sevgililer günü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İlişki tecrübem çok. On yıldır bir evliliği kavgasız gürültüsüz devam ettiriyoruz. Gözlemlerim ve tecrübelerim genelde böyle hep bana hep bana diyen, tatminsiz, mutlu olmamak için bahane arayan insanların mutlu olmadığını gösterdi bana. Mutluluk vermeyen insanlarla yürümez. Sürekli dert arayn insanın yanında kimse durmaz. Herkes uyumlu, anlayşlı, problem çıkarmayn çözen insanlarla olur.
Biz 14 şubat kutlamayız ama bana eşim aklımdaki hediyeyi almasa çiçekle gelse de sevinir mutlu olurum. Eşim de beklediği hediyeyi almasam mutlu olur. Hediye sipariş değildir, içten gelir. Karşındali insanın sana alacağı hediyeyi seçemezsin. Buncacık şey için huzursuzluk çıkaran insan mutlu etmez.
Bu kadar mutsuz olacağınıza çok güzel düşünmen teşekkürler sevgilim ama bir dahakine hatıra olacak bir şey alsan sevinirim der geçersiniz. Bu kadar yok tuvalet fln gibi rezil şeyler düşünüp iki günü mahvedecek bir iey yok ortada
ona birşey söylediğim yok ilk özel günümüze bir kaç gün kala söyleyeceğim evde mutsuz ve huzursuz olduğumuzu ve problem çıkarttığımı kim söyledi ???????????*

İlişki tecrübem çok. On yıldır bir evliliği kavgasız gürültüsüz devam ettiriyoruz. Gözlemlerim ve tecrübelerim genelde böyle hep bana hep bana diyen, tatminsiz, mutlu olmamak için bahane arayan insanların mutlu olmadığını gösterdi bana. Mutluluk vermeyen insanlarla yürümez. Sürekli dert arayn insanın yanında kimse durmaz. Herkes uyumlu, anlayşlı, problem çıkarmayn çözen insanlarla olur.
Biz 14 şubat kutlamayız ama bana eşim aklımdaki hediyeyi almasa çiçekle gelse de sevinir mutlu olurum. Eşim de beklediği hediyeyi almasam mutlu olur. Hediye sipariş değildir, içten gelir. Karşındali insanın sana alacağı hediyeyi seçemezsin. Buncacık şey için huzursuzluk çıkaran insan mutlu etmez.
Bu kadar mutsuz olacağınıza çok güzel düşünmen teşekkürler sevgilim ama bir dahakine hatıra olacak bir şey alsan sevinirim der geçersiniz. Bu kadar yok tuvalet fln gibi rezil şeyler düşünüp iki günü mahvedecek bir iey yok ortada
Ohaaa,konu fake değil mi😲?

eşim sevgililer gününde ki ilk sevgililer günümüz pasta ve bir gül alıp yemeğe çıkardı hiç mutlu ve memnun olmadım hediye almamış pastanın gülün ve yemeğin benim için hiç önemi yok gül solup atılacak ki zaten tek gül buket bile değil pasta ve yemekte yenilip geçilecek ben daha kalıcı bişey düşünüp alsın isterdim evli olarak ilk sevgililer günümüzü basite indirgemiş önemsememiş kolaya kaçmış sizce böyle düşünmekle haksızlıkmı yapıyorum abartıyormuyum hayatımda geçirdiğim en kötü sevgililer günüydü
Şu yazdıklarınızı okurken utandım yeminle. Pes vallahi pes. Ne çocukça şeyler bunlar. Sizin derdiniz hediye alınsın ya da değerli hissedeyim değil ,maddi değeri çok yüksek olan şeyler alınsın. Siz sevgililer gününü önemsiyor olsaydınız eşinizin aldığı hediyeleri böylesine basite indirgemezdiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X