"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

kızlar benim karnım şişiyor durmadan wc ye gidip duruyorum ama bişey yok karnım ağrıyo sankim regl olcam gibi

Uffff kirk tane msj gelmis yaa şu tlfnu firlatasim geliyo ama cok para verdim kiyamiyom :)

Canım dişçiden kaçış yok demek ki ama kolay bişey demekki şıp diye kurtulcan o ağrıyı çekmenden iyidir
ayrıca sen o dişin derdine düştüğün vakit aşılaman da tutucak bence hep böyle vakitlerde gelir böyle müjdeler :124:

kız vardıda onu bebişiyle uğurladık :) arada bir geliyo uğruyo minikkelebek buarada mesajı aldım
kaldı 9 gün bebeğini alan gitti kızlar başka topiklere biz aynı tempoda bıkmadan usanmadan mücadeleye devam ediyoruz hakkımızda hayırlısı kızlar tam gaz ileri

asiselcan cadısı senin yüzünden sayfaları oku oku bitiremedim
çatlak mısın sen yaa iğne ne renk olcak çişin içinde paslanır
sende ne cevherler varmış dökül bakem :111:

Senide ugurlarsak bizi yalniz birakma canm yaaa...

aşkolsun şumir ben neciyim yawrum burda
hepicinizi doğurtmadan bırakmam sizi

tabiki kendi annesini daha çok seviyo ama ü. annesiyle de çok iyi anlaşıyolar. ü. kayınannemin hakkını yiyemem bizi gerçekten kendi çocuklarından ayırmaz
ne kadar şanslısın canım.Allah bozmasın..ama herşey karşılıklı demek ki sende ona saygıda kusur etmemişsin sevdirmişsin kendini ne gelinler var valla.

Son düzenleme:
iyi geceler.geçen ay klomen ve çatlatma iğnesi tedavisi gördüm ama olmadı.şimdide soğan kürü yapıyorum ve incirde yiyorum.adetimin 11. ve günü kasık ağrım var.acaba yumurtam büyüyo olabilirmi?

iyi geceler.geçen ay klomen ve çatlatma iğnesi tedavisi gördüm ama olmadı.şimdide soğan kürü yapıyorum ve incirde yiyorum.adetimin 11. ve günü kasık ağrım var.acaba yumurtam büyüyo olabilirmi?

Her kasık ağrısında(üşüttüğüm zamanlarda da) "ay yumurtam geliyor kocacım koş deyip" o anları değerlendirelim diye epey bi uğraştık.Olmayınca olmuyor işte!Vakti var herhalde. Yumurtlama günü bünyeye göre farklılık gösterir.Nacizane fikrimdir ki genede içinde şüphe kalacağına,gerekeni yap aklında kalmasın derim.Takdir senin.

öyle canım artık ne yapacağımı şaşırdım.köy yerinin zorluğu işte.ovulasyo testide bulunmuyo.bu ay çok yıkıldım.rabbimden umut kesilmez ama ne bileyim umudum kalmadı artık

Yaşadığın yerde yoksa internetten alabilirsin kargoyla gelir.Hediyesi olanlar bile var.Ben geçen ay ovülasyonlada denedim tık yok.Bekliyoruz bakalım miniğin ne zaman canı istiycekte gelicek.

Yaşadığın yerde yoksa internetten alabilirsin kargoyla gelir.Hediyesi olanlar bile var.Ben geçen ay ovülasyonlada denedim tık yok.Bekliyoruz bakalım miniğin ne zaman canı istiycekte gelicek.

aynen öyle:)sendedemi pco var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…