Sevgilim ailesi evlenmemizi istemiyor .

30lu yaşlarında iki bekar insandık.
O doğu kökenliydi, ben değil.

Ben hiç evlenmedim , o da aynı şekilde.

Sonra aileler tanıştı; annem sorun çıkardı, onun ailesi de beni istemedi.

4 gün halledeceğini,hayatta her şey için çabaladığını kolay elde etmediğini söyledi, 4.günün sonunda beni terk etti.

ben de ona ''korkaksın, cesaretsizsin, çevrendekilere dikkat iyi insanlar değiller'' dedim.

9,5 aydır bana düşman...

Benim küçük sevgilim savaşamadı, sizinki de savaşacak gibi durmuyor ki size bu denli yansıtıyor.
Hakkınızda hayırlı olsun ama zor.

Bakın üzgünüm ama ailenin istememesi konusunu sevgiliniz size hiç taşımayıp bu konuyu ailesiyle çözecekti ve sizin ruhunuz bile duymayacaktı.

Olay çok net ki, sevgiliniz sizi terk edecek. Ama şimdi ama 6 ay sonra. Bu kadar net.

Sizi istemeyen insanlari siz mi ikna edeceksiniz ne yapmaliyiz diye soruyorsunuz. Sevgiliniz halledecek. Bana cok garip geliyor, koca adam sizinle oturup ne yapsak diye mi dusunuyor? Sizin arkanizda duracak tiynette biri olmadigi o kadar belli ki. Bence bosuna vakit kaybetmeyin. Belki o da sizin kendisinden ayrilmanizi bekliyordur.

Sorun ne istememesleri daha önce evlenip boşanmış olman mı ?
Yani beni yanlış anlama çok üzüldüm belli ki seviyorsunuz birbirinizi ama eğer sevgilinizin annesi şimdiden fenalaşmalar yerden yere atmalar başladıysa uzak durun aşırı mutsuz olursunuz o evlilikte. Sizin evlilik tecrübeniz var az çok tahmin edersiniz ki böyle insanlar size huzur vermez. Uğraşır dururlar evlenseniz bu sefer oğlunun yanında iyi davranır yokken seni gömer .. bu sefer sen şikayetlenmeye başlayacaksın müstakbel eş de diyecek o benim anam onu ezdirmem … ondan sonra al sana 2. Evliliğin bitişi. Yani olan sana olur ben anladım ki herzaman eğer bi aile birini istemiyorsa mutlaka pürüz çıkıyor devam da ediyor yani bence ayrılın keskin bir ayrılık yaparsanız kimse kimsenin kapısında daha durmaz merak etmeyin. Herkesin bir gurur da olmalı bence. Ne o ailesini ezdirir ne de bırakır özellikle de erkekler aile dedin mi akan sular duruyor kaldı ki doğulu diyorsunuz imkansz birşey..

hayatın byunca hep engel olacaklar önüne çıkarlar ben olsam yol yakınken bırakırım

valla bir istanbullu gelin değilseniz boşuna uğraşmayın.
bu süreçte sizin bundan haberiniz olmamalıydı.
doğru düzgün adam müstakbel eşine annem seni istemiyor ayıldı bayıldı demez.
şimdi acınızı aşkınızı kalbinize gömün.
sonra çoook üzüleceğinize şimdi üzülün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…