenmedi henüz böyle bir riski alamam.
Kadın kuyruk sallamazsa erkek gelmez kafasında bir kadınsa eğer( bilmiyorum nasıl biri) büyük sıkıntı olur bana

Hakim olacak kadar zeki ama adamın yalanlarına inanacak kadar saf. Gerçekten adamın bu söylediklerine inandınız mı? Büyü falan mı yapıyorlar bu adamlar size? Dünyanın en klasik ve en zekadan yoksun yalanlarına nasıl inanıyorsunuz?

Hadi diyelim ki gerçek, karısını sürekli aldatan bir adamdan kime hayır gelmiş ki size gelsin? Sizi aldatmayacak mı bu adam?

işyerinden bir arkadaşımın başına gelmişti , adam evliyim ama eşimle karı koca ilişkimiz yok kağıt üzerinde evliyiz sadece '' demişti bir kaç ay sonra eşinin 6 aylık hamile olduğunu öğrendi. Yani evliliğimiz kötü kısmı külliyen yalan..

her ne kadar tasvip etmesem de arkadaşım evli olduğunu biliyordu , çok sevdiği için ilişkiye devam etmişti karısının hamile olduğunu öğrenince bitirdi ilişkisini...

uzun lafın kısası ilişkiy öğrenir öğrenmez bitirmekle çok doğru birşey yapmışsınız .. HAKKINIZDA BUNDAN SONRA HAYIRLISI OLSUN DÜZGÜN İNSANLAR OLSUN İNŞAALLAH.
Çok teşekkürler sağolun

İki taraf da evliliklerinin kötü gittiğinin farkındaysa niye ayrılmıyorlar? Palavraya bak.

Bir kere evli olduğunu saklayarak sizi aptal yerine koymuş. Bu bile başlı başına iğrenme sebebi değil mi?

Bugün eşini aldatır, yarın sizi. Şaşmaz bu.

Coküzüldüm adına
Kandırılmak eminim en cok canını yakandır
Ama ya zayıf düşüp geri dönersem diye kendini sartlama
Kimse yasattıgını yasamadan ölmez o kadın olamazsın olma
Gercekten mutsuzduysa bosanıp gelirdi bu saatten sonra bosansa gelse bile seni de aynı sekilde aldatmayacagını nerden bilebilirsin o yüzden barısma ihtimalini sil aklından
Dünyada kalan son erkek o değil o olsaydı bile yalancı düzenbaz karaktersiz herifin teki sen bunamı layık görüyorsun kendini

Ne yap, ne et, eşine mesaj yolla. Deliller ile beraber. Eşinin hakkidir bilmesi.

Evliliği kötü gidiyorsa, boşanmak denilen birşey var. 1950 aşiret köyünde yaşamiyoruz. Mahkeme orda, gidip boşansin. Yok canim olurmu, kim o zaman onun donlarini yikayip, yemeğini yapacak ve istediğinde seksini verecek?

Bu şekilde daha macera dolu hayat, hem düzeni var, hem senin ile heycan aramak var. Hem senin, hem karisinin başini yaktiği umrunda değil.

Bu arada eşinin mutsuzluğu senin suçun değil, o ex sevgilinin suçu. Sen olmazsan, Ayşe olurdu, Fatma olurdu. Biri o evliligi bozduysa, senin ex sevgilindir.

Hakim olacak kadar zeki ama adamın yalanlarına inanacak kadar saf. Gerçekten adamın bu söylediklerine inandınız mı? Büyü falan mı yapıyorlar bu adamlar size? Dünyanın en klasik ve en zekadan yoksun yalanlarına nasıl inanıyorsunuz?

Hadi diyelim ki gerçek, karısını sürekli aldatan bir adamdan kime hayır gelmiş ki size gelsin? Sizi aldatmayacak mı bu adam?
Hakim olacak kadar zeki adamın yalanlarına inanacak kadar saf?
Basından beri saldirganca yaziyorsunuz atladiginiz bir yer var tekrar edeyim BİTİRDİM.
konuyu bu detayı tekrar gözönünde bulundurarak okursanız sanırım daha sağlıklı iletişim kurabiliriz.
Karısını sevmiyormuş nasıl ayırırım saikiyle açılmış bir konu değil.

6 aydır insan nasıl öğrenemez evli olduğunu
6 ay birlikte yediniz içtiniz gezdiniz tozdunuz hiçmi şüphelenmediniz facesine kadar araştırma yapmışsınız
Bana sanki evli olduklarını biliyormuşsunuz da sonradan ayrılmak istediniz gibi geldi
Kendisi kullanmıyor sosyal medya.

