sevgililer günü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
eşim sevgililer gününde ki ilk sevgililer günümüz pasta ve bir gül alıp yemeğe çıkardı hiç mutlu ve memnun olmadım hediye almamış pastanın gülün ve yemeğin benim için hiç önemi yok gül solup atılacak ki zaten tek gül buket bile değil pasta ve yemekte yenilip geçilecek ben daha kalıcı bişey düşünüp alsın isterdim evli olarak ilk sevgililer günümüzü basite indirgemiş önemsememiş kolaya kaçmış sizce böyle düşünmekle haksızlıkmı yapıyorum abartıyormuyum hayatımda geçirdiğim en kötü sevgililer günüydü
Allahım derde bak :skandal:

Ben çok üzüldüm sizin eşinize.

Bence konu fake :p ama gerçekten böyle kadınlar var. Hoş buraya girip de bu fikri dertmiş gibi anlatmazlar diye düşünüyorum ama gerçekmiş gibi ele alacağım. Adam da böyle bir kadınla evlenmeseydi arkadaşlar :p erkeklerin hanımefendi yerine tiki kadın tercihi ona mı üzüleceğim :p ekşide de dolu böyle erkekler neymiş dünyaları istiyormuş, neymiş memnun etmesi imkansızmış. Eee niye evlendin madem? Başına silah mı dayadılar?

Burada sevgiliyken çalışma diyen, şiddet uygulayan, aldatan adamlarla evlenip bir de çocukla bu mükemmel hayatlarını taçlandırınca kızıyoruz bu da aynı olay. Herkes dengini bulsun atla deve değil he bulamazsa da yalnız kalıversin dünyanın sonu değil sonuçta :)

Bence lisanslıysa sayılır 😂😂

Hulk yok mu veya iron man
Kocama daha uygun sanki
Özellikle hulk 😂😂
AC58E530-2093-4E10-8934-292AE6DEBBDF.png

Tek alt var ama üzerine şişme yelek falan alır idare edersin artık.

Eki Görüntüle 3008310

Tek alt var ama üzerine şişme yelek falan alır idare edersin artık.
Kadın en az beş yüz lira harcamış bi kere lütfen(!) lisanslı takım eşofmanı dedi ve şişme yelek demişti. Takım olunca 200-300 oluyormuş eşofmanlar. Gerçi Adam da pastaya 100 güle 100 restorana 300 verdiyse aynı hesabı ödemişler ama sorun onların gece sonunda tuvalete bırakılması olduğundan kızıyor zaten kadın hiç de anlamıyorsunuz kadımı. Halbuki saksı gülü alsaydı bari en azından bir sene daha giderdi

Eklentiler

• 78126489-C745-41F1-80DA-0A41EBE1C9C3.png
    78126489-C745-41F1-80DA-0A41EBE1C9C3.png
    672,7 KB · Görüntüleme: 43
  • 858621E7-B951-473D-A060-F7444DF10479.png
    858621E7-B951-473D-A060-F7444DF10479.png
    453,5 KB · Görüntüleme: 43
Kadın en az beş yüz lira harcamış bi kere lütfen(!) lisanslı takım eşofmanı dedi ve şişme yelek demişti. Takım olunca 200-300 oluyormuş eşofmanlar. Gerçi Adam da pastaya 100 güle 100 restorana 300 verdiyse aynı hesabı ödemişler ama sorun onların gece sonunda tuvalete bırakılması olduğundan kızıyor zaten kadın hiç de anlamıyorsunuz kadımı. Halbuki saksı gülü alsaydı bari en azından bir sene daha giyerdi
Restorandan 300 liraya kalkılıyor mu ya? En son geçen yaz sonu gittik yemeğe 600 lira verip kalktık. Ondan sonra da dötümüz yemedi 😂😂😂

Kadın en az beş yüz lira harcamış bi kere lütfen(!) lisanslı takım eşofmanı dedi ve şişme yelek demişti. Takım olunca 200-300 oluyormuş eşofmanlar. Gerçi Adam da pastaya 100 güle 100 restorana 300 verdiyse aynı hesabı ödemişler ama sorun onların gece sonunda tuvalete bırakılması olduğundan kızıyor zaten kadın hiç de anlamıyorsunuz kadımı. Halbuki saksı gülü alsaydı bari en azından bir sene daha giderdi
Gitmesin o zaman tuvalete bi sure, tutsun icinde bzbxhdh

Restorandan 300 liraya kalkılıyor mu ya? En son geçen yaz sonu gittik yemeğe 600 lira verip kalktık. Ondan sonra da dötümüz yemedi 😂😂😂
Yani bu cimri eşle adamcağız alkollü restorana götüremez. Ben mahalle dönercisi yada tavuk dünyasından hesapladım. Rakı balığa götürse kadının o anda tansiyonu düşer çünkü ben bu balığa bu parayı vermem akşama nasıl çıkarırım der😁😁

Yani bu cimri eşle adamcağız alkollü restorana götüremez. Ben mahalle dönercisi yada tavuk dünyasından hesapladım. Rakı balığa götürse kadının o anda tansiyonu düşer çünkü ben bu balığa bu parayı vermem akşama nasıl çıkarırım der😁😁
Çıkarmaz, tutar içinde 😂😂😂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X