EŞİM ÇOK UMURSAMAZ

Ban yemeseydi sana da kahrol düşman al sana bombe derdi.
Bana da yüzsüz dedi çünkü 🙄 üstelik sadece paragrafsız ve karmaşık yazdığını imâ ettiğim için. Ha bu arada kendisini Zeki Müren sanıyor. Bu da son bilgi 😏
Haklısın.sonradan okuyunca savunduğuma pişman oldum.kadınların da derdi var işte moraller bozuk olunca sinir basıyor.

ben bugun kuaföre gidecegım biraz sen ilgilen derim veririm çıkarım çoçukları anlamıyorsa enribaki yapmak lazım

Ban yemeseydi sana da kahrol düşman al sana bombe derdi.
Bana da yüzsüz dedi çünkü 🙄 üstelik sadece paragrafsız ve karmaşık yazdığını imâ ettiğim için. Ha bu arada kendisini Zeki Müren sanıyor. Bu da son bilgi 😏
arkadaş sizin profil resminden korktu mu ne hemen bişiler dedi kaçtı :)

Haklısın.sonradan okuyunca savunduğuma pişman oldum.kadınların da derdi var işte moraller bozuk olunca sinir basıyor.

İyide gitsin kocasına atar yapsın. Burda kaç kişiyi haşlamış. Sanki biz dedik evlen diye. 🙄 hakaret etmedim birşey demedim bana yüzsüz diyor bir de şikayet edecekmiş. 😄 Sonra yedi banı. Gelince sorucam ona nooldu yaa foton gitti. 😏

profil resmi erkek olanlara da beyefendi demiş :)

Ahahahahah😄 sorma sen ona bende takıldım. Yahu kadının birsürü konusu var yıllardır burada ona bari bak demi. Ayağının tozuyla geldiği gibi gitti. 🤷‍♀️

X