"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

aminnnn inşallah hiçbirimiz boş çıkmayız bu topikden bat yarın ama ben 24 kasım desem mi acaba şimdiden ?

demiyimmmmm yaaaa :18:

kuz sus ağzından yel alsın çatlak sevinsene günün gelmiş bi test alıp yapayım demiyoda hıııı kızarım valla :)

kuz sus ağzından yel alsın çatlak sevinsene günün gelmiş bi test alıp yapayım demiyoda hıııı kızarım valla :)

canım çookkkk tek çizgi gördüğüm için günümü bekliyim dedim yoksa içimde sanki elma kurdu var ordan oraya geziyo

ya bu arada ben 6 gun ustune pembemsı akıntı geldı dedım ya ac bıse sabahdan bıraz kuduruklugum tuttuydu bıraz hoplayıp zıpladıydım ondan 1 veya 2 saat sonra geldı akıntı bı alakası varmıdır sızce ?

hiç bi fikrim yok inşallah sorun yoktur ...

Aman bee canim bi tane yetmiyo bide iki tane nie oyle senin ?

üvey kv de var ... eşimin memleketine gidince zaten onlarda kalıyoruz.ama ikisi de iyi insanlar bazen üvey kvmi acaba daha mı çok seviyorum dediğim bile oluyo
ikisi de en iyi kv olmak için yarışıyolar sanki kızlar aslında ben memnunum ya yaşasın kayınannemler

ne güzell..

peki eşin hangisini daha çok seviyo acaba

Neguzel yaa anlasmak gibisi yok valla ama bazi insanlarlada anlasilmiyo insanin huzurunu kaciriyolar (

rahim filmi için çok zor ve ağrılı bir olay diyorlar.doğru mu ?

evt kiminin ağrı olmuyo kimininde oluyo hatta bi arkadaş uyutularak yaptırmış uykusunda bile ağlamış ağrısına dayanamamış ağrı kesici yapmışlar ben de korkumdan uyutularak yaptırcam yarın bakalım hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…