Merhaba herkese 2 gün öncesine kadar 6 aylık bir ilişkim vardı. Seviyordum söylediği ve gördüğüm kadarıyla o da seviyordu. Beraber çok vakit geçirdik, eğlendik, mutluyduk baya. Klasik, yeni başlayan ilişkilerin cicim ayları işte.
2 gün önce bana karşı vicdan azabı çektiğini ve söylemek istediği bir şey olduğunu söyledi.
Evliymis 3 senedir.Beni çok seviyormus, eşiyle arası uzun süredir kötüymüş,ölene kadar benimle olmam istiyormuş falan filan.
Bitirdim tabiki. Numarasini engelledim başka numaralardan ulaştı.
Evin önünde bekliyor sabaha kadar.
Ben çok mutsuzum çok kalbim kırık. Eşi için de çok üzgünüm baktım facebookta kendine mutlu bir dünya kurmuş kocasını çok seviyor evlilikleri iyi gidiyor sanıyor.
Geri dönmeyi elbette düşünmüyorum. Evli adamla birlikte olmak metreslik. Ama zaman zaman korku kapliyor ya özleyip dönersem diye. Bana söylediği kadariyla karısı da evliliğin kötü gittiğinin farkindaymis o da artık üstüne düşmüyormus (facebook öyle demiyor )
Ben bir kadının mutsuz olmasına sebep olamam sizlerden ricam beni biraz toparlamaniz,tavsiye vermeniz, eğer yanlış bir şey yaparsam o kadının ne kadar uzulecegini bana anlatmaniz. İçim çok sıkılıyor çok.
evlilikleri iyi gidiyor sanıyor cümlesine katılmıyorum üzgünüm ama . gerçekten de herşey iyi gidiyor ve sız heves olabılırsınız. Asıl siz "Sizi sevdıgını sanıyor olmayasınız.? Çok erkek var macera arayan sevgilisine evliliğim şöyle kötü böyle kötü deyıp karısının koynundan çıkmayan. Bu hikayede de bunu hissettim. Barıssanız da hiçbişey değişmeyecek boşanıcam diyecek ve asla boşanmayacak. Böyle kararlı olun arkanıza bakmayın. Ve gerçekleri eşine anlatın burda siz de aldatılan tarafsınız. Kendinize yapılmasını istemediğinizi hemcinsinze yapmayın

Coküzüldüm adına
Kandırılmak eminim en cok canını yakandır
Ama ya zayıf düşüp geri dönersem diye kendini sartlama
Kimse yasattıgını yasamadan ölmez o kadın olamazsın olma
Gercekten mutsuzduysa bosanıp gelirdi bu saatten sonra bosansa gelse bile seni de aynı sekilde aldatmayacagını nerden bilebilirsin o yüzden barısma ihtimalini sil aklından
Dünyada kalan son erkek o değil o olsaydı bile yalancı düzenbaz karaktersiz herifin teki sen bunamı layık görüyorsun kendini
Çok teşekkür ederim. Bitirdim ama insan duygularının bir matematiği yok İşte. İniş çıkış oluyor.
Dönmem onu biliyorum ama ya dönersem ihtimali bile tedirgin ediyor.o derece korkuyorum böyle bir ilişki içinde olmaktan. Korkunç ve dediğiniz gibi zaten daha önce de aldatmıs kadını birkaç kez.
Demek ki aldatma olayı veya cok eslilik hoşuna gidiyor. Yine aldatacak.
Karısından ayrılıp baslasiyla evlense onu da aldatacak. Fıtrat degismiyor sanırım

Eğer gerçekten kötğ bir evlilik yaşasaydı çoktan boşanmıştı.Belki evin içerisinde çok iyi bir eş nerden bilebilirsiniz ki ? Ama siz dönemeye meyillisiniz bence yoksa açtığınız konunun altına böyle böyle bir olay yaşadım dikkat edin kızlar olurdu özleyip dönerim belki şeklinde bitirmezdiniz.

evlililleri iyi gidiyor sanıyor cümlesine katılmıyorum üzgünüm ama . Asıl siz "Sizi sevdıgını sanıyor olmayasınız.? Çok erkek var macera arayan sevgilisine evliliğim şöyle kötü böyle kötü deyıp karısının koynundan çıkmayan. Bu hikayede de bunu hissettim. Barıssanız da hiçbişey değişmeyecek boşanıcam diyecek ve asla boşanmayacak. Böyle kararlı olun arkanıza bakmayın. Ve gerçekleri eşine anlatmayın burda siz de aldatılan tarafsınız. Kendinize yapılmasını istemediğinizi hemcinsinze yapmayın
Saldırgan tutumunuzu anlıyorum ama o cümle karısını sevmiyor beni seviyor ukalaligi icermiyor.
Ayrıca ortada aldatma varsa iyi giden evlilik yoktur.

Kendisi kullanmıyor sosyal medya.
Karisinin adini adam mi verdi size,karisina ulasip böyle böyle desen olay sizin basiniza bile kalir ki daha oncede aldatmis biliyormus dogruysa ama şöyle birsey var o kadinda aldatildigini hissediyordur.

Karisinin adini adam mi verdi size,karisina ulasip böyle böyle desen olay sizin basiniza bile kalir ki daha oncede aldatmis biliyormus dogruysa ama şöyle birsey var o kadinda aldatildigini hissediyordur.
Kendisi verdi. Eşinin adını sordum o da söyledi

Stajyer hakimseniz gerçekten, duygular ile mantığı çok iyi ayırt etmeniz gerekiyor ve siz hala herife dönmekten mi korkuyorsunuz?
Yapmayın Allah aşkına, kendinize, duygularınıza, nefsinize hakim olun. Kendinize hakim olun ki, hem karakterinizi ayaklar altına almayın hem de icra edeceğiniz mesleği hakkıyla yerine getirin. Mantığınızı devreye sokun.

